Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Союз двох однакових повітряних знаків обіцяє бути вдалим і гармонійним.

Водолії мають ідентичний характер і темперамент, поділяють загальні життєві пріоритети, мають схожий рівень емоційності і чудово розуміють один одного. Але навіть у такому союзі трапляються сварки і конфлікти. Обом знаків не вистачає визначеності в життєвих установках, вони не дбають про завтрашній день.

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Якщо обидва знака не постійні, не мають чітких цілей і ясно не розуміють, чого хочуть, то неминуче наступає смуга сварок і взаємних звинувачень. Але навіть такі нестабільні відносини можуть влаштовувати водоліїв, адже їх основна життя і захоплення знаходяться поза домашнього вогнища.

Тактика залучення чоловіка-Водолія

Чоловік-Водолій вірить в те, що крім матеріальної життя, на його вибір впливає доля і розташування планет. Знаком долі він вважатиме народження обраниці під схожим знаком зодіаку. Подібний факт Водолій вважатиме за велінням зірок, тому в бажанні жінки-Водолія завоювати іншого Водолія їй допомагає сама доля.

Водолій-чоловік самолюбство, він любить, коли партнер піклується про нього, приділяє знаки уваги, довідується самопочутті останнього.

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Чоловік водолій

Чоловік-Водолій прагне революційно перетворити світ, тому в супутниці він бажає придбати жінку, яка зможе облаштувати його комфорт, поліпшити самопочуття і зарядити бадьорістю на звершення задуманих справ. Важливо не обтяжувати чоловіка-Водолія своїми проблемами. В цьому плані жінка-Водолій ідеально підходить партнера, вона не любить перекладати свої труднощі на інших, а в моменти закоханої захопленості в її душі прокидається бажання жертвувати і допомагати іншим.

Помітивши рідкісне спорідненість душ зі своєю обраницею, чоловік-Водолій оцінить цей зв'язок і постарається утримати суджену поруч протягом усього життя.

Ідеальний союз Водоліїв

Ідеальний союз двох Водоліїв виглядає незвично:

 • Обидва партнера люблять рухливий спосіб життя;
 • Їх інтереси відрізняються допитливістю;
 • Їх переповнює енергія для втілення задуманих ідей;
 • Їх будинок завжди наповнений гостями, адже Водолії дуже гостинні і доброзичливі по природі своїй.

Водолії ніколи не демонструють внутрішній розлад оточуючим, незважаючи на відкритість до спілкування, цей знак не любить пускати сторонніх у внутрішній, інтимний світ їх відносин.

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Ідеальний союз двох водоліїв

Більшість друзів вважають союз Водоліїв милою, хоч і дещо дивною парою. Водоліям не притаманна жадібність або педантичність, вони недбало витрачають свої матеріальні блага, освіта, зв'язку на самі химерні примхи.

Повітряний знак зодіаку не проявляє інтересу до накопичення і матеріальним речам, тому їм легко знайти спільну мову один з одним. Не обтяжуючи себе вирішенням насущних матеріальних проблем, Водолії воліють витрачати сили на абстрактні інтереси: мистецтво, філософію, літературу, програмування. Центральною ідеєю спільного життя двох Водоліїв служить не накопичення або байдужість і відсутність мети, а якийсь химерний спосіб самореалізації, не завжди зрозумілий оточуючим.

Складності союзу двох Водоліїв

Основною особливістю Водоліїв є непохитність. В силу такої риси характеру їм часто доводиться йти на поступки у відносинах і знаходити способи вирішення конфліктів, які б влаштували обох.

З-за особливостей чоловічої і жіночої психології, Водолії не можуть мати абсолютно ідентичні пристрасті. Якщо вибір стоїть перед одним з Водоліїв і не зачіпає іншого, то конфлікт не виникне. Але якщо рішення торкнеться обох подружжя, при цьому їх думки розійдуться, то знайти рішення, які б задовольнило обох, непросте завдання. Наприклад, у питанні приготування страви Водолії можуть не зійтися не у власних смакових перевагах, а в їх особливому поданні про те, яким повинен бути ідеальний, здоровий обід.

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Союз Водоліїв будується на спільній інтелектуальної діяльності

Еротика і пристрасть вторинні для Водолія, їх союз будується на спільній інтелектуальної діяльності. Обидва допускають нелояльність у шлюбі і можуть дозволити собі різко і категорично висловитися про партнера. Після сварки, вытрепав собі і іншому чимало нервів, Водолії готові знову повернутися до колишніх, гармонійним відносинам. Розставання проходять для Водоліїв безболісно, в найкоротші терміни після розлуки вони можуть обзавестися новим супутником життя.

Другий проблемою може стати переростання романтичних відносин у дружню прихильність на тлі згасаючого любовного запалу. Шлюб двох Водоліїв може переродитися в партнерський союз, заснований на загальних смаки і негласному договорі про розподіл обов'язків. Така форма відносин зручна, але може тривати лише до тих пір, поки один з партнерів не закохається в сторонньої людини. Водолії схильні до впливу романтичних емоцій, тому прихильність не утримає їх у шлюбі.

Секрет гармонійних відносин двох Водоліїв

Вирішити конфлікт двох Водоліїв можна, застосувавши фантазію. Якщо обом подобаються абсолютно протилежні речі, то чому б не вдатися до третього, екзотичному варіанту? Любов до нестандартних рішень і почуття гумору, в якому Водоліям не займати, допоможуть уникнути конфлікту.

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Почуття гумору допомагає уникнути конфлікту

Гармонійні відносини Водоліїв полягають у дружньому і романтичному союзі духовно близьких людей.

Водолій, який починає приділяти занадто багато уваги буденної повсякденності, або захоплюється химерним заняттям заради самого заняття, не помітить, як почне жити нудним життям. В такий момент Водолій може зустріти гарного, сексуально привабливого людини, і заради нових, свіжих емоцій, кинути приївся шлюб.

Водолії, які займаються інтелектуальним і моральним розвитком, вірні своїм дружинам, адже для них шлюб – це щось більше, ніж єдність тел. Дійсно духовно близьким і захопленим Водоліям важко розлучитися один з одним заради скороминущої пристрасті.

Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Духовно близьким водоліям важко розлучитися один з одним

Водоліям, як повітря, потрібні нові емоції і відпочинок в компанії інших людей. Їх союз рідко буває заснованим на пристрасті, тому присутність поруч настільки схожою, активної натури може втомити Водолія. Відчуття постійної психологічної і фізичної залежності від чоловіка стомлює рухливу вдачу Водолія.

Єдиний спосіб утримати чоловіка-Водолія і союз від розвалу – це постійно розвиток і взаємна допомога один одному, Водолії повинні займатися тим, що їм духовно близько. Тільки така діяльність врятує їх із занурення в сірість буденному, повсякденному житті.

Відео - Водолій і водолій сумісність в любовних відносинах

Схожі статті:

 • Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

  Якщо жінка – Рак, а чоловік – Водолій Дуже складна пара. Життєві цілі цих двох відрізняються кардинальним чином. Втім, за законом фізики протилежності притягуються, ось і цих двох тягне один до о...

 • Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

  Що буває, коли стикаються лід і вогонь? Чи знаки, які уособлюють ці дві стихії — Овен і Скорпіон? Вважається, що двом сильним особистостям з яскраво вираженою індивідуальністю практично неможливо...

 • Козеріг і діва сумісність в любовних відносинах

  Діва і Козеріг у парі виявляють гармонію і повне взаєморозуміння. Це відмінне поєднання знаків зодіаку. Серед таких спілок практично немає пар з сильними сварками або розривом, причиною якої посл...

 • Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

  Важко сказати, що союз Лева і Стрільця входить у астрологічний рейтинг кращих, але партнери в ньому можуть бути вельми задоволеними відносинами. Лев і Стрілець – знаки Зодіаку, мають досить схожи...

 • Стрілець Стрілець: сумісність в любовних відносинах

  Стрілець-чоловік і стрілець-жінка – справжня банда. Ця пара могла б грабувати банки, борознити моря, відкривати нові континенти. Нестримна любов до подорожей, свободі та правді об'єднує їх. Вони...