Дата размещения :

Камінна топка

Топка – це серце каміна від якого залежить не тільки огляд вогню та обігрів Вашої оселі.

Топки бувають сталеві та чавунні, відкритого та закритого типу. З підйомним механізмом, скручені та цільнолиті. І всі ці різновиди топок виконують функцію не тільки опалення, але й гарний огляд вогню. А ви самі знаєте ні що так не приваблює як вогонь, що горить. Звичайно ж, як і будь-який опалювальний прилад топку вибирають за потужністю. Стандартні топки це 700 серії у яких 14 кв потужність (240 м3=100 м2) ширина дверей 700 мм. В основному це так звані скручені топки, які стягують деталі між собою на болти та гайки.

Дані топки можна топити не більше 2-х годин в інтенсивному режимі, після цього треба дати відпочити або перевести на повільне горіння (в економічне). Дані топки підходять якщо є основне опалення. Ці топки бувають 24 години на добу і їх можна використовувати як основний опалювальний прилад у будинку.

Облицювання каміна.

Всі топки звичайно ж прикрашають облицюваннями. Асортимент камінних Облицювань різноманітний та різноманітний.

Це – Доломіт, Мармур, Піщаник. Або облицювання з гіпсокартону. Кожен покупець вибирає сам на власний розсуд під свій інтер’єр. Стандартне облицювання – це 700 серії З доломіту, мармуру або колотого пісковика.

Після покупки Топки та Облицювання виникає питання: а як же це все зібрати у повноцінний камін?

Не тільки до питання вибору топки та облицювання треба ретельно підходити, але й до монтажу всіх елементів каміна – це  установка топки, складання облицювання монтаж димоходу.

В основному камін встановлюють у великій кімнаті (у залі).

На початковому етапі треба підготувати основу під камін. Це може бути фундамент (якщо вага каміна перевищує 600 кг) або ЦСП з плиткою на дерев’яну підлогу, на дану конструкцію можна встановлювати камін не більше 600 кг. Камін монтується там де не заважають балки та кроквяні частини будинку для виведення димоходу.