Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Фен-шуй – це філософська течія, яка пояснює, як залучити потрібні емоції і поліпшення життя. Манікюр по фен-шуй допоможе правильно сконцентрувати бажання й уподобання і направити їх саме в ту сферу, яка важлива. Гармонійне поєднання кольорів, їх нанесення в потрібному порядку згідно фен-шуй гарантує правильний настрій і залучення удачі, любові і везіння.

Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Особливості манікюру по фен-шуй

Манікюр по фен-шуй – більше, ніж просто гарне оформлення нігтів. Це цілий ритуал, що дозволяє повернути фортуну на свій бік і залучити в життя удачу і щастя.

Для правильного залучення енергії важливо знати і дотримуватися декількох аспектів:

 • стихія, до якої належить кожна людина в залежності від року народження;
 • сфера, в якій бажано залучити позитивний ефект.

Крім того, потрібно правильно обробити нігті перед процедурою. Зробити це для манікюру по фен-шуй так само просто, як і для звичайного. Озброївшись пилкою, ножицями і щипцями для кутикули, обробити нігті перед манікюром:

 • підрівняти і надати потрібну форму;
 • підрізати кутикулу, якщо необхідно;
 • відшліфувати і підготувати до покриття лаком.
Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Приступайте до манікюру по фен-шуй в сприятливому розташуванні духу

УВАГА! Приступати до манікюру по фен-шуй можна тільки у доброму гуморі. Поганий настрій, неправильний настрій може звести нанівець всі старання. Головний принцип фен-шуй полягає в тому, щоб притягувати удачу, а не відштовхувати її.

Значення пальців згідно фен-шуй

Згідно з вченням кожен палець на руці людини – провідник до успіху в якійсь окремій галузі, сфері життя. Правильний догляд і манікюр здатний підсилити цей вплив.

За що відповідає кожен палець на руках

ПалецПравая рукаЛевая рука МизинецСоюз двох людей, согласиеПредательство, обман БезымянныйНовые придбання, знакомстваРазочарование СреднийБлагополучие в сексуальному жизниРасстройство в інтимній сфері УказательныйЭгоцентризм, егоїзм, гордыняЗаболевания, страхи БольшойРост по кар'єрних сходах, розвиток у работеНапрасные очікування

Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

У відповідність зі значенням пальця його виділяють головним кольором

У відповідність зі значенням пальця його виділяють головним кольором, якщо необхідно, або навпаки покривають лаком нейтрального або допоміжного кольору, якщо сфера його значення не є найважливішою.

Які пальці і як правильно виділяти

Для того щоб залучити позитивні флюїди в певну сферу життя, потрібно правильно виділяти пальці з допомогою манікюру:

 • яскравий акцент на безіменному і середньому пальцях правої руки допомагає залучати в життя гроші, фінансове благополуччя, достаток;
 • якщо осібно позначений мізинець на правій руці або обидва мізинця, в життя увійде любов, благополуччя в романтичних стосунках, щастя в особистому житті, можливий вдалий шлюб;
 • акцент на великому пальці говорить про непереборному бажанні залучити зростання в професії, просування по службі, визнання в роботі;
 • унікальним пальцем є вказівний, так як його пряме призначення вказувати на щось, його правильне оформлення манікюром приваблює силу, волю до успіху, успіх у всіх починаннях. Такий манікюр підходить вольовим особистостей, лідерів, які хочуть досягти успіху в усьому.
Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Виділяти варто тільки пальці правої руки

найуважніші помітили, що пальці на правій руці символізують позитивні сторони, а на лівій – негативні. Звідси випливає, що виділяти краще пальці правої руки.

Правильний підбір кольору по фен-шуй

Кожний колір має певну енергетику. Як в одязі, так і в манікюрі віддавати переваги треба тим квітам, які символізують правильні енергетичні аспекти.

 • червоний колір – символ любовної енергії. Червоний манікюр або акценти на нігтях цього кольори привертають любов, пристрасть, еротичну складову;
 • ніжні бежеві, персикові, рожеві, абрикосові відтінки символізують гармонію, самовдосконалення, високі цілі та орієнтири. Якщо в житті багато агресії, негативу, придушити її можна манікюром в цих тонах;
 • будь-які відтінки зеленого допоможуть набути впевненості у своїх силах, правильну самооцінку;
 • сині, блакитні, бірюзові відтінки сприяють зміцненню імунітету, здоров'я, захисних сил організму.
Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Бірюзові відтінки сприяють зміцненню імунітету

Поєднання кольорів, яке принесе удачу

Манікюр передбачає можливість нанесення на нігті різних кольорів. Якщо саме ця ідея лягла в основу манікюру, важливо правильно поєднувати кольори між собою. Фен-шуй рекомендує такі поєднання:

Головний цветУдачные поєднання КрасныйЗеленый, жовтий, золотистий, синій РозовыйВишневый, бордовий, сірий, сріблястий ОранжевыйКоричневый, білий, жовтий, золотистий КоричневыйСерый, золотистий, жовтий, білий ЖелтыйЗеленый, синій, червоний, золотистий Блакитний, синийЗеленый, червоний, золотистий, жовтий, білий Фіолетовий, лиловыйЖелтый, білий, золотистий, зелений Сірий, серебристыйЧерный, білий, золотистий, рожевий, синій

Головні постулати поєднання кольорів по фен-шуй

 • краще використовувати переважно ті відтінки, які підходять по стихії;
 • у поєднанні кольорів правильно керуватися таблицею, так точно не помилишся;
 • головним орієнтиром для вибору відтінків повинен бути власний смак. Якщо манікюр приносить задоволення, удача сама прийде. Позитив притягує лише позитив.

Відео - Залучаємо любов і багатство за допомогою манікюру по фен-шуй

Стихія – визначальний фактор вибору манікюру по фен-шуй

Справді, визначальним фактором вибору кольорів, малюнків є приналежність до тієї чи іншої стихії. Не варто втрачати час, пора визначити стихію, відповідну енергетиці. Зробити це до неможливості просто пригадати рік народження і виділити останню цифру. Саме вона служить провідником у світ стихій. Наприклад, у народжених у 1990 році показником приналежності до стихії виступає цифра 0.

Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Червоний манікюр по фен-шуй підійде дівчатам стихії вогню

 1. Вогонь – стихія людей, останньою цифрою року народження яких є 9 або 0. Назва говорить сама за себе. Головні кольори для манікюру – червоний, бордовий, вишневий, рожевий. В якості допоміжного кольору підійде жовтий, коричневий, золотистий, білий.
 2. Вода допомагає тим, у кого заповітна цифра дорівнює 1. Представники цієї стихії – справжні щасливчики, їм підходить вся колірна гама. Найбільш переважними є синій, блакитний, білий, чорний.
 3. Земля – стихія володарів останньої цифри року народження 2, 5 або 8. Їм принесе удачу манікюр в жовтому, коричневому, сірому, золотистому кольорі. Допоміжними квітами слід вибирати бежевий, персиковий.
 4. Метал – стихія цифри 6 або 7. Як головними, так і допоміжними квітами можуть виступати жовтий, коричневий, сріблястий, золотистий, сірий.
 5. Дерево – стихія, властива тим, хто народився в рік з останньою цифрою 3 або 4. Синій, блакитний, бузковий, вишневий, фіолетовий кольори – головні для манікюру. Допоміжними можуть бути чорний, зелений кольори.
Манікюр по фен-шуй: гармонія в кожному нігті

Коричневий манікюр для стихії землі

ВАЖЛИВО! Правильне поєднання кольорів і розподіл їх по пальцях підвищує шанси на посилення надходження позитивної енергії. Необхідно вибирати кольори у відповідності зі стихією і власними смаковими уподобаннями.

Таким чином, фен-шуй допомагає зробити манікюр не тільки красивим, але і корисним. Він приваблює любов, сили, розуміння, щастя і безліч інших позитивних імпульсів в життя. Дотримання правил і рекомендацій цього філософського вчення дозволяє сконцентрувати сприятливу енергію в тій сфері життя, в якій її найбільше не вистачає. Манікюр по фен-шуй дозволяє не тільки внести яскраві фарби в оформлення нігтів, але і власну долю.

Схожі статті: