Психологія стосунків чоловіка до жінки: байдужість

Відносини — не статичний предмет. Емоції змінюються, перетікають один в одного. Людина, до якої ми байдужі протягом тривалого часу, раптом стає об'єктом обожнювання. Точно так само любовний запал перших зустрічей може з часом змінитися байдужістю. Проблема багатьох дівчат у тому, що вони вчасно не помічають змін, залишаючись в ілюзії того, що їх досі пристрасно люблять.

Психологія стосунків чоловіка до жінки: байдужість

Психологія стосунків чоловіка до жінки байдужість

Спробуємо розібратися, як визначити байдужість, його причини та можливі способи його подолання.

Ознаки байдужості:

 1. Він не цікавиться вашим життям. Якщо розповіді про пройшли за день справах і враження не викликають у нього ніякого інтересу, це може служити сигналом байдужості до вас. У разі якщо при цьому ви помічаєте ознаки відвертого роздратування, байдужість, швидше за все, увійшло в запущену стадію. З задоволенням чоловіки слухають розповіді про життя лише улюблених людей і тих, хто викликає у них симпатію.
 2. Він не нудьгує без вас, тривалий час в розлуці він не дзвонить, не пише смс і повідомлення в соцмережах. Якщо при новій зустрічі або під час телефонного дзвінка він говорить з вами так, ніби ви й не розлучалися, можливо, він не згадує про вас, а це ознака байдужості.
 3. Він систематично надає перевагу спілкуванню з вами інші справи. Так, час від часу він може вибрати зустріч з друзями або похід в бар, - це нормально. Але якщо він завжди готовий до будь-якого іншого заходу, а зустріч з вами є останнім варіантом у відсутності інших — ви точно знаходитесь в його житті далеко не на перших ролях.
 4. Він не виявляє бажання пустити вас у коло своєї сім'ї. Якщо ваш обранець розглядає вас своєю майбутньою партнерки, він напевно захоче познайомити вас зі своїми близькими. Якщо він уникає подібних зустрічей, можливо, ви є для нього тимчасовим, минущим явищем, і він не розглядає вас всерйоз.
 5. Він не дивиться вам в очі. Цей ознака потрібно розглядати з обережністю, людина може відводити погляд з-за сором'язливості або збентеження. Але в інших випадках небажання дивитися дівчині в очі означає відсутність інтересу.
 6. Не бажає мати спільні фотографії, не виявляє інтересу до ваших фото. Якщо ви, відправляючи свою фотографію, не отримуєте ніяких емоційних коментарів у відповідь, найімовірніше, ваш образ не є для нього чимось важливим.
 7. Він абсолютно не ревнує. Ревнощі означає, що чоловік сприймає вас як свою жінку, дорожить вами. Ревнощами можна вважати прояв будь небайдужої реакції на ваше спілкування з іншими привабливими чоловіками. Навіть підкреслену схвалення такого спілкування може бути ознакою прихованого ревнощів. Якщо ж ваш партнер не проявляє ревнощів взагалі, це означає, що ви йому байдужі, та він не боїться розлучитися з вами.
 8. Не каже «ми». Розмовляючи по телефону з близькими друзями або родичами, люди, які перебувають у відносинах, як правило, несвідомо говорять «ми» замість «я». «Ми йдемо у кіно» або «коли ми їздили на море». Якщо молода людина в подібних випадках говорить виключно «я», це свідчить про те, що у нього відсутня концепція того, що він знаходиться у відносинах з вами.
Психологія стосунків чоловіка до жінки: байдужість

Існує безліч ознак байдужості

Якщо з половиною з перерахованих ознак ви вже зіткнулися, варто встревожиться. Якщо більше половини — байдуже ставлення можна констатувати як факт. У цьому випадку варто розібратися з причинами такого ставлення і в разі, якщо ситуація непоправна, завершити такі відносини.

Причини

Розглянемо основні можливі причини байдужості чоловіка до жінки:

 • Можливо, його думки зайняті іншою дівчиною. Навіть швидкоплинне захоплення може змусити чоловіка сконцентруватися на новому об'єкті прив'язаності. У цьому випадку до колишньої дівчини він може втратити інтерес.
 • Іноді дівчата демонструють надмірну залежність від свого коханого. Це помилка. У цьому випадку чоловік перестає сприймати дівчину як свою «здобич» і втрачає інтерес до її завоювання. Крім того, зайва прихильність завжди викликає відштовхуючий ефект.
 • Байдужість може з'явитися як наслідок занадто серйозних намірів з боку дівчини. Чоловіки більш інертні щодо створення сім'ї і міцних відносин, вони довше дівчат приймають подібні рішення. Занадто певні сімейні перспективи можуть відлякати з самого початку.
 • Багатьох чоловіків відштовхує зайва емоційність дівчат, схильність до агресії, конфліктів і істерик. Якщо ваш обранець не готовий до таких темпераментним, вимотує відносин, можливо, байдужість з'явиться як захисна реакція від неприємних переживань.
 • Байдужість може з'явитися внаслідок тривалих одноманітних відносин. Повсякденна рутина, відсутність творчості і гри в життя сприяють тому, що почуття притупляються і з часом можуть повністю охолонути.
 • Стан відсутності інтересу до дівчат може з'явитися після негативного минулого досвіду. Навіть двічі йдуть один за одним невдалі стосунки можуть привести чоловіка до висновку, що відносини взагалі не для нього. Він може почати вести себе так, немов дівчата його не цікавлять.
 • Чоловік може бути зайнятий іншими справами, серйозні справи або проблеми можуть на якийсь час відсунути дівчину на другий план. Як правило, у повсякденних турботах завжди знайдеться хвилинка для коханої дівчини, але якщо справи по-справжньому термінові, це може зайняти всю увагу чоловіки.
Психологія стосунків чоловіка до жінки: байдужість

Варто з'ясувати причину байдужості

Що робити з байдужістю?

Розібравшись з можливими причинами, потрібно постаратися визначити перспективу розвитку відносин. Якщо байдужість непохитно ніякими зусиллями, то, найімовірніше, ви не підходите один до одного. Вам слід якомога швидше теж отримати рівне і спокійне відношення до цієї людини.

Психологія стосунків чоловіка до жінки: байдужість

Як бути в такій ситуації

Якщо ж ситуація триває недовго і поправна, задумайтеся над наступними порадами:

 1. У разі, якщо байдужість викликано факторами, не пов'язаними з дівчиною, будь то поглощенность роботою, вирішення якихось нагальних проблем, варто залишити хлопця в спокої і дати йому час. Бажано не заважати йому, не дошкуляти запитаннями. Як тільки він закінчить свої справи, його ставлення стане колишнім.
 2. Іноді вирішити проблему допомагає серйозна розмова. В ході довірливої бесіди, ви можете з'ясувати, чи викликано байдужість вами, поточними справами або появою іншої дівчини.
 3. Якщо байдужість є наслідком нав'язливого стосунки дівчини, їй варто навчитися кілька усуватися. Навіть якщо ви сходите з розуму по своєму чоловікові, не варто демонструвати. Легка недоступність, збереження певної дистанції додадуть відносин інтригу, яка буде тримати уваги партнера.

«Труднощі перекладу» у відносинах між чоловіком і жінкою

 • Для жінки характерна велика імпульсивність у прояві емоцій, їх почуття частіше за все легко і безпомилково «читаються». Найчастіше жінки очікують того ж і від чоловіків. Тому, не бачачи бурхливих емоційних сплесків, дівчата можуть зробити висновок, що їх коханий до них байдужий.
 • Індивідуальні особливості теж не варто скидати з рахунків. Виховання або флегматичність характеру можуть позначитися на поведінці молодої людини таким чином, що він нічим не буде видавати навіть сильної симпатії.
 • Для чоловічої психіки тривалі інтенсивні емоції є стресом. Вони не тривають довго, тому фаза пристрасної закоханості скоро змінюється більш спокійним відношенням. І хоча це також може бути любов, дівчина може розпізнати це як байдужість.
 • Жінки і чоловіки по-різному вирішують проблеми. Особливістю чоловічої психології є те, що в проблемних ситуаціях йому потрібно побути одному, помовчати, подумати. Небажання спілкуватися в ці моменти жінками часто помилково приймається за байдуже ставлення.
 • Поведінка чоловіків у віці відрізняється від того, як ведуть себе юнака. Згодом чоловіки стають стриманішими і їх емоції стає все складніше «розгадати».

В разі якщо ви, проаналізувавши ситуацію, виключивши можливі спотворення жіночого сприйняття, все одно прийшли до висновку, що чоловік до вас байдужий, це означає, що подальші спроби змінити це, на жаль, приречені. З цим потрібно змиритися.

Кожна людина хоч раз у житті відчував, що таке нерозділене почуття. Така поразка може нанести удар по самооцінці, але це зробить вас лише сильніші і мудріші, подарує досвід.

Відео - Психологія відносин чоловіка до жінки: байдужість

Схожі статті:

 • Стосунки на відстані, порада психолога

  У багатьох пар виникає одна і та ж проблема - відносини на відстань. З цією великою проблемою, у відносинах виникають безліч маленьких проблем. Але багато психологів стверджують, що відносини ціл...

 • Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

  Що буває, коли стикаються лід і вогонь? Чи знаки, які уособлюють ці дві стихії — Овен і Скорпіон? Вважається, що двом сильним особистостям з яскраво вираженою індивідуальністю практично неможливо...

 • Швидка дієта для схуднення живота і боків

  Ця швидка дієта для схуднення живота і боків призначена для всіх категорій громадян будь-якого віку та ваги, як для жінок, так і для чоловіків. Якщо їй слідувати, то вже через два тижні спадуть б...

 • Сечогінні засоби для схуднення в домашніх умовах

  Серед безлічі способів для схуднення використання сечогінних засобів (діуретиків) є одним з найбільш поширених методів. Головна його перевага полягає в ефективності і доступності - приготувати се...

 • Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

  Якщо жінка – Рак, а чоловік – Водолій Дуже складна пара. Життєві цілі цих двох відрізняються кардинальним чином. Втім, за законом фізики протилежності притягуються, ось і цих двох тягне один до о...