Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Якщо вам доводилося бачити на нігтиках дівчат красиві переходи кольору, тобто ефект градієнта, швидше за все, вони використовували звичайну губку, щоб його створити. Манікюр техніці «омбре» з м'якою посудній теркою – нескладна процедура, підвладна будь дамі.

Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Плюси такого манікюру не закінчуються на простоті виконання і естетичних властивостях. Він може бути створений за допомогою недорогих матеріалів, які дуже доступні.

Техніка манікюру з губкою

Для початку потрібно підготувати всі інструменти, а саме:

 • пилка;
 • два або більше кольорів лаку з щільною текстурою;
 • основа;
 • покриття без кольору;
 • будь-яка губка (відмінно підходить поролонова посудна терочка);
 • апельсинова паличка;
 • вата;
 • засіб для видалення лаку.
Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Інструменти для виконання манікюру

Процес створення градієнтного манікюру являє собою кілька етапів:

 1. Підготовка нігтьової пластини. Пам'ятайте, що ефект «омбре» виглядає краще за квадратних або овальних нігтики з рівним нижнім і верхнім краєм. Тому видаліть кутикулу і підрівняйте краєчок.
 2. Нанесення бази. Вона має важливість, адже лак на ній практично не розтікається.
 3. Фарбування поролону. Потрібно нанести смужки за допомогою лаку так, щоб вони трохи накладалися один на одного. Не забувайте, що після фарбування кожного нігтика лак слід оновлювати, тобто наносити його на поролон повторно.
 4. Фарбування нігтів. Потрібно лише притулити тертку з покриттям до нігтя, поки вона не встигла підсохнути.
 5. Усунення похибок. За допомогою палички, засоби для зняття кольорового покриття і вати потрібно прибрати лак з шкірного покриву біля нігтя.
 6. Нанесення фініш-покриття. Робити це потрібно тільки після того, як кольорове покриття повністю висохне.
Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Техніка виконання манікюру губкою в домашніх умовах

Рекомендації при створенні манікюру «омбре»

Ось кілька порад для тих, хто хоче прикрасити нігтики за допомогою губки і кольорового покриття в домашніх умовах:

 1. Поролон має бути чистим. Якщо губка вже застосовувалася в будь-яких цілях, лак погано вляжеться.
 2. При виборі покриття віддайте перевагу звичайному глянцевому. Металеві і матові структури не годяться.
 3. Не поєднуйте ефект градієнта з іншими непростими дизайнами нігтів. Не варто малювати, ліпити аплікації і викладати узори з блискіток, якщо ви вже зробили «омбре».

Які ефекти можна створити за допомогою шматочка поролону і лаків

Є кілька відомих і актуальних варіацій манікюру «омбре»:

Варіант маникюраОписаниеФото ВертикальОбычно смужки малюються на поролоні поперечно, але можна зробити навпаки. Цей прийом буде непоганим рішенням для коротких нігтівМанікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї Розтяжка цветаНужно підібрати лаки, близькі по відтінку, щоб створити максимально плавний перехід кольору. Краще брати три-чотири лаку Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Розтяжка кольору губкою на нігтях

Стильний контрастИспользуем два кольори лакуМанікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї Яскравий триколорОн відрізняється від ефекту розтяжки підбором кольорів. Потрібно з'єднати три контрастні кольори так, щоб результат був привабливим Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Яскравий манікюр губкою Френч або місячний манікюр з «омбре»Цей варіант манікюру складний, але красивий. Перехід тонів в цьому випадку розташовується на кінчику нігтя. Потрібно прикріпити «посмішку», і застосувати фарбують губку тільки на кінчик нігтя або його підстава Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Французький манікюр з омбре

Френч або місячний манікюр «омбре»Така варіація відрізняється від першої тим, що «омбре» розташовується на всьому нігті, але перехід кольору зосереджений тільки на кінчику або на нижньому країМанікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Відео - Водний і градієнтний манікюр

Чим прикрасити манікюр з градієнтом

Він являє собою яскравий акцент, з яким погано поєднується різний декор. Єдине виключення – об'ємні блискучі деталі невеликого розміру. Є кілька способів прикраси стразами дизайну «омбре»:

 1. Один елемент. Бажано, щоб він був розташований на всіх нігтики однаково.
 2. Смуга з страз. Її можна розміщувати в області з'єднання відтінків.
 3. Обрамлення країв. Блискучими деталями можна прикрасити верхній або нижній край.
Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Манікюр омбре зі стразами

Викладати блискучі візерунки вкрай не рекомендується. Саме в тому випадку відбудеться невдале зіткнення двох акцентів.

Непогано виглядає і блискуче завершальне покриття. Важлива умова – не переборщити. Воно повинно бути легким, особливо, якщо в ньому мають місце великі елементи.

Як підбирати колірний рішення

Є безліч варіацій поєднання тонів, які виглядають надзвичайно красиво. Зверніть увагу на ряд актуальних рішень, з якими ваші нігтики будуть дуже стильними:

 1. Ніжна пастель. В цьому випадку потрібні два три дуже ніжних кольору покриття. Годиться світло-м'ятний, приглушений рожевий, слонова кістка, ніжний небесний і білий лак.
 2. Веселка. Потрібно зробити так, щоб на одній руці розташовувався один колір на вертикальних половинках двох сусідніх нагідок. Приміром, офарблюємо праву частину нігтя на вказівному пальці на лівій руці червоним кольором, а ліву – помаранчевим. Тепер наносимо помаранчевим кольором праву частину нігтя на середньому пальці, а ліву жовтим.
 3. Білий колір у підстави. Таким чином можна розтягнути практично будь-який колір.
 4. Чорний колір на кінчику. Варіант для сміливих, який чудово поєднується з різними тонами.
Манікюр губкою в домашніх умовах: техніка виконання та найкращі ідеї

Варіанти манікюру губкою в домашніх умовах

Незважаючи на те, що біле основу і чорний кінчик добре ладнають з найширшим спектром відтінків, існує декілька максимально вигідних комбінацій. В таблиці вказані гармонійні поєднання, про які варто пам'ятати при створенні манікюру з ефектом градієнта.

Біле основаниеЧерный кінчик РозовыйКоричневый СинийКрасный ФиолетовыйОранжевый Холодний зеленыйТеплый зелений СерыйПесочный

Схожі статті: