Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Вони обидва глибокі й загадкові. Приналежність до стихії води, наділяє Раку і Скорпіона таємничістю і чуттєвістю. Вони вміють створювати міцні фізичні та духовні зв'язки. Це сприятливий союз для романтичних і сімейних відносин. Їм властиве розуміння один одного без слів, формування загальних цілей, багата уява і здатність до співчуття. Однак, як і у будь-якого глибокого течії, тут теж можуть бути свої підводні камені. Але почнемо по порядку.

Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Він Скорпіон – вона Рак

Чоловік Скорпіон може бути не стриманий в емоціях, запальним, а часом навіть агресивним. Він любить адреналін у всьому: у справах, захоплення і любові. Не кожна жінка готова жити поруч з вулканом, який спокійний до пори, до часу, а потім раптом несподівано надумає пробудитися і продемонструвати всю свою міць. Але жінка Рак уміє порозумітися з таким непростим партнером.

На перший погляд оточуючих може здатися, що в цій парочці править бал чоловік. Але не тут-то було. У жінки Раку достатньо мудрості і холоднокровності для того, щоб ненав'язливо охолодити запал партнера і втихомирити його буйний норов. Саме вона, а не він є головним керуючим цих відносин.

Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Він Скорпіон – вона Рак

Жінка Рак відчуває себе трохи більш дорослою, ніж її партнер і ставиться до нього поблажливо. Він для неї немов жвавий і неслухняна дитина, до якого важливо знайти правильний підхід. Жінка Рак уміє обходити гострі кути і прощати коханого. Не про такий союзниці мріє більшість чоловіків?

Вона Скорпіон – він Рак

Здавалося б, у цьому союзі жінка може відкрито проявляти свою владу, адже вона Скорпіон – сильна, гаряча, володіє магнетизмом. Будь-який представник сильної статі, який потрапив під її чари, ризикує втратити голову і інтерес до інших жінок. Але керувати Рак не так вже просто.

Тільки тонкий і чутливий чоловік цього знака здатний подарувати такій жінці справжню глибину почуттів, а не тільки швидкоплинний феєрверк пристрастей. Але головне, він знайде в собі сили не підпасти під її каблук і візьме на себе ініціативу в управлінні їх відносинами.

Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Вона Скорпіон – він Рак

Він врівноважить запал другої половини, ґрунтовно зважити її ініціативи щодо фінансових питань, і в результаті ця парочка буде жити довго і щасливо в любові і достатку.

Жінка Скорпіон, якщо щось не по ній, любить жалити. Але у сентиментального Раку міцна броня! Якщо він сховається в своїй раковині, жінці доведеться довго витягати з неї коханого. І тепер чарівною «скорпионше» доведеться заховати своє жало подалі, а в хід пустити всю свою ніжність і ласку. Незважаючи ні на що, у цих двох багато шансів знайти спільну мову, щоб виплисти з найскладніших вирів.

Слабкі сторони

Як у будь-якій комбінації, у любовному союзі Рак-Скорпіон є і свої слабкі місця. Гарячого Скорпіона може дратувати прохолодна натура Раку. Це невдоволення то і справа виливається в спробу заподіяти біль партнеру, щоб хоч якось вивести його на прояв почуттів.

Але холодність Раку оманлива, це дуже тонко відчувають натура і укуси Скорпіона його боляче ранять. Відкрито він нічого не показує, а тільки входить глибше в свій панцир і закриває внутрішній світ на міцний замок.

Якщо спроби Скорпіона проникнути в дім душі Раку терплять фіаско, йому нічого не залишається, як теж піти у себе. Якщо ж ці двоє так і не вийдуть на контакт, справа може закінчитися розривом відносин. Тому важливий рада в конфліктній ситуації: хтось один повинен достукатися до партнера і вивести його на конструктивний діалог. Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Слабкі сторони раку і скорпіона

Ще одним мінусом може стати підвищена сентиментальність Раку. Особливо це стосується жінок, які регулярно вимагають високих романтичних вчинків від партнера. Її сумніви в його любові і відданості можуть вимотувати Скорпіона і доводити до сильного роздратування. Скорпіон-чоловік любить розгадувати загадки, тому жінці Раку краще не впадати в залежність від нього і вести себе трохи відсторонено. Така лінія поведінки надасть завзяття партнера і він буде готовий перевернути гори, щоб завоювати увагу коханої.

І, нарешті, третій фактор, здатний негативно вплинути на відносини, це розважливість і надмірна раціональність в побуті. Особливо це стосується Раку, нерідко славиться скупердяем. Життя пари, замкнутої в своєму тісному світі, ризикує перетворитися на низку нудних однотонних днів згідно з чітким планом. Якщо від нудьги і одноманітності стане несила, першим може ретируватися Скорпіон.

тут простий Рецепт: дозволяти собі незаплановані подорожі, відвідувати видовищні заходи і просто влаштовувати невеликі свята один для одного. Краще працювати в різних місцях, щоб іноді розлучатися і реалізовувати себе в інших сферах крім відносин.

Сильні сторони

найсильніший коник союзу Рак-Скорпіон, це сексуальні відносини. Рідкісне поєднання чуттєвості і темпераменту обох знаків створює дійсно гармонійну сумісність і бурхливий секс.

Це саме той шлюб, про який кажуть, що діти тут красиві, тому що народжуються від великої любові. Партнери здатні подарувати один одному стільки тепла, ніжності і насолоди, що про виявлення невірності або пошуку пригод «на стороні» говорити не доводиться.

Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Сильні сторони раку і скорпіона

до Речі, і Раку і Скорпіону властиво сталість у шлюбі, тому ревнощі, яка час від часу може накривати то одного, то другого партнера, зовсім не доречна. Міцну основу для відносин Рак-Скорпіон створює спільне бачення життєвих перспектив і спільність світогляду.

Ці люди вміють дружити. А значить, з часом, коли романтичні нотки силу, на зміну їм прийде взаєморозуміння і рух до загальним цілям. Такі якості стануть потужним цементуючим фактором у відносинах.

Формула щастя

Незважаючи на всі шорсткості, союзу Рак-Скорпіон можна поставити високий бал в оцінці сумісності. Але якщо допускати грубі помилки у відносинах, розриву не уникнути. У підсумку все залежить від волі людей, а не знаків: знаючи сильні і слабкі сторони союзу краще відразу виробити формулу, яка дозволить витримувати парі випробування часом і труднощами.

Керівництво для Скорпіонів:

  • Критично оцінювати свій складний характер і намагатися контролювати емоції;
  • Боротися з власною ревнощами;
  • Приділяти більше уваги партнеру, щоб той не «пішов у себе»;
  • Іноді говорити теплі слова коханій людині;
  • Якщо це жінка, - вірити у свого партнера проявляти менше скептицизму щодо нього.

Керівництво для Раків:

  • Поблажливіше ставитися до бурхливого темпераменту партнера;
  • Не вимагати підвищеної уваги до своєї персони;
  • Знизити градус уразливості;
  • Хоч іноді висовувати ніс з раковини в період конфлікту, щоб вийти на діалог;
  • Якщо це чоловік, - дарувати щедрі подарунки жінці і засипати її компліментами.

Отже, незважаючи на велику кількість плюсів, союз Скорпіона і Раку не однозначний. Багато залежить і від індивідуальних особливостей кожної людини – виховання, темпераменту, рис характеру, успадкованих від батьків. Тому, приводу для розслаблення немає, і цим двом теж доведеться потрудитися. Як і в будь-якому союзі, за щастям і стабільністю варто робота над собою, терпіння і мудрий підхід до життєвих обставин.

Відео - рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Схожі статті: