Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Багато зараз хочуть схуднути. Це стало досить модним явищем. Тому існує велика кількість різноманітних методик і дієт, які спрямовані на це. Серед них можна виділити місячну дієту, яка володіє своїми унікальними особливостями.

Деякі говорять про те, що за допомогою місячної дієти можна худнути швидше і ефективніше, ніж при простому обмеження споживаних калорій. Не кожен може безболісно скорочувати кількість калорій, ставити себе в якісь рамки, тому що звикає до певного харчування. Важливо налаштувати власний організм під конкретні природні біоритми.

Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Завдяки грамотному плануванню харчування, обліку всіх специфічних моментів зазвичай нескладно домогтися непоганих якісних результатів. Коли місяць убуває, простіше обмежити харчування, тому що відбувається деякі уповільнення обмінних процесів всередині людського організму. Але в той же час відбувається посилення очисних процесів, що дозволяє тілу позбутися від усього зайвого набагато простіше. Саме такою є теорія місячної дієти.

Основні принципи місячної дієти

Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Під час зростаючого місяця потрібно виключити всі солодке і жирне

 1. Коли зростає місяць, є певний сенс почати більш активну роботу, яка дозволить збільшити м'язову масу і спалити зайві жирові відкладення. Оптимальним варіантом для цієї мети можуть стати білкові раціони. Вони повинні володіти середнім рівнем калорійності. Важливо підтримувати їх постійними фізичними вправами. За можливість потрібно виключити зі свого раціону солодощі та інші подібні вироби. У крайньому випадку треба обмежити їх споживання. Бажано чітко контролювати кількість вуглеводів в раціоні, тому що з-за зростаючої місяця відбувається деяка затримка рідин. Всякий зайвий вуглевод «пов'язує» додаткову кількість води.
 2. Фази молодика, повні непогано можуть підійти для розвантажувального дня. При новому місяці радиться вживання рідкої їжі, наприклад, супів і всього подібного. Слід додати до них в раціон невелику кількість білка. При фазі повного місяця бажано утриматися на добу або на півтори доби від їжі, тобто влаштувати невеликий голодування. Це має принести непогані результати.
 3. Коли місяць убуває, краще всього віддати перевагу низькокалорійній дієті. Для кожного індивідуального випадку потрібно підбирати унікальну дієту, тому що люди можуть сприймати її по-різному. Не обов'язково використовувати монодієту або ж харчування двома або трьома типами продуктів. Можна включити в раціон фрукти, цільні злаки, овочі, нежирні білкові джерела, а також корисні жири.

Відео - Схуднення по фазі місяця

Особливості впливу місяця на організм людей

Місяць – це супутник нашої планети, який практично у всі часи зачаровував людей, залучав загадковістю. Вона справляє безпосередній вплив на велику кількість процесів, наприклад, відливи. Рідина немов стискується при повній фазі, а в молодика трапляється абсолютно зворотний ефект. Приблизно такі ж реакції можуть відбуватися також і в організмі.

Метаболізм починає відбуватися інакше. Коли супутник в повній фазі, в просторі між клітинами убуває вода, яка починає відходити всередину клітин. При зниженні супутника, рідина знову повертається назад.

Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Якщо грамотно використовувати підказки місяця, можна добитися непоганих результатів в схудненні

Якщо грамотно використовувати підказки місяця, можна добитися непоганих результатів в плані схуднення. Дієта при повноту місяця дає можливість прибрати рідини з організму, почистити його від непотрібних компонентів. Дієта, яка буде використана при зародженні нового місяця, може ефективно простимулювати процес розщеплення ліпідів, ліквідацію токсинів.

Місячна дієта являє собою деяку прочухана для організму. Вона сприяє грамотному розподілу ферментів. Все це благотворно впливає на травлення, засвоєння їжі.

Специфіка місячної дієти

Навіть деякі сертифіковані дієтологи висловлюються за використання такої дієти. Можна починати дієту з мінімальною кількістю калорій на убуваючому місяці, тому що в цей час у більшості людей спостерігається значне зниження апетиту.

Дія такої дієти можна пояснити змінами в магнітному полі. Такий тип дієти може бути коротким і довгим. Треба відразу сказати, що не варто використовувати дану методику людям, страждаючим від діабету та інших захворювань, які мають безпосереднє відношення до метаболічних процесів.

Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Починайте дієту з мінімальною кількістю калорій на убуваючому місяці

Дієта повного місяця на добу

При появі такої місяця, треба стартувати дієту рідкого типу. У подібному випадку можна вживати мінеральну воду без газів або просту кип'ячену воду. Ще варто пити свіжовичавлені фруктові або овочеві соки. При грамотному підході за одну добу можна скинути один або два кілограми. Також організм очищається від токсинів, позбавляє від набряків.

Дієта на 36 годин

Напередодні настання нового місяця можна починати дієту, яка триватиме протягом півтори доби. Вона заснована на вживанні бульйонів овочевого типу. Останні при цьому дозволяється готувати з моркви, гороху та інших овочів. Одного дня можна з'їсти бульйон на рибі чи м'ясі. Завдяки овочевого супу можна прибрати набряклість, забезпечити організм усіма потрібними мінеральними компонентами. Для більш стрімкого скидання ваги, можна вживати лише супчики. Корисна клітковина з супів дозволяє організму очиститися.

Місячна дієта для схуднення: принципи, особливості та нюанси

Під час дієти рекомендується їсти овочеві супи

Шестиденний дієта

Дебютний день характеризується споживанням тільки овочів. Потрібно їсти невеликими порціями по шість разів на день. Потім пару діб харчуватися можна свіжими ананасами або вареними грибами. Містить унікальні речовини, що стимулюють організм і процеси травлення. Також вони підвищують рівень активності соку в шлунку. Після цих днів потрібно трохи поголодувати, тобто один день. Потім знову протягом пари днів треба їсти ананаси, а також гриби. Іноді варто зменшити тривалість дієти пару рази.

Перед тим, як починати таку дієту, краще проконсультуватися з професійним лікарем, тому що не кожен організм здатний витримувати різні дієти. При грамотному підході цілком можна буде досягти бажаного результату.

Схожі статті:

 • Полунична дієта для схуднення: худнемо за 7 днів

  Полуниця – ідеальний продукт для тих, хто хоче схуднути. У 100 г свіжих ягід міститься всього 38 ккал, тому їх можна їсти практично без обмежень, не боячись зіпсувати фігуру. Також полуниця місти...

 • Безсольова дієта для схуднення

  Сіль виконує в нашому організмі досить важливу роль. Цей природний мінерал, що складається з іонів хлору і натрію, є головним постачальником натрію. Крім того, цей мінерал дозволяє підтримувати в...

 • Дробове харчування для схуднення: результати та принципи харчування

  Більшість з нас звикла харчуватися не як годиться, а як вийде. Кожен раз, вивчаючи вміст холодильника, виникає питання: «Що ж з'їсти?». А адже будь-який грамотний дієтолог вважатиме такий підхід...

 • Жовткова дієта для схуднення

  протягом багатьох років дієтологи сумнівалися, чи корисні жовтки для організму людини. Яйця містять високий рівень холестерину, тому були присутні у переліку небезпечних продуктів для людей із се...

 • Овочева дієта для схуднення: меню

  Багато жінок незадоволені своєю вагою. «Скинути кілька кілограмів» стає нав'язливою ідеєю. Щоб раз і назавжди позбутися від зайвих кілограмів, необхідно поставити мету і неухильно йти до неї. При...