Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

Що буває, коли стикаються лід і вогонь? Чи знаки, які уособлюють ці дві стихії — Овен і Скорпіон? Вважається, що двом сильним особистостям з яскраво вираженою індивідуальністю практично неможливо жити поруч, не скочуючись у побутові війни або жорстку конкуренцію у всіх сферах життя. Проте численні пари Баранів і Скорпіонів, на довгі роки зберегли любовні відносини, своїм прикладом доводять зворотне. Якщо в цих відносинах обидва зможуть утриматися від боротьби за владу і прагнення довести свою перевагу, то пару чекає довге і щасливе життя.

Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

Овен і скорпіон сумісність в любовних відносинах

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Скорпіона

З самої першої зустрічі два цих знака відчувають взаємне тяжіння з-за схожості темпераментів. Чоловіка-Овна привертає сексуальність Скорпионши, а вона, в свою чергу, бачить у ньому партнера, рівного собі по силі характеру.

На самому початку відносини цієї пари будуються на сексуальному тяжінні, а потім починається або період жорсткої конкуренції та боротьба за лідерство в парі, що призводить в результаті до розставання, або народжується гармонійний союз двох рівних особистостей. Причому другий варіант на практиці реалізується частіше.

І жінка-Скорпіон, і чоловік-Овен дуже активні і творчі особистості, для яких першорядне значення має можливість максимально проявити свою індивідуальність, як у відносинах, так і поза ними. Для цієї пари характерний сильний емоційний фон — якщо вони сваряться, вир сімейних баталій затягує всіх оточуючих, але і примирення проходять також бурхливо.

Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

Овен і скорпіон дуже гармонійна пара

Від цієї пари виходить відчуття сили і цілісності. Зовнішнє розподіл ролей може виглядати як завгодно — може здатися, що один з партнерів затьмарює іншого, але це в корені не вірно. Пара напрочуд гармонійна, це союз двох рівних партнерів.

Ще однією відмінною рисою цього союзу є взаємна ревнощі і схильність до подшучиванию один над одним, часом переходить всі межі. Виражені лідерські якості та принциповість можуть призвести до конфлікту інтересів, такій парі краще не змагатися один з одним, а об'єднати зусилля в єдиний енергетичний потік, спрямований на спільну діяльність.

Уїдливий Овен жартами і необережними фразами може сильно зачепити більш вразливу і сентиментальну Скорпионшу, про що вона точно не дозволить йому забути. Але при цьому у них є важливий об'єднуючий фактор. Однією з виражених рис Скорпионша меркантильна і їй імпонує цілеспрямованість і прагнення до досягнення матеріальних висот партнера-Овна. При наявності взаємної довіри ці активні і харизматичні особистості здатні створити пару, в якій взаємний інтерес може зберегтися на довгі роки.

Сумісність жінки-Овна і чоловіка-Скорпіона

На прикладі цього союзу ми можемо спостерігати явище, що зветься в народі ідеальною парою. І хоча на початку відсторонений і загадковий Скорпіон може здаватися вогненної дівчини-Овна кілька холодним, після дуже короткого часу їй стає ясно, що під маскою крижаний незворушності ховається вкрай емоційна натура. Жінку-Овна приваблює в партнері проникливість і вміння швидко адаптуватися до мінливих обставин, здатність прораховувати стратегії своєї поведінки на кілька ходів вперед. Чоловіка-Скорпіона притягує невгамовний темперамент партнерки, хоча йому іноді буває важко зрозуміти її прагнення бути в центрі уваги і активно спілкуватися з оточуючими. Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

Жінка-Овен і чоловік-Скорпіон просто ідеальна пара

В цій парі Овна і Скорпіона панує містичне взаєморозуміння і гармонія, при сприятливому збігу обставин вони зможуть стати і відмінними діловими партнерами. Вони цілеспрямовані і відмінно доповнюють один одного — креативний і иницативный Овен може швидко перегоріти, не довівши справу до кінця, а більш ґрунтовний Скорпіон здатний утримати партнерку від необдуманих дій і допомогти досягти поставлених цілей.

Гармонія у стосунках між партнерами не скасовує сварок між ними. Як правило, конфлікти в цій парі починаються спонтанно і часом через дрібниці, протікають яскраво і емоційно, але так само швидко закінчуються, не залишаючи особливих слідів. Хоча жінці-Овну важко визнати чуже лідерство, в цій парі їй доведеться йти на поступки. В іншому випадку відносини з авторитарним чоловіком-Скорпіоном можуть перетворитися в нескінченну боротьбу за владу, що переходить у взаємний психологічний пресинг.

Сексуальна сумісність

І Овен і Скорпіон відрізняються сильною сексуальною енергетикою, інтимна сторона спільного життя грає для них особливу роль. Найчастіше ці відносини починаються саме з сексуального інтересу, що не дивно — у цієї пари стовідсоткова сексуальна сумісність.

Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

Ця пара відрізняється сильною сексуальною енергетикою

На обличчі чоловіка-Скорпіона жінка-Овен знайде чуттєвого партнера, який не тільки не згорить в огні її темпераменту, але і буде їй дорівнює, а в чомусь, може бути і перевершить. У ці відносини важливо періодично вносити різноманітність, щоб вогнище взаємної пристрасті не згас.

Саме в парі з Овном темперамент Жінки-Скорпіона може розкритися повністю — партнери відмінно відчувають один одного і не бояться експериментувати. Час від часу Овен може поглядати на більш м'яких і жіночних дівчат, і Скорпионше вистачає мудрості захистити союз від небезпек.

З якими труднощами може зіткнутися пара: як зберегти відносини

  1. Відсутність самореалізації. Нереалізований Овен, як і нереалізований Скорпіон здатні зжерти один одного за дуже короткий термін. Щоб уникнути подібного результату парі потрібно спрямувати енергію в мирне русло — соціально успішні представники цих знаків будинку не конфліктують, а відпочивають.
  2. Ревнощі. Сексуальна привабливість ижгучий темперамент цих знаків завжди привертає до них представників протилежної статі. Не варто давати чоловікові-Скорпіону привід для ревнощів. У нього дуже хороша пам'ять, а значить і ви про свій вчинок не забудете.
  3. Боротьба за лідерство у відносинах. Коли зустрічаються двоє лідерів, конкуренція виникає сама собою. Тут жінці важливо проявити гнучкість. Щоб зберегти гармонію у відносинах, партнерці чоловіка-Овна доведеться навчиться відходити на другий план, а дружині чоловіка-Скорпіона слід більше довіряти своєму чоловікові.
  4. Рутина. І Овен і Скорпіон дуже активні, тиха домашня життя швидко приїдається представникам цих знаків. Спільні захоплення, потребують енергії і натхнення, заняття екстремальними видами спорту — все це допоможе направити невгамовну енергію пари в мирне русло. Краще, якщо Овен в цій парі стане «полум'яним мотором», ініціатором та рушієм спільної діяльності, а Скорпіон, як більш хитромудрий і ґрунтовний знак Зодіаку, займеться організаційними питаннями, тактикою і стратегією.

Відео - Овен і скорпіон: сумісність в любовних відносинах

Схожі статті: