Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Щоб швидко схуднути, потрібно виконувати комплекс вправ якісно. Необхідно відмовитися від поспіху. Виконувати рухи слід в темпі, розтягуючи м'язи до упору. Повертайтеся у вихідне положення обережно, дотримуйтеся помірну швидкість і будьте акуратні.

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Правила тренування

Щоб швидко і надовго схуднути, слід виконувати кілька правил:

 1. Проводите повний комплекс вправ не менше трьох підходів в тиждень.
 2. Здійснюйте завдання по черзі, не роблячи між ними значущих проміжків.
 3. Відмовтеся від пиття великої кількості рідини при активних заняттях спортом.
 4. Звертайте увагу на техніку здійснення вправ, намагайтеся робити кожен рух якісно.
 5. Крім основних вправ, займайтеся бігом. Здійснювати пробіжки потрібно 1-2 рази в тиждень. Можна вибрати для цього найближчу чисту і малолюдную доріжку або парк.

Склепка

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Вправа склепка направлено на опрацювання живота

Вправа направлено на опрацювання живота. Розташуйтеся на спині, витягніть руки і приберіть їх за голову, трохи підніміть кінцівки. Це перша фаза, друга передбачає синхронне підняття рук і ніг у витягнутій позиції до їх зімкнення. Виконайте 10 повторень.

Кік бек

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Виконання вправи «Кік бек»

Виконати цю вправу правильно відразу виходить не у всіх, проте при регулярному повторенні воно проявляє максимальну ефективність.

Прийміть упор лежачи, подібно віджимань, застосувавши максимальне зусилля підштовхніть ноги і область сідниць вгору. Необхідно підняти їх так, щоб вони знаходилися у вертикальному положенні по відношенню до рук і голови. Зазвичай відразу не виходить, однак не варто здаватися, повторюючи ці вправи щодня, намагаючись кожен день удосконалити власну техніку. Виконуйте 10 повторень.

Присідання зі стрибком

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Правильне виконання присідання зі стрибком

Якщо робити такі присідання щодня, можна зробити ноги худішими, накачати їх, що допоможе значно поліпшити власну фігуру.

Присідання виконуються за стандартною схемою, але з однією особливістю. Встаньте рівно, поставте ноги в зручне положення, повністю випрямляються, приберіть руки за голову. Потрібно сісти за стандартним зразком. Відмінність в тому, що вставати треба не плавно, а стрибати. Здійсніть стрибок на максимальну висоту. Не забувайте на протязі всього часу виконання вправи тримати руки за головою. Зробіть вправу 20-30 разів.

Твисты

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Заняття «Твисты» розробляє черевний прес

Заняття розробляє черевний прес. Опустіться на сідниці, відхиліть спину у напрямку до підлозі, витягніть руки і залиште їх в даній позиції. Зафіксуйте м'язи в заданому положенні, потім розгорніть тулуб праворуч, потім акуратно вліво. Необхідно дотримувати однакову траєкторію руху в обидві сторони. Після повороту в обидві сторони необхідно прийняти вихідне положення, перевірити, наскільки рівно розташовані всі частини тіла. Це один повтор. Для повноцінного курсу потрібно виконати мінімум 15 повторень.

Стрибки на піднесення

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Вправа «Стрибки на піднесення»

Підготуйте невеличкий стілець або табуретку, перевірте стійкість даних предметів. Установіть пристрій на вільному місці, самі відійдіть від нього на 30 см, швидко стрибніть на піднесення, стежачи за траєкторією руху. Не слід робити стрибок дуже акуратно, так як можна не дострибнути, що призведе до неприємних наслідки або травматизму. При виконанні стрибка допомагайте собі руками, виконуючи концентрований мах. Після стрибка потрібно знову повернутися у вихідне положення. Виконайте 10 повторень.

Човник з м'ячем

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Для виконання вправи «Човник з м'ячем» використовуйте шведський м'яч

Для виконання цієї вправи знадобиться шведський м'яч. Спочатку потрібно стати в позицію човник. Необхідно розташуватися на животі, зробити упор в підлогу ліктями, витягнувши і склавши руки перед собою. М'яч повинен розташовуватися неподалік, так як необхідно затиснути його зігнутими в колінах ногами. Так виглядає вихідне положення для цієї вправи. Потрібно міцно зафіксувати м'яч між ніг і повільно піднімати їх, намагаючись відштовхнутись як можна сильніше. Потрібно не просто згинати ноги в колінах, а відривати їх від статі, задіюючи і стегна. Тут відмінно опрацьовуються м'язи спини, а також зачіпаються сідничні і задні ножні. Для комплексного опрацювання необхідно виконати 10 вправ.

Скручування на м'ячі

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Вправа «Скручування на м'ячі»

Це ефективне, але досить складна вправа, що передбачає застосування шведського м'яча. Розташуйтеся в упорі лежачи. Ноги повинні лежати не на підлозі, а на м'ячі. Зручно спочатку зайняти стандартну позицію, а потім поступово перемістити обидві ноги на м'яч. На поверхні цього предмета повинні розташовуватися не ступні, а гомілки. Піднімайте сідниці і стегна по напряму вгору. Для цього намагайтеся підкручувати м'яч. Постарайтеся піднятися в максимально високе положення, а потім акуратно опустіться у вихідну позицію. Повторіть цю вправу не менше 10 разів, відпочиньте, зробіть другий підхід з аналогічною кількістю повторень.

УпражненияПовторы і підходи Склепка10 повторів Кік бэк10 повторів Присідання з прыжком20-30 разів ТвистыМинимум 15 разів Стрибки на возвышение10 повторень Човник з мячом10 повторів Скручування на мяче10 разів

Вправи стрункості ніг

Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

Ефективні вправи для стрункості ніг

Часто фігура псується саме через повноту або не естетичної форми ніг. Виконання комплексу вправ допоможе ліквідувати цю проблему. Ефективні вправи:

 1. Найбільш легке та ефективне вправа - махи. На перших порах буває важко втримати рівновагу, тому бажано в якості опори використовувати стілець або стінку. Для кожної ноги виконуйте однакову кількість мохів. Піднімайте ноги вперед, назад і в сторони. Щоб виключить ймовірність отримання травми, спочатку потрібно виконати вправи для всіх груп м'язів, також волі місця тренування не повинно бути гострих предметів.
 2. Ефективним методом для схуднення та одночасної накачування м'язів є виконання вправи, схожого на ходіння по сходах. Потрібно невелике піднесення. Можете взяти табуретку або подібний стійкий предмет. Протягом 10 хвилин потрібно ставити на височину то одну, то другу ногу, постійно змінюючи опорну ногу.
 3. Для хорошого опрацювання області стегон і сідниць передбачено відмінне вправу. Щоб зайняти вихідне положення, ляжте на бік, зігніть розташовану знизу руку в лікті і спирайтеся її при виконанні вправи. Також опорною рукою є і друга. Потрібно помістити її поруч з животом на підлозі. Підніміть сідниці, залишаючи руки і ноги на підвищенні. Спина і верхня частина ніг при цьому повинні знаходитися в одній площині. Скидання ваги відбувається в районі живота, а розробляються м'язи всього тіла. Треба виконувати при постійній зміні положення, спираючись на різні боки.
 4. Ляжте на бік. Під голову покладіть руку, розташовану внизу. Другу розташуйте на талії. На видиху піднімайте крайню ногу вгору до упору, не забувайте тримати її абсолютно рівною. Виконуйте по 19 махов для кожної сторони.
 5. Сядьте в зручну позицію і спирайтеся на розташовані ззаду руки. Зігніть ноги і пересувайте їх вправо і вліво, намагаючись торкнутися колінами до підлоги.
 6. Для ліквідації зайвого жиру в литках і підтяжки цих зон необхідно в рівному положенні переміщати масу тіла з п'яток на носки і навпаки.
 7. Встаньте на будь-яку ногу, другу підніміть і відтягніть назад. Перекочуйтеся на носок і опускайтеся. Якщо утримати рівновагу не виходить, на перших порах візьміться за опору.

Відео - Ефективні вправи для схуднення за 15 хвилин в день

Виконання вправ для швидкого схуднення допоможе скинути зайву вагу і одночасної підтягти м'язи. Якщо використовувати комплекс спільно із застосуванням дієти, схуднення принесе тільки позитивні емоції і не спровокує обвисання шкіри. Навпаки, покращиться здоров'я і самопочуття людини.

Схожі статті:

 • Медове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Мед є корисним продуктом, який використовується для лікування багатьох захворювань. Але це далеко не всі його використання. Завдяки особливим властивостям, мед активно застосовується в косметолог...

 • Фізичні вправи для схуднення живота і боків

  Одне з найбільш проблемних місць на жіночому тілі – живіт і боки, тобто пояс талії. Жир в цій області завжди дуже важко прибрати, часто однієї дієти буває зовсім недостатньо. Які ж вправи можуть...

 • Кавове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Кавове обгортання: принцип дії і безпеку процедури З медичної точки зору обгортання безпечно, і його можна проводити навіть вдома, без фахівця-косметолога або лікаря, обгортання, як у інших косме...

 • Педикюр в домашніх умовах для початківців

  Незважаючи на те, що пальці ніг частенько заховані під закритою взуттям, педикюр завжди залишається актуальним. Акуратні нігтики і гладка шкіра стоп – те, що демонструє ступінь доглянутості людин...

 • Продукти спалюють жири для швидкого схуднення

  Це здається неймовірним, але у світі існує широкий спектр продуктів харчування, що надають жиросжигающие ефект. У зв'язку з цим, фраза: «Що б такого з'їсти, щоб схуднути» отримує нове тлумачення....