Тренажери для схуднення живота і боків

Найбільш проблемними частинами тіла для жінки є живіт і боки: саме вони першими починають збільшуватися при неправильному харчуванні або недостатньо активному способі життя. На щастя, сучасні тренажери дозволяють давати тілу хорошу аеробне навантаження, спалюючи зайві калорії і сприяючи зниженню ваги.

Тренажери для схуднення живота і боків

Тренажери для схуднення живота і боків

Еліптичний тренажер для здорового схуднення

Згідно з медичними дослідженнями найефективнішим тренажером для прибирання зайвих обсягів з живота і боків є еліпсоїд або орбитек. Він влаштований таким чином, що заняття на ньому імітують спортивну ходьбу. В ході тренування опрацьовуються всі м'язи стегна і преса. Ритмічність ходьби дозволяє серцю отримувати необхідну навантаження, тренувати дихання і розробляти витривалість.

Тренажери для схуднення живота і боків

Еліптичний тренажер підходить всім

Стандартна тренування займає 30 хвилин без перепочинку, за які при середньому темпі можна скинути 250 – 300 Ккал. Для ефективного схуднення необхідно збільшувати швидкість бігу і рівень навантаження пропорційно своєму прогресу. Коли останні 10 хвилин тренування пройшли не на межі можливостей, навантаження слід збільшити. При набутті здорової фізичної форми тривалість занять збільшується до 1 години.

 • Для більш ефективного схуднення в зоні живота необхідно стежити за тим, щоб під час прес бігу був постійно напружений;
 • Для того щоб прибрати боки, потрібно під час тренування нахиляти корпус вперед і триматися за нерухомий поручень, а не за рукоятки;
 • Щоб підтягнути сідниці, триматися також потрібно за нерухомий поручень, але корпус відхиляти назад, прийнявши положення полуприседа.

Зверніть увагу! На еліптичному тренажері можуть займатися жінки будь-якого віку і ваги, так як він не дає зайве навантаження на суглоби на відміну від, наприклад, велотренажера.

Бігова доріжка для швидкого схуднення

У будь-якому тренажерному залі для вас буде доступна бігова доріжка, так як це найбільш ефективний і простий метод схуднення і підтримки фізичної форми. Однак придбати її для будинку може бути проблематично: ціна на них досить відчутна для бюджету і місця займають багато на відміну від еліпсоїда або велотренажера.

Тренажери для схуднення живота і боків

Бігова доріжка найбільш ефективний тренажер

Навантаження на біговій доріжці регулюється з допомогою кута нахилу і швидкості рухомого полотна. Для початку достатньо тільки ходити все півгодини тренування, щоб підготувати легені і суглоби до занять. Поступово потрібно збільшувати швидкість бігу і кут нахилу доріжки, а також тривалість тренування, щоб покинути зону комфорту. Починати і закінчувати заняття необхідно звичайною ходьбою.

Зверніть увагу! Щоб схуднути при заняттях на біговій доріжці, потрібно постійно змінювати темп бігу, переходити з ходьби на біг і назад: ці інтервали по своїй тривалості теж повинні бути різними. Додатково можна обертати живіт і стегна поліетиленом або використовувати для занять одяг, яка не дихає.

Велотренажер для якісного схуднення

Під час занять на велотренажері задіюються м'язи преса, стегон і сідниць, при цьому ви займаєте максимально комфортне положення і за рахунок цього можете тренуватися довше. Однак спалювання калорій в будь-якому випадку відбувається гірше, ніж на еліпсоїді або біговій доріжці.

Тренажери для схуднення живота і боків

Велотренажер збільшуйте навантаження

 • Тривалість тренування на велотренажері займає 30 хвилин, поступово доходячи до 1 години.
 • Заняття складається з розминки, інтенсивної тренування, коли рівень навантаження виставляється 30-50% від максимальної і заминка.
 • Щоб дати навантаження на сідничні м'язи, потрібно піднятися з сидіння і працювати тільки ногами, корпус нахилений вперед.
 • Використовуйте одяг з синтетичних волокон або харчову плівку, щоб збільшити кількість спалюваних калорій.

Зверніть увагу! Для тих, кому із-за надмірної ваги протипоказані фізичні вправи, існують горизонтальні велотренажери, що знімають навантаження з хребта. Тренування на велотренажері протипоказані тим, хто має які-небудь проблеми з хребтом.

Гребний тренажер для ефективного схуднення

Найкраще зміцнити м'язи ніг і преса дозволяє гребний тренажер, що імітує рухи весляра в човні. Заняття на ньому здаються трудомісткими і нудними: це безпосередньо пов'язано з їх ефективністю, так як одночасно задіюються м'язи верхньої та нижньої частини тулуба. Гребний тренажер підійде для тих, хто хоче позбутися не тільки від обсягу ніг і живота, але і зробити руки завзятішими.

Тренажери для схуднення живота і боків

Гребний тренажер зміцнює м'язи

Середня тривалість тренування становить 20 хвилин через її інтенсивності. Необхідно починати з повільного темпу гребли і 15-хвилинного заняття, поступово збільшуючи швидкість і тривалість. Під час тренування розтягуються м'язи ніг, рук, преса і спини, зміцнюється серцево-судинна система. Веслування сприяє розтягуванню навколохребцеві м'язів, тому ідеально підходить для тих, хто страждає остеохондрозом.

Зверніть увагу! Постійно тренуючись на цьому тренажері, ви ризикуєте збільшити плечовий пояс, тому займатися треба в міру.

Степпер для зменшення обсягу ніг

Цей тренажер менш ефективний, ніж всі перераховані вище, зате допомагає прибрати саме боки, не чіпаючи фігуру в цілому. Безсумнівним плюсом є його компактність для будинку і безпеку для тих, у кого є проблеми з суглобами або ступнями.

Тренажери для схуднення живота і боків

Степпер допомагає прибрати боки

А дотримуючись кількох правил, його ефективність можна істотно підвищити:

 • Для ефективного схуднення необхідно тримати корпус прямо, не спираючись на ручки;
 • На педалі необхідно наступати повною стопою;
 • Опрацьовуйте кожну вправу, поспішати не варто;
 • Робіть розминку до і після тренування;
 • Тримайте пульс у приблизному значенні 65% від максимального для вашого віку.

Зверніть увагу! Щоб прибрати зайву вагу з живота і боків, поєднуйте заняття на степпере з силовими вправами.

Немеханічні тренажери

Ручні тренажери здатні також ефективно спалювати калорії, як і механічні кардіотренажери.

 • Диск обертання: щоб домогтися результату в області талії тримайте верхню частину тулуба нерухомо, рухаючи тільки ногами, які знаходяться в положенні полуприседа.
 • Хула-хуп: обруч з внутрішніми масажними насадками треба крутити близько 20 хвилин не зупиняючись, це вправа відмінно підходить для зміцнення всіх м'язів преса одночасно.
 • Фітбол: заняття на ньому можуть бути нескінченними, так як видів вправ на ньому маса. Наприклад, сидячи на м'ячі рухати його м'язами сідниць вправо і вліво.
 • Гантелі і скакалка – хороші помічники в боротьбі за осину талію й стрункі ноги. Для видалення зайвого обсягу і целюлітом необхідно займатися зі скакалкою через день протягом півгодини.
Тренажери для схуднення живота і боків

Хула-хуп зміцнює м'язи

Всі перераховані вище тренажери допомагають схуднути в животі й боках досить ефективно. При цьому чим складніше заняття, тим вони допоможуть вам швидше досягти бажаної мети. Пам'ятайте, що при аеробних навантаженнях перерв на перепочинок робити не можна. Обов'язково дотримуйтеся здорового харчування, їжте за 1-2 години до тренування і через 1,5 години після неї.

Відео - Тренажери для схуднення живота і боків

Схожі статті:

 • Сечогінні засоби для схуднення в домашніх умовах

  Серед безлічі способів для схуднення використання сечогінних засобів (діуретиків) є одним з найбільш поширених методів. Головна його перевага полягає в ефективності і доступності - приготувати се...

 • Безсольова дієта для схуднення

  Сіль виконує в нашому організмі досить важливу роль. Цей природний мінерал, що складається з іонів хлору і натрію, є головним постачальником натрію. Крім того, цей мінерал дозволяє підтримувати в...

 • Лінива вівсянка в банку для схуднення

  Щодня зростає кількість бажаючих скинути зайві кілограми або почати дотримуватися здорового способу життя. Правильне харчування є основною складовою цих процесів. Багато хто знає, що сніданок – ц...

 • Медове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Мед є корисним продуктом, який використовується для лікування багатьох захворювань. Але це далеко не всі його використання. Завдяки особливим властивостям, мед активно застосовується в косметолог...

 • Фізичні вправи для схуднення живота і боків

  Одне з найбільш проблемних місць на жіночому тілі – живіт і боки, тобто пояс талії. Жир в цій області завжди дуже важко прибрати, часто однієї дієти буває зовсім недостатньо. Які ж вправи можуть...