Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Кароокі дівчата від природи володіють виразним поглядом. Цю особливість не слід приховувати, тому для коричневих очей часто вибираються соковиті і яскраві відтінки, незалежно від того, до холодним або теплим тонам вони належать. Для формування річного макіяжу необхідно застосувати комплексний підхід і вибрати відтінки, що гармоніюють з іншими деталями образу.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Як вибрати тіні?

Влітку кароокі дівчата краше всього виглядають із застосуванням соковитих вишневих, фіалкових, шоколадних, жовтих, синіх відтінків кольору чи граніту. Для створення найбільш виразного, майже фатального погляду, необхідно поєднувати золотисті тіні з бронзовими, причому фарби повинні володіти металевим сяйвом. Якщо метою макіяжу є створення легкого і безтурботного літнього настрою, потрібно вибирати відтінки світліше кольору очей.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Тіні для різних відтінків карих очей

Підводка і олівець

При підборі підводки або олівця для макіяжу потрібно орієнтуватися на колір волосся. Для підкреслення очей світловолосим дівчатам візажисти радять використовувати шоколадні відтінки. Брюнетки з коричневими або навіть майже чорним волоссям зможуть надати шарм образу з допомогою сірої підводки або олівця.

Туш для вій

Для завершення образу, надання йому витонченості і створення акуратного зовнішнього вигляду області навколо очей необхідно застосувати туш. Краще всього виглядає чорний варіант, проте у створенні теплого літнього образу допомагають шоколадні відтінки. Якщо вони використовуються для коричневих очей, «обважнення» макіяжу не відбувається. Коли допускається створення холодного погляду, можна використовувати синю туш, проте слід пам'ятати, що при її застосуванні очі влітку будуть імітувати погляд снігової королеви.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Варіант макіяжу з коричневою тушшю

Рум'яна і помада

При застосуванні рум'ян в літньому макіяжі слід пам'ятати, що акцент ставиться саме на виразність очей. Не варто використовувати яскраві рум'яна, а також надто виразні відтінки губної помади. Помірне нанесення даних елементів дозволить зіграти на контрасті і зробити погляд ляльковим.

Як зробити класичний варіант літнього макіяжу для коричневих очей?

Спочатку готуються всі необхідні косметичні засоби та пристрої для якісного і акуратного нанесення макіяжу на обличчя. Слід акуратно розкласти всі коробочки на столі, забезпечивши вільний доступ до кожної з них.

Що буде потрібно:

 1. Олівець для брів (підбирається відтінок на 1-2 тони світліше волосся).
 2. Туш.
 3. Блакитний і контрастує з ним білий олівці.
 4. Перламутрові тіні коричневого кольору.
 5. Основа у вигляді тонального крему або аналогічного засобу.
 6. Пудра максимально схожого з шкірою кольору.
 7. Спонж для розподілу косметичних засобів.

Порядок роботи

Спочатку слід підготувати шкіру для нанесення щодо яскравого макіяжу. Очистити і зволожити шкірні покриви бажано з вечора, однак при необхідності можна протерти обличчя лосьйоном. На поверхню накладається основа під косметику. Вилиці, ніс і підборіддя покриваються рівним шаром пудри в один прийом.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Модель до нанесення макіяжу

Починається обробка очей. Вії покриваються тушшю. Бажано дотримуватися обережності при роботі дозатором, щоб речовина не потрапила на шкіру, інакше доведеться наносити основу заново. Багато вважають, що краще використовувати їх в самому кінці процедури, однак даний варіант макіяжу передбачає первісне виділення очей. Надалі на їх прикраса потрібно звертати особливу увагу, щоб не переборщити з кольором. Тільки з дотриманням обережності при нанесенні косметичних засобів можна домогтися по-справжньому легкого і витонченого літнього образу.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Обробка очей

Необхідно виконати промальовування брів. Для цього слід застосувати олівець, колір якого на кілька тонів світліше відтінку волосся.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Виконання промальовування брів

Верхню повіку по всій довжині підводиться олівцем блакитного кольору. Малюється максимально рівна лінія вздовж контуру росту вій. Нижню повіку також акуратно підводиться, однак для нього застосовується білий олівець. Таке незвичайне поєднання обрано невипадково. З його допомогою розмір очей стає більше, а в комплексі відтінки беруть участь у створенні дійсно легкого макіяжу, призначеного для використання в літню спеку.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Підведення верхнього століття

Коричневі тіні з ефектом перламутру необхідно нанести на середню частину століття, а потім розтушувати до утворення однорідного покриття по всьому рухомого століття. Дані тіні при правильному нанесенні здатні додати погляду загадкове сяйво.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Нанесення тіней з ефектом перламутру на середню частину століття

Нижню повіку майже по всій протяжності підводиться білим олівцем. Це фінальний штрих в створенні легкого літнього макіяжу. Потрібно перевірити правильність нанесення, оптимальну інтенсивність фарб і можна сміливо вирушати на прогулянку.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Закінчений макіяж для карих очей

Підводка для карих очей

Яскрава підводка з можливістю м'якого нанесення є бажаним елементом для формування модного макіяжу в східному стилі. Для накладення косметики в цьому напрямку необхідно нанести обрану підводку біля контуру росту вій по рухомому століття. Лінія повторюється і для нижнього століття, проте є в кілька разів тонше. При здійсненні такого макіяжу потрібно проконтролювати, щоб очам надавався котячий вигин. Для цього піднімають верхні куточки стрілок, однак з цим не можна переборщити. Щоб точно не помилитися з кольором, бажано вибрати насичену чорну підводку.

Літній макіяж для карих очей: секрети краси

Варіанти стрілок

Для завершення елегантного та неповторного способу арабської красуні слід скористатися оливковими, золотистими або каштановим тінями, акуратно розтушувавши їх по всьому верхньому століттю. Для додання погляду таємничості необхідно використовувати кілька тіней з однієї колірної гами. Створювати арабський макіяж для карих очей потрібно дуже акуратно. Забезпечується натуралістичний градієнт, який розпочинається від освітлених внутрішніх куточків очей. На протилежних сторонах вій колір можна зробити більш інтенсивним.

Відео

Тіні в літньому макіяж для карих очей

 1. Макіяж покликаний підкреслити теплоту і загадкову глибину коричневих очей. Не слід прикрашати повіки в контрастні або не поєднуються кольору, так як зараз це не модно. Достатньо підкреслити власні переваги і нівелювати недоліки, завдавши нещільний шар вподобаного відтінку тіней на верхні повіки.
 2. Світло-коричневі очі можна відмінно підкреслити за допомогою варіантів з оливково-коричневої гами. Особливо красиво ці тони виглядають на володаркою темної шкіри. Власницям чорних волосся з синім відтінком йдуть темно-сині тони. Якщо використовуються досить інтенсивні кольори, слід застосовувати їх дозовано і постійно звіряти доречність поєднання макіяжу очей з обраним нарядом.
 3. Для дівчат зі світлою шкірою, відрізняється порцеляновим відблиском, передбачені помітні кольору з холодної палітри. Це колір морської хвилі, рожевий, яскравий блакитний варіант. Щоб визначитися з вибором відповідного відтінку і способу нанесення макіяжу, слід співвіднести свій образ з концепцією майбутнього заходу.
 4. Карі очі відмінно виглядають при використанні скоєно різних типів макіяжу, так як це універсальний колір, який виглядає красиво не тільки в обрамленні яскравої косметики, але і без неї. При виборі оптимального способу нанесення косметики слід зіставляти вподобані варіанти з типом власної зовнішності і проводити відповідність між макіяжем і вбранням.

Відео - Ідеальний макіяж для карих очей

Схожі статті: