Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

«Місячний» манікюр обіцяє стати трендовим віянням в наступному році. Але це аж ніяк не новинка. Голлівудські зірки красувалися подібним манікюром ще на початку минулого століття. Потім було довге забуття, змінилося миттєво зрослим інтересом після того, як класичний френч був продемонстрований моделями на показі Діора. Але в сучасному нігтьовому дизайні манікюр з лунками все ж зазнав змін. І тепер саме ця техніка знаходиться на піку нігтьової естетики.

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Ідеї для втілення модного нігтьового дизайну

У профільних джерелах такий вид манікюру називається «голівудський френч». Техніки нанесення лаку мають безмежну кількість варіантів та у них безумовно є свої переваги:

  1. Просто виконується в умовах домашньої підготовки, оскільки не вимагає спеціального інструментарію.
  2. Здатна відтінити особистий стиль власниці манікюру.
  3. Манікюр може служити як святковою прикрасою, так і повсякденним показником доглянутості і елегантності.

В якості декору «місячного» манікюру використовують стрази. З ними руки набувають яскравий, святковий і розкішний вигляд. Найчастіше до такого декорування вдаються у весільному манікюрі. Стразами можна намітити лінію лунки або заповнити всю область «півмісяця». Урочистості додасть грамотне поєднання каменів різного розміру.

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Декор місячного манікюру стразами

Традиційна стильова подача припускає, що лунка буде виділена з допомогою білого чи безбарвного лаку. Підстава пластини нігтя, пофарбоване в кольори, чудово виглядає на тлі будь-якого основного відтінку. Що важливо при виборі такої палітри? Межі зворотного «півмісяця» повинні виводитися гранично чітко. Найпростіше це зробити, якщо застосовувати вже готові трафаретні стікери.

Щоб створити подібну красу, можна і не грати на контрастності. Загальноприйнятий варіант голлівудського френча – відкриті лунки, які не були покриті лаком. Достатньо накласти на підставу нігтя трафарет, а всю іншу пластину покрити потрібним відтінком. Як тільки шар лаку підсохне – трафарет видаляють.

Особливості трендового «місячного» манікюру

Манікюр з лунками є, по суті, видозмінений варіант популярного френча. Але в цьому випадку роблять своєрідну рокіровку, тобто звичайну «посмішку» трансформують у «півмісяць» і зміщують його від кінчика нігтьової пластини до її внутрішнього краю. Чітких інструкцій щодо того, як повинен бути розташований цей «півмісяць» – немає. Іноді краї спрямовані вгору, а іноді і вниз. Важливе правило: коли «місячний» манікюр поєднують з класичним френчем, «півмісяць» і «посмішка» направляються в одну сторону.

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Ідея для місячного манікюру

Для манікюру з лунками переважно вибирати контрастні відтінки.

Традиційний френч стриманіше, а в новомодному його варіанті допустимо справжнє буйство фарб. На одній руці може бути одночасно задіяно до 5-6 кольорів. Є і негласні колірні тренди, яких дотримуються стилісти, так, наприклад, найчастіше використовують поєднання білого і чорного, сріблястого і золотого, білого, бежевого і червоного. Для офіційного заходу або офісної роботи буде доречна класична колірна палітра: білий та рожевий, білий і прозорий, бежевий, білий і чорний.

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Поєднання місячного і французького манікюру

Щоб правильно підібрати кольорову гаму для «місячного» манікюру, необхідно звернути увагу на один суттєвий нюанс – те, яким способом наноситься лак. При певній формі нігтя буде чудово виглядати «півмісяць», який досконало повторює форму лунки. А на інших нігтях допускають вихід «півмісяця» за її межі. До речі, такий вид манікюру візуально укорочує ніготь, тому жінки з короткими нігтями частіше віддають перевагу традиційному френчу.

Важливість форми і довжини

Якщо нігті дуже довгі, то такий манікюр виглядає неохайно і нерозумно. Ідеальною вважається середня довжина нігтьової пластини. Можна використовувати певні хитрощі: якщо дуже хочеться «лунности», а нігті короткі, то потрібно зробити ширину лунки трохи менше. Це нівелює ефект укорочення.

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Місячний манікюр на короткі нігті

Можливість використання манікюру з лунками обмежена не тільки довжиною, але і формою нігтів. Для довгих нігтів потрібно вибрати овальну, гостру або прямокутну форму, а для коротких підійде тільки овальна або квадратна, за умови заокруглення куточків. Текстура лаку не є визначальним чинником і думки в цьому питанні розділені на два табори. Перші категорично не сприймають поєднання глянцевою і матовою поверхні, другі вважають такі експерименти цілком вдалими і екстравагантними.

Поетапне виконання манікюру з лунками за допомогою готових трафаретів

Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Трикутний місячний манікюр

Щоб елегантний образ вдався і вигідно підкреслював стиль, руки повинні виглядати бездоганно. Будь манікюр повинен починатися з догляду за руками, і тільки після того, як вони приведені в порядок, безпосередньо оформляють нігті. Основа стандартна – підпилювання нігтьової пластини, створення потрібної форми і корекція довжини. Після нігті розпарюють в теплій воді і кутикулу видаляють будь-яким прийнятним способом. Потім слід знежирити нігті рідиною без включення ацетону. При покритті лаком послідовно виконують такі етапи:

  1. Нігтьова пластина покривається базовою основою. Вона потрібна для додання стійкості покриття, запобігання розшаровування нігтя і збереження натурального кольору;
  2. Після того, як перший шар повністю висохне – наноситься лак в відтінку, який, згідно обраної ідеї, повинен стати кольором «півмісяця». Тепер треба чекати поки просохне і цей шар;
  3. На нігтьову лунку приклеюється трафарет відповідної форми. Розташовувати його краями вниз або вгору – особиста справа кожної жінки. Тепер вся відкрита частина нігтя покривається контрастним відтінком. Стікер можна зняти через пару хвилин.

Відео - Як створити стильний місячний манікюр

Промальовування «місячного» манікюру пензлем

Приступати до роботи можна тільки в тому випадку, якщо рука справді «тверда» і навик дозволить вивести ідеальний «півмісяць». Послідовність дій:

  1. На нігті наноситься базовий шар і до подальших дій приступають тільки після повного його висихання;
  2. Тепер черга декоративного покриття. Пензлем окреслюється контур лунки. Робиться це акуратно, щоб на всіх нігтях контури були максимально подібними. Якщо немає впевненості у власній точності, то використовується хитрість. Лінія прокладається олівцем для губ, а після нанесення кольору – просто акуратно стирається;
  3. Від кордону перевернутої «усмішки» до кінчика нігтьової пластини наноситься базовий відтінок. Другий шар, коригуючий огріхи і нерівності, наносять на вже висохлий перший. За лінію лунки виходити не можна;
  4. На завещающем етапі наносять закріплювач. Манікюр за бажанням прикрашають додатковими елементами, але потрібно уникати перевантаження.
Манікюр з лунками: техніка виконання та найкращі ідеї

Поетапне виконання місячного манікюру пензлем

Межа між двома відтінками може проходити по краю лунки, а може бути і зміщена. Перевернута «посмішка» не завжди має чітко повторювати контури білої частини нігтя. «Півмісяці», намальовані строго по кутікулярною лінії, додають манікюру витонченість, і аристократичність. Класичний голівудський френч вимагає дотримання певного правила – колір лунки повинен бути світліше базового відтінку. Але його можна не дотримуватися, якщо виникає бажання поекспериментувати з власним чином.

Відео - Ніжний місячний манікюр пензлем

Схожі статті: