Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Якщо жінка – Рак, а чоловік – Водолій

Дуже складна пара. Життєві цілі цих двох відрізняються кардинальним чином. Втім, за законом фізики протилежності притягуються, ось і цих двох тягне один до одного, немов магнітом. Вони прекрасно ладнають в інтимній сфері, проте в побуті жінці з її консервативними поглядами буває досить важко прийняти суперечливу натуру чоловіка. Він не може дати їй головного – стабільності, а вона не готова підтримати його в захоплення.

Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Рак і водолій сумісність в любовних відносинах

На жаль, час не стирає ці суперечності, а, навпаки, підсилює їх. Якщо Рак і Водолій не знайдуть спільні інтереси, їх союз не протримається і пару тижнів. Обидва партнера повинні бути духовно зрілими – тільки тоді вони зможуть бути щасливими. Але, на жаль, частіше зустрічаються пари, у яких Рак бачить у Водолії лише фінансову вигоду, або чоловік використовує жінку в якості обслуги. Начебто кожен отримує саме те, що йому потрібно, але навряд чи набуває душевну рівновагу.

Плюси відносин

Таку пару можна зустріти досить рідко. Вони досить оригінально виглядають поруч один з одним. Якщо вони навчаться співіснувати, не намагаючись змінити партнера, тоді їхній союз може виявитися корисним для обох. Рак, завдяки Йому, зуміє ширше поглянути на життя, отримуючи від неї більш яскраві і цікаві емоції. А Водолій поруч з такою господарською жінкою зможе істотно підвищити свій заробіток. Таким чином, вони зможуть розвиватися і в матеріальному, і в духовному плані.

Такий союз можливий серед людей одного кола. Їх повинні об'єднувати спільні інтереси, будь то наука, спільні цілі або ж боротьба з горем.

Мінуси відносин

Раку і Водолію подобаються кардинально протилежні речі. Жінка – справжня домувальниця, яка більше всього на світі цінує затишок домашнього вогнища. А чоловік обожнює подорожувати, ходити в гості – загалом, все, що завгодно, лише б не сидіти в чотирьох стінах. В силу цих відмінностей пара може часто скандалити навіть на початковому етапі. Водолій відчуває себе потрібним скрізь і всюди, тоді як Раку досить просто зануритися в обійми партнера.

Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Раку і Водолію подобаються кардинально протилежні речі

Приручити Водолія, швидше за все, не вийде. Він лише обізве Ракиню меркантильною, а то і зовсім почне використовувати її тільки як хатню обслугу.

Як досягти гармонії

Насамперед, Раку не варто намагатися перевиховати Водолія, так як це абсолютно марно. Краще звернути увагу на його позитивні сторони, наприклад, оригінальність і творчий підхід, які здатні зробити відносини більш цікавими.

Втім, у принципових речах жінці необхідно відстоювати свою позицію. Можна наочно показати, що незадоволення Раку позначиться і на самому Водолії.

Якщо Ракиня хоче звернути на себе увагу Водолія, їй треба ретельно стежити за собою, так як цей чоловік наївно вважає, що за красивою зовнішністю завжди ховається красива душа. Водолію подобаються відкриті і товариські жінки, не схильні до меркантильності. Звичайно, Ракиню складно назвати душею компанії, але зате вона схожа на казкову героїню. Її замріяний образ здатний не на жарт розбурхати уяву Водолія.

Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Замріяний образ Раку здатний не на жарт розбурхати уяву Водолія

Жінці не варто відразу вивертати душу свою перед чоловіком – повинна залишатися якась загадка. Крім того, Водолії дуже егоїстичні по своїй натурі і можуть запросто використовувати Ракиню в якості домробітниці. Хоча зустрічаються і благородні чоловіки-Водолії, які, заручившись підтримкою жінки-Раку, зможуть досягти воістину небувалих висот.

Якщо жінка – Водолій, а чоловік – Рак

не Можна сказати, що цей союз гармонійний. Обидва партнери дивляться в різні сторони.

Для Раку величезне значення має минуле, звичаї і традиції, що складалися роками. Водолію ж набагато цікавіше борознити нові простори, намагатися відкрити завісу в майбутнє. Грунтовний Рак звик жити за правилами, тому він ніколи не зрозуміє прагнення Водолія їх порушувати. Спочатку вони можуть здатися один одному надзвичайно цікавими, але з часом почуття новизни пройде, а відсутність взаєморозуміння не дозволить створити гармонійний союз.

Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Обидва партнери дивляться в різні сторони

Чоловік у цій парі цінує стабільність сімейних відносин, чого жінка йому дати ніяк не може. Їй не подобаються нудні домашні посиденьки, у яких Рак бачить справжнє щастя. Знайти точки дотику цим двом, швидше за все, не вдасться. Вони зможуть жити разом, тільки якщо сильно полюблять один одного і будуть постійно шукати компроміси.

Плюси відносин

Для того щоб ця пара була щасливою, мало однієї лише звички чи навіть кохання. Для досягнення гармонії їм потрібна загальна ідея, висока мета, яка зможе об'єднати їх. Неважливо, що це буде – захоплення окультними науками, інтерес до ядерної фізики або бажання серйозно зайнятися бджільництвом. Головне, щоб це могло по-справжньому зв'язати Раку і Водолія.

Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Для досягнення гармонії потрібна загальна ідея яка зможе об'єднати їх

Такі відносини можуть бути цілком гармонійними, якщо партнери будуть жити окремо. Всі побутові проблеми в цьому випадку відпадуть, і ці двоє будуть постійно тягнутися один до одного. Волелюбність Водолія Раку тільки сподобається, а Водолія в свою чергу приверне мудрість партнера.

Мінуси відносин

Не потрібно довго копатися, щоб відшукати проблеми цього союзу. Чоловікові хочеться, щоб жінка повністю присвятила себе сім'ї, а їй набагато цікавіше проводити час з численними друзями. Рак страшенно ревнивий і недовірливий, тому постійна присутність гостей в будинку буде сильно дратувати.

Рак спробує шантажувати Водолія, тиснути на неї і вчити життя, що, зрозуміло, їй зовсім не сподобається. Водолій не великий знавець почуттів, тому змагатися не буде – просто розвернеться і піде.

Як досягти гармонії

Для досягнення гармонії в родині жінка-Водолій повинна зрозуміти, що Рак зосереджений на своєму внутрішньому світі і переживання. Не потрібно ігнорувати і те, що у нього чудово розвинена інтуїція – це допоможе бачити справжню суть речей.

Якщо жінка буде більше слухати і менше говорити, вона зможе завоювати повагу чоловіка. Не варто показувати йому свою самостійність – ні до чого хорошого це не призведе.

Якщо Рак починає вередувати і влаштовувати сцени ревнощів, не варто на нього ображатися і відразу рвати відносини. Він просто шукає доказів любові – так чому б їх не надати? Втім, повністю відмовлятися від своїх інтересів теж не треба, інакше чоловік захоче безмежної влади над жінкою. Краще постаратися відшукати рішення, яке влаштувало б обох.

Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Якщо докласти спільних зусиль, то союз може бути цілком вдалим

Таким чином, союз Раку і Водолія має шанси бути цілком щасливим, якщо обидва партнери докладуть деякі зусилля. Вони доповнюють один одного, дозволяють поглянути на світ по-новому, а відмінності на побутовому рівні – лише плата за це незвичайне відчуття новизни. У всякому разі, нудно такій парі точно не буде.

Відео - Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

Схожі статті: