Поєднання кольорів в манікюрі

Грамотний підбір кольору лаку дозволить зробити нігті дуже привабливими. Гармонійне поєднання кольорів дозволяє досягти чудового результату. Деяким може здатися, що у виборі квітів немає нічого складного, але тут є маса деталей і нюансів. Мало підібрати лак за кольором, наприклад, на одязі або губній помаді. Гармонія повинна бути у всьому. Також лак повинен приховувати недоліки нігтів, якщо вони є.

Поєднання кольорів в манікюрі

Поєднання кольорів в манікюрі

Форму нігтів при виборі кольору лаку треба враховувати насамперед. Також потрібно брати до уваги відтінок шкіри на нігтьовому валику. Наприклад, якщо вона має молочним відтінком, краще утриматися від використання лаків холодного тону. Деякі композиції квітів будуть поєднуватися майже ідеально, а інші можуть зіпсувати весь зовнішній вигляд.

Монохромне поєднання кольорів

Такий варіант поєднання кольорів в манікюрі являє собою самий вдалий і елементарний. Під час вибору покриття можна використовувати найрізноманітніші за відтінками лаки, починаючи від найсвітлішого і закінчуючи темним. Важливо при цьому дотримуватися тільки одна умова, яка полягає в застосуванні єдиної колірної гами.

Поєднання кольорів в манікюрі

Вдалі сполучення кольорів для манікюру

Наприклад, якщо береться синій лак, то з ним можна поєднувати фіолетовий, бірюзовий, блакитний та інші близькі відтінки. Бажано вибирати відтінки, які розташовані один біля одного на колірному колі. Це дозволить домогтися максимального ефекту.

Добре по сусідству також будуть виглядати спокійні, концентровані відтінки. Наприклад, в якості доповнення до яскраво-зеленим кольором можна застосовувати рожево-червоний або смарагдовий. Існує велика кількість цікавих поєднань таких кольорів. Можна змішувати кольори між собою. Таке поєднання називається «омбре». При грамотному нанесенні воно дає яскравий позитивний ефект.

Ахроматичне поєднання

Таке поєднання включає в себе зазвичай два кольори. У вигляді бази для нього може виступати використання білого і сірого. Якийсь відіграє основну роль в дизайні, а інший доповнює його. Сірий, чорний і білий відтінки гармонійно поєднуються з іншими, але серед них можна вибрати найбільш цікавий і виграшний варіант.

Поєднання кольорів в манікюрі

Варіанти чорно-білого манікюру

Непоганим поєднанням буде використання білого лаку у вигляді бази, яка доповнюється, наприклад, синім або червоним кольором. Вони застосовуються як додаток, яке дає можливість отримати дивовижне дизайнерське рішення. Можна використовувати традиційний френч, доповнений смужками червоного кольору. Можна прикрасити нігті під хохлому за допомогою синього лаку. Також актуальним вибором буде використання дизайну червоно-білого кольору з горошком.

Любительки традиційного і строго стилю нерідко вибирають білий або чорний малюнок лаконічного типу. Можна доповнити подібне оформлення нігтів майже будь-яким відтінком, наприклад, золотистим, сріблястим і т. д.

Поєднання кольорів в манікюрі

Стильний чорно-золотий манікюр

Золотистий колір лаку дозволяють ефектно зробити акцент на глибині чорного лаку. У цьому випадку можна задіяти власну фантазію і домогтися дивного успіху. Незвично і елегантно буде виглядати дизайн, коли кожен ніготь ділиться умовно на пару тонів. Блідо-рожевий або синій кольори будуть гармонійно поєднуватися з сірим. Особливо ефективним такий хід буде при використанні дизайну френча.

Основний цветГармонирующие кольори і відтінки КрасныйЗеленый, синій, золотисто-жовтий, сірий РозовыйБордовый, коричневий, сірий ОранжевыйНебесно-блакитний, зелений, фіолетовий, ліловий, коричневий, білий КоричневыйБеж, синьо-зелений, сірий, золотистий ЖелтыйЗеленый, коричневий, золотистий ГолубойКрасный, коричневий, синій, помаранчевий, світлий фіолетовий СинийКрасный, сірий, золотистий, бордовий ФиолетовыйЗолотистый, жовтий, помаранчевий, зелений, колір морської хвилі СиреневыйСерый, каштановий, світло-фіолетовий, зелений БордовыйЗеленый, сірий, рожевий, синій СерыйЧерный зелений, червоний, синій, рожевий, жовтий, блакитний

Контрастні поєднання кольорів манікюру

Можна зробити акцент на контрасті кольорів і отримати гідний результат. Якщо відтінки підібрані правильно, всі переваги нігтів будуть підкреслені. Якщо не впоратися з вибором тонів, манікюр буде мати кілька смаку зовнішнім виглядом.

Красиве поєднання червоного і смарагдового або ультрамаринового і апельсинового кольорів є своєрідною базою компліментарного манікюру. Чорний і бежевий теж дуже непогано поєднуються між собою. Можна поєднувати подібні відтінки на одному або відразу на всіх пальцях. Можна прикрасити різні пальці різними поєднаннями.

Поєднання кольорів в манікюрі

Контрастний синьо-помаранчевий манікюр

Існує місячний манікюр, який використовується досить давно. Можна провести аналогію з французьким манікюром, але в даному випадку акцент робиться не на кінчику нігтя, а на частині біля основи. Півмісяць, розташований біля самої основи, можна зовсім не фарбувати. Нерідко для нього використовується простий лак без кольору. А можна додати трохи контрасту і використовувати там якийсь яскравий колір.

Місячний манікюр і поєднання кольорів можуть дати позитивний ефект. Зараз стало модно поєднувати відтінки, які між собою зовсім не гармоніюють. Наприклад, можна спробувати використовувати синій і червоний, а ще коричневий з сірим і багато інші варіанти.

Практично завжди актуальним було застосування чорного кольору з світло-сірим, білого з сірим. Деякі дами намагаються зробити пару манікюр одночасно, наприклад, місячний разом з французьким. Одним з кольорів виділяється кінчик нігтя, а іншим – місце біля кутикули.

Відео - Поєднання кольорів у французькому манікюрі

Особливості різнобарвного поєднання кольорів

Для правильного оформлення різнокольорових нігтів, слід попередньо провести невеликий тест поєднання кольорів на платівці. Можна відмітити декілька найбільш поширених форм нігтів, на основі чого рекомендується підбирати кольори і відтінки.

 1. Якщо нігті мають форму трапеції, краще не застосовувати лаки, володіють яскраво-вираженим перламутровим відтінком. Краще відмовитися і від занадто яскравих кольорів, молочного відтінку. Вони візуально збільшують у розмірах нігтьову пластину, виставляючи на показ всі недоліки. Бажано залишити маленькі смужки без фарбування близько валиків збоку. Таким чином, вдасться візуально зменшити пластину.
 2. Нігті квадратної форми краще фарбувати за допомогою майже всіх відтінків, крім холодних. Краще не застосовувати блакитний або синій кольори. Довгі не варто покривати за допомогою лаків, що володіють колоритними квітами.
 3. Круглі нігті являють собою майже бездоганний варіант для застосування всяких відтінків в різноманітних поєднаннях. Манікюр буде непросто зіпсувати навіть при вживанні гранично яскравих відтінків. Треба лише дуже акуратно користуватися перламутровими кольорами, тому що вони візуально зменшують нігті.
Поєднання кольорів в манікюрі

Таблиця поєднання кольорів для красивого манікюру

Грамотне поєднання кольорів лаку

Цими знаннями повинна мати кожна дівчина, яка хоче мати привабливі нігті. Існує сім основних кольорів. Решта вважаються похідними від них. Щоб отримати конкретний відтінок, змішується декілька ключових кольорів.

Не всі відтінки поєднуються між собою. Краще всього використовувати під час манікюру пару кольорів. Красивим може стати поєднання трьох різних лаків. Актуальним буде виглядати манікюр, який складається з лаків сірого, білого і чорного кольорів. Нескладно додати туди деякі додаткові відтінки, наприклад, концентровані кольору.

Поєднання кольорів в манікюрі

Кілька варіантів манікюру

Все більш популярним стає поєднання бірюзового лаку з пастельними тонами. Також привабливо він буде виглядати з жовтим або фіолетовим відтінками. Жовтий також дуже популярний. З ним рекомендується використовувати небесний або ліловий відтінки. Сірий і різноманітні відтінки червоного будуть чудово виглядати з жовтим.

Якщо дотримуватися основні правила, підбирати поєднання відтінків для манікюру відповідально, можна завжди виглядати привабливо.

Схожі статті:

 • Який манікюр зараз в моді: способи поєднання найбільш актуальних кольорів

  Якщо ви вирішили створити модний образ, треба брати на озброєння не актуальну одяг, але і створювати манікюр, відповідає останнім тенденціям. Нігті з непопулярним дизайном в поєднанні з ультрамод...

 • Швидка дієта для схуднення живота і боків

  Ця швидка дієта для схуднення живота і боків призначена для всіх категорій громадян будь-якого віку та ваги, як для жінок, так і для чоловіків. Якщо їй слідувати, то вже через два тижні спадуть б...

 • Рак і скорпіон сумісність в любовних відносинах

  Вони обидва глибокі й загадкові. Приналежність до стихії води, наділяє Раку і Скорпіона таємничістю і чуттєвістю. Вони вміють створювати міцні фізичні та духовні зв'язки. Це сприятливий союз для...

 • Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

  Якщо жінка – Рак, а чоловік – Водолій Дуже складна пара. Життєві цілі цих двох відрізняються кардинальним чином. Втім, за законом фізики протилежності притягуються, ось і цих двох тягне один до о...

 • Безсольова дієта для схуднення

  Сіль виконує в нашому організмі досить важливу роль. Цей природний мінерал, що складається з іонів хлору і натрію, є головним постачальником натрію. Крім того, цей мінерал дозволяє підтримувати в...