Овен і стрілець: сумісність в любовних відносинах

Любовна сумісність Овна і Стрільця

Більшість людей навіть не усвідомлюють того, який величезний вплив надає астрологія на їх життя. Але бажаючи зав'язати з кимось любовні стосунки, варто поцікавитися своєю сумісністю з обранцем. Так, наприклад, Овен і Стрілець можуть створити один з одним практично ідеальну зв'язок. Обидва представники таких знаків зодіаку є досить діяльними і активними, вони обожнюють подорожі і воліють широке коло спілкування.

Овен і стрілець: сумісність в любовних відносинах

Овен і стрілець сумісність в любовних відносинах

Можна з упевненістю сказати, що Стрілець служить втіленням ідеалу Овна, і зазвичай бере на себе лідерство в сім'ї. Ці люди знають, як насолоджуватися життям і вміють любити. Тим не менш, найбільше значення для них мають сексуальні стосунки, і якщо з ними все гаразд, то і в побутовій сфері має все ладиться. Складність при спілкуванні може бути лише в тому, що Стрільці дуже люблять посперечатися. Овни теж мають цей недолік, але вони вчасно можуть згладити конфлікт вдалим жартом.

У цілому ж, при вмінні знаходити компроміс, нерідко союз двох представників таких знаків зодіаку призводить до весілля. Їх зв'язок зазвичай триває досить довго, хоча відносини часто починаються швидко і стрімко розвиваються.

Незважаючи на те, що Овен славиться своєю любов'ю до свободи, саме Стрільцеві вдається «прив'язати» його до себе настільки, що той забуває про прагнення до незалежності. Люди, яких захищають ці сузір'я, воліють легкі відносини, не обтяжені домашньої рутиною.

Відносини дівчата Стрільця і хлопця Овна

Такий любовний союз можна вважати досить вдалим, і це багато в чому обумовлено тим, що обидва знака зодіаку належать до однієї і тієї ж стихії - стихії Вогню.

Чоловіка Овна можна похвалити за його чесність і відкритий характер, а жінка Стрілець подобається оточуючим своєю активністю і оптимізмом. Таку даму приваблюють сильні сторони супутника: поєднання пристрасті і деякої частки романтичності. А ось відштовхувати можуть проблиски владності, з якими Стрільцям важко буде змиритися.

Овен і стрілець: сумісність в любовних відносинах

Любовний союз досить вдалий

Справа в тому, що представники цього знака теж звикли бути лідерами і в сім'ї, і на роботі. Але якщо такий жінці вдалося полюбити чоловіка Овна і викликати в ньому почуття у відповідь, то їй буде під силу приборкати його егоїзм і зробити свого обранця більш поступливим. Разом ця пара зможе домогтися багато чого, але це вийде тільки за умови, що дві таких сильних особистості навчаться уживатися разом. Жінці Стрільцеві потрібно не забувати, що чоловік-Овен за своєю природою є максималістом, і бачить у всьому або біле, або чорне.

А кавалеру доведеться змиритися з тим, що його дама серця буде користуватися популярністю у протилежної статі, і мати у своєму арсеналі чимало друзів. Серед них може бути чимало чоловіків і жінок. Незважаючи на те, що у Стрільця і Овна зазвичай складаються щасливі відносини, вони обидва нерідко мають випадкові зв'язки на стороні. Також сварки можуть відбуватися по побутовим і грошових питань. Справа в тому, що дані представники знаків зодіаку не особливо люблять господарські справи, а у фінансовій частині є досить марнотратними.

На замітку! За підрахунками астрологів, сумісність панянки Стрільця і кавалера Овна дорівнює максимуму - 100%.

Любовний зв'язок між дамою Овном і її обранцем Стрільцем

Союз, в якому Овном є жінка, а Стрільцем - чоловік, вважається менш успішним, ніж той, який був описаний вище. Тим не менш, такі відносини зазвичай складаються досить вдало, але над ними треба добре працювати.

Овни і Стрільці є незалежними і волелюбними, але сходячись один з одним, від їх прагнення до самостійності не залишається і сліду.

Якщо ж мудрою і активній жінці не вдасться знайти підхід і завоювати серце чоловіка, якому протегує сузір'я людини зі стрілою, то, цілком ймовірно, він може залишитися холостяком до кінця своїх днів. Овен і стрілець: сумісність в любовних відносинах

Щоб стосунки склалися над ними потрібно працювати

При достатній товариськості і сексуальності дівчині Овну не складе труднощів звернути на себе увагу Стрільця, а якщо вона ще буде володіти і мудрістю, тоді обранець залишиться з нею назавжди. При цьому панночці ніколи не доведеться скаржитися на нудьгу у відносинах, адже діяльний кавалер цього астрологічного знака завжди зможе привнести в життя яскраві фарби і пригоди. Запорукою успішного союзу між цими людьми стане виділення один одному особистого простору і достатньої свободи. Чоловік Стрілець є дуже відкритим, і якщо йому вдається когось полюбити, то він не приховує цього, і заявляє людині про свої почуття без зволікання.

Жінка Овен зазвичай цінує таку чесність, але зайва прямолінійність свого обранця може її поранити. Незважаючи на це, Стрільцю є, чим зачарувати даму серця: він здатний на рішучі вчинки, володіє пристрасним темпераментом і досить активний в сексуальній сфері. З боку жінки Овна може спостерігатися ревнощі до товариському і велелюбного партнеру. Але дамі потрібно пам'ятати, що в разі зради Стрільцеві не вдасться приховувати свої гріхи і вводити кохану в оману - чесність і зайва відвертість завжди видають його.

На замітку! Астрологи стверджують, що в 80% випадків шлюб між чоловіком Стрільцем і дамою Овном складається вдало.

Гармонійність знаків зодіаку в сексуальній сфері

Овни і Стрільці закохуються один в одного найчастіше з першого погляду.

В цьому немає нічого дивного, адже обидва вони належать до вогняної стихії. Незважаючи на таку швидку спалах, полум'я їх пристрасті не вщухає довгий час. В ліжку їм приємно і комфортно разом, адже представники таких знаків зодіаку дуже винахідливі, заповзятливі й активні. У зв'язку з цим, проблеми в сексуальному плані у них бувають рідко, а це сприяє міцному шлюбу. Якщо ж полум'я загасає, то сімейному вогнищу теж загрожує крах. В інтимних стосунках найчастіше ініціатива виходить від Овна. Йому хочеться тілесної любові завжди і всюди.

Овен і стрілець: сумісність в любовних відносинах

Ці знаки закохуються з першого погляду

Крім того, такий ненаситний знака зодіаку жадає загального захоплення своєю сексуальністю. У зв'язку з цим, Стрільцю важливо дати відчути обранцеві, що він бажаний. Овнам, в свою чергу, слід налагодити хороші дружні відносини та більше спілкуватися зі своїм партнером. В такому разі в ньому вдасться пробудити надзвичайну ласку і ніжність. Час від часу обидва представники вогненної стихії здатні змінювати один одного. Але, якщо їх відносини міцні, то випадкові зв'язки, як це ні дивно, іноді навіть можуть зробити союз міцнішими. Але для того, щоб внести у своє сексуальне життя новизну, не обов'язково шукати коханців на стороні.

Для цього можна просто:

 • купити незвичайне еротична білизна;
 • попрактикувати рольові ігри;
 • приготувати вечерю з продуктами-афродизіаками;
 • тримати своє тіло в хорошій фізичній формі;
 • дивитися разом еротичні фільми;
 • під час сексу шепотіти на вушко партнеру більше ніжних слів або навіть «непристойностей».

Овни і Стрільці в побуті і господарстві

Якщо в сексуальній сфері у представників даних зодіакальних знаків зазвичай все складається відмінно, то на домашньому терені можливі розбіжності.

Їх погляди на побут часто розходяться, внаслідок чого нерідко виникають суперечки. В процесі них обоє закоханих намагаються довести один одному свою правоту. Першим зазвичай йде на компроміс більш мудрий Стрілець, і то не тому, що приймає точку зору свого партнера, а з-за того, що не любить довгі суперечки. Діти у такої пари найчастіше народжуються пізно, або, принаймні, подружжя не прагнуть скоріше ними обзавестися.

Постійний порядок в будинку зазвичай не прагне підтримувати ні Стрілець, ні Овен. Ці представники вогненної стихії не створені для того, щоб бути чудовими господинями і господарями. Якщо Овном в парі є чоловік, то він нерідко відмовляється виконувати «жіночу» роботу по дому. У такому разі жінка Стрілець починає міркувати про рівність статей і намагається закликати до совісті дружина. Іноді для Овнів затишок в будинку не так вже важливий, але, якщо вони росли у патріархальній родині, де тільки мати стежила за порядком в сімейному гніздечку, то такого ж ставлення до чистоти вони будуть вимагати від своїх обраниць.

Для того, щоб у сфері господарської справи йшли добре, потрібно:

 • Овну не боятися наводити в домі порядок і допомагати дружині;
 • Стрільцеві частіше радувати улюбленого смачними кулінарними шедеврами;
 • навчитися економно розпоряджатися спільними фінансами.

Відео - Овен і стрілець: сумісність в любовних відносинах

Схожі статті:

 • Рак і водолій: сумісність в любовних відносинах

  Якщо жінка – Рак, а чоловік – Водолій Дуже складна пара. Життєві цілі цих двох відрізняються кардинальним чином. Втім, за законом фізики протилежності притягуються, ось і цих двох тягне один до о...

 • Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

  Що буває, коли стикаються лід і вогонь? Чи знаки, які уособлюють ці дві стихії — Овен і Скорпіон? Вважається, що двом сильним особистостям з яскраво вираженою індивідуальністю практично неможливо...

 • Козеріг і діва сумісність в любовних відносинах

  Діва і Козеріг у парі виявляють гармонію і повне взаєморозуміння. Це відмінне поєднання знаків зодіаку. Серед таких спілок практично немає пар з сильними сварками або розривом, причиною якої посл...

 • Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

  Важко сказати, що союз Лева і Стрільця входить у астрологічний рейтинг кращих, але партнери в ньому можуть бути вельми задоволеними відносинами. Лев і Стрілець – знаки Зодіаку, мають досить схожи...

 • Стрілець Стрілець: сумісність в любовних відносинах

  Стрілець-чоловік і стрілець-жінка – справжня банда. Ця пара могла б грабувати банки, борознити моря, відкривати нові континенти. Нестримна любов до подорожей, свободі та правді об'єднує їх. Вони...