Вправи зі скакалкою для схуднення

Дівчата досить часто вдаються до використання різних дієт для швидкого схуднення, адже струнка фігура – запорука успіху в житті. Але часом одних тільки дієт недостатньо для того, щоб привести тіло в порядок, найчастіше поряд з подібними режимами живлення використовуються і різні фізичні вправи для підтримки фігури або для її удосконалення. Вправи бувають різними, іноді вони спрямовані на певні частини тіла, іноді на підтримку стрункості всього тіла і т. д. Зараз досить часто для подібного способу життя застосовують стрибки на скакалці, цей вид спортивного режиму спрямований на схуднення в цілому, і має позитивний результат. Стрибки на скакалці допомагають схуднути, позбавляють від целюліту, добре прибирають живіт, і є доступними для будь-якої дівчини.

Вправи зі скакалкою для схуднення

Вправи зі скакалкою для схуднення

Як схуднути за допомогою скакалки?

Скакалка дуже добре сприяє схудненню, під час стрибків працюють всі групи м'язів, приводячи в порядок все тіло цілком. Зазвичай за хвилину виробляється приблизно 100 стрибків, таким образів, 15 хвилинного тренування в день достатньо для того, щоб позбутися 200 ккал.

І чим більше вага у людини, що займається на скакалці, тим більше будуть його висок. Скакалка у своєму роді є альтернативою кардіотренажерами, які зазвичай мають захмарну вартість. Але навіть тут скакалка має переваги в тому, що з її допомогою ви будете отримувати не тільки кардионагрузку, необхідну в період схуднення, але і допоможуть розвинути гнучкість тіла, розвинути хорошу координацію рухів і придбати струнку фігуру.

Вправи зі скакалкою для схуднення

Скакалка є альтернативою кардіотренажерам

Також скакалка є цілком доступним спортивним інвентарем, при цьому на ній можна здійснювати практично будь-які вправи на коригування тіла. Займатися можна в будь-який час в будь-якому місці, вона завжди може бути у вас під рукою. Результат після стрибків на скакалці не змусить себе довго чекати, і вже через кілька тижнів ваше тіло прийде в форму і стане підтягнутим.

Як правильно стрибати

Щоб скакалка принесла вам плідні результати, необхідно правильно виконувати всі вправи з користю для тіла. Стрибки бувають різними, але рекомендується починати заняття з звичайних стрибків у нешвидкому темпі. Високо стрибати не варто, а справа має бути зафіксовано в конкретному положенні.

Вправи зі скакалкою для схуднення

Приділяйте занять хоча б 10 хв в день

Спочатку стрибки на скакалці можуть здаватися досить складними, але протягом декількох тренувань вам буде все легше і легше виконувати. Починати краще з повільного темпу, потім з кожним разом збільшуючи його. Якщо ви в день хоча б 10 хвилин присвятіть даного виду спорту, враховуючи і вводячи в свій раціон правильне харчування, то зможете отримати приголомшливий ефект, вдарила на вашій фігурі. Але найкраще перед тим, як визначитися з режимом харчування, проконсультуватися з лікарем, який проаналізує ваш фізичний стан, і винесе рішення про можливі дозволених дієтах. Тому що фізичні кардионагрузки, до яких і відноситься скакалка, вимагають сил і енергії, що деякі з дієт не зможуть забезпечити.

Вправи зі скакалкою для схуднення

Приблизна розминка перед заняттями

Необхідно розуміти, що будь-яке тренування з участю скакалки треба починати виключно з розминочних вправ, для цього бажано присідання, зробити кругові головні руху і т. д., потім можете вибрати будь-які тренування з нижче запропонованих:

УпражненияОписаниеВремя виконання Стрибки одиночного типаДанные стрибки є стандартними для скакалки, починаються вони з повільного і статечного обертання і відштовхування ніг від підлоги для стрибків. Під час зльоту потрібно згинати ноги в колінах, потроху прискорюючи темп занять, причому за один мах скакалки потрібно здійснювати один прыжок3 хв. Стрибки зі зміною ногДанные вправи є досить швидкими, на кожен мах скакалки вам потрібно чергувати ноги, при цьому як би переступаючи через веревку1 хв. Стрибки подвійного типаЭто вправа передбачає 2 стрибка за один мах скакалки. Кращим вибором у виконанні даного стрибка стане повільний темп2 хв. Стрибки у сторонуДля цього типу стрибків вам потрібно по черзі з кожним махом скакалки стрибати вліво і вправо2 хв. Стрибки по черзі вперед і назадДанный тип вправи потрібно виконувати, стрибаючи в ліву і праву сторону по черзі з кожним обертанням скакалки, при цьому початкові заняття з даним типом не повинні перевищувати 2 хвилин. Щодня ви можете збільшувати тривалість подібного упражнения2 хв

Харчування під час занять зі скакалкою

Багато починають заняття зі скакалкою, при цьому, не змінюючи свого звичайного раціону, безумовно, результат і буде, але не настільки великий, якщо б ви дотримувалися певної дієти. Ви можете просто почати з того, що є менше, при цьому не обмежуючи себе ні в чому, або ж стежити за споживанням калорій, воно має бути мінімальним, щоб ефект від занять міг порадувати вас.

Вправи зі скакалкою для схуднення

Продукти для схуднення

Краще всього вибирати продукти, які у великій кількості містять вітаміни, мікроелементи, корисні для вашого організму, і різні мінерали. Продукти, які рекомендується використовувати в період занять зі скакалкою:

 • молочні продукти, наприклад, сир, кефір, йогурт;
 • крупи, наприклад, гречка і вівсянка;
 • свіжі фрукти;
 • овочеві салати;
 • і т. д.

Вправи зі скакалкою – це дуже хороші кардіотренування, які сприяють боротьбі із зайвою вагою, за допомогою скакалки калорії спалюються легко і швидко. Але в будь-якому випадку всі види вправ необхідно поєднувати з правильним харчуванням для досягнення найвищого результату.

Відео - Кращі вправи для початківців зі скакалкою

Протипоказання до занять зі скакалкою

Стрибки на скакалці є свого роду кардіонавантаженням, вони досить сильно впливають на роботу серця, тому людям, які страждають будь-якими серцевими захворюваннями, не рекомендується вживати даний спортивний інвентар для схуднення. Також не варто займатися зі скакалкою і тим, у кого ослаблені суглоби ніг, тому що стрибки є досить активним спортом і сильно впливають на них.

Користь занять зі скакалкою

Заняття на скакалці є дуже корисними і виключно позитивно впливають на весь організм в цілому, вони багато в чому перевершують плавання або ж інтенсивні бігові вправи. Стрибки на скакалці витрачають 600 калорій на годину, і якщо заняття зробити регулярними, то результат не змусить себе довго чекати.

Як правильно вибирати скакалку для занять

Вправи зі скакалкою для схуднення

Скакалка обов'язково повинна підходити по зростанню

Якщо ви плануєте регулярно займатися зі скакалкою для схуднення, ви в принципі можете вибрати будь-яку скакалку, так як головний упор в даних вправах йде на ваше тіло і стрибки. Але головним правилом при виборі скакалки залишається те, що вона повинна підходить вам по зростанню. При виборі скакалки необхідно врахувати деякі поради:

 1. Діаметр скакалки повинен бути не менше 0.9 см, в іншому випадку вона виявиться досить легкою або важкою, і виконувати вправи буде досить незручно.
 2. Що стосується ручок скакалки, то вони повинні бути зручної форми, і не повинні вислизати з рук при заняттях на ній.
 3. Довжина скакалки повинна безпосередньо залежати від вашого росту, краще всього визначити довжину відразу в магазині. Для вірного визначення її довжини вам потрібно скласти її навпіл, опустивши один з кінців на підлогу. При цьому ручки скакалки повинні знаходитися біля грудей, якщо це дійсно так, то цей розмір вам підійде.

Стрибки зі скакалкою є досить ефективними вправами в боротьбі із зайвою вагою. При правильному дотриманні харчування і регулярні заняття зі скакалкою ви з легкістю зможете позбутися від зайвих кілограм і підтягти шкіру.

Схожі статті:

 • Сечогінні засоби для схуднення в домашніх умовах

  Серед безлічі способів для схуднення використання сечогінних засобів (діуретиків) є одним з найбільш поширених методів. Головна його перевага полягає в ефективності і доступності - приготувати се...

 • Безсольова дієта для схуднення

  Сіль виконує в нашому організмі досить важливу роль. Цей природний мінерал, що складається з іонів хлору і натрію, є головним постачальником натрію. Крім того, цей мінерал дозволяє підтримувати в...

 • Лінива вівсянка в банку для схуднення

  Щодня зростає кількість бажаючих скинути зайві кілограми або почати дотримуватися здорового способу життя. Правильне харчування є основною складовою цих процесів. Багато хто знає, що сніданок – ц...

 • Медове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Мед є корисним продуктом, який використовується для лікування багатьох захворювань. Але це далеко не всі його використання. Завдяки особливим властивостям, мед активно застосовується в косметолог...

 • Фізичні вправи для схуднення живота і боків

  Одне з найбільш проблемних місць на жіночому тілі – живіт і боки, тобто пояс талії. Жир в цій області завжди дуже важко прибрати, часто однієї дієти буває зовсім недостатньо. Які ж вправи можуть...