Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Важко сказати, що союз Лева і Стрільця входить у астрологічний рейтинг кращих, але партнери в ньому можуть бути вельми задоволеними відносинами. Лев і Стрілець – знаки Зодіаку, мають досить схожих рис, щоб зрозуміти один одного.

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Як Леви проявляють себе в любовних відносинах

У будь-якого Лева або Левиці є помітні неозброєним оком лідерські нахили. Вони люблять підкорювати все, що трапляється їм на шляху. Процес завоювання не відрізняється романтичними поривами та діями безпосередньо. Леви і Левиці намагаються вести себе так, щоб привернути максимум уваги.

До любові Лев відноситься дуже серйозно. Мета його романів – пошук людини, якій можна відкрити душу. Показувати себе «у всій красі» така людина стане далеко не кожному. Лише обраним буде довірено розглянути його ближче.

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Характеристика Лева

Велика проблема у відносинах, де бере участь Лев – його прагнення панувати. Любовні союзи з участю цієї людини можуть відрізнятися і зайвої драматичністю. Левам часто надоїдає рутина, і вони готові навіть на неприємні для партнера вчинки, щоб тільки урізноманітнити відносини.

Ось перелік особливостей характеру, притаманних Левам:

  • гордість;
  • марнославство;
  • запальність;
  • непереносимість критики;
  • щедрість.

Як любить Стрілець

Любов, змушує втрачати голову і провокує думки про шлюб, з чим Стрілець зустрічається вкрай рідко. У житті такої людини може бути близько сотні романів, але почуття, що впливають на їх створення, можна назвати поверхневими.

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Характеристика знака зодіаку Стрілець

Вина такого ставлення до амурних справах – легке сприйняття всього, що оточує. Стрілець терпіти не може що-небудь ускладнювати. Сенс існування цієї людини – насолода життям.

Позбавлення волі – страх Стрільця. Особливо це стосується любовної сфери. Навіть жінки-Стрільці намагаються відтягнути вступ в законний шлюб. Представники цього знака схильні до зрад у випадках, коли стосунки їм набридли.

Ось ряд яскравих якостей Стрільців:

  • оптимізм;
  • непостійність;
  • незалежність;
  • артистичність.

Якщо Стрілець – чоловік, а Лев – жінка

В цьому союзі обидва захочуть домінувати, але відвертих конфліктів з того приводу спочатку не буде. Хоч Левиця і є «хижачкою», вона завжди буде пам'ятати про свою жіночу сутність. Стрілець не стане завойовувати титул «господаря в домі», так як посоромиться демонструвати значимість відносин для нього. Після того, як партнери поживуть разом деякий час, скандали через прагнення домінувати практично неминучі, особливо, якщо жінка-Лев молода і темпераментна.

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

В цьому союзі обидва захочуть домінувати, але відвертих конфліктів з того приводу спочатку не буде

Величезний плюс такого союзу – він змінить обох. Стрілець стане набагато спокійніше, а у його дами потроху почне зникати гординя. Але, змін на краще очікувати після декількох років барака або відносин, адже спочатку обидва партнера постараються гнути свою лінію.

Нудною ця пара здаватися не буде, хоча б тому, що вони моментально відчувають наближення до рутинного способу життя. Жінка-Лев і Стрілець підуть на все, щоб його змінити. Якщо раптом така парочка побажає раптово переїхати в іншу країну або піти вчитися в інститут у віці сорока років, дивуватися не варто. Вони просто намагаються внести нові нотки у спільне життя.

Обидва знака дуже ревниві, але більшою мірою це почуття буде відчувати жінка. Вона чудово пам'ятає про те, яким вітряним раніше був її чоловік, тому в душі буде часто переживати, навіть якщо він вже давненько не заглядав на милих дівчат.

В інтимній сфері у таких партнерів проблем не буде. Чималий досвід Стрільця і темпераментність Левиці – це прекрасне поєднання, що є запорукою безпроблемною сексуального життя.

Відео - Стрілець і Лев: сумісність

Лев-чоловік плюс Стрілець-жінка – яким буде любовний союз?

Як правило, причиною цього союзу стає одна і та ж ситуація. Льву надоїдає натовп шанувальниць, і він звертає увагу на жінку-Стрілець, не подпускающую його до себе близько. Підсумок банальний – джентльмен побажає завоювати неприступну гору у вигляді прекрасної леді. Жінка-Стрілець може дуже довго «грати» з небезпечним хижаком, але незабаром поступиться.

Важко сказати, що такі партнери відразу розкриють один перед одним всі карти, але і потайними по відношенню один до одного вони не будуть. Такий баланс зберігається за рахунок величезної кількості тем для розмов між ними. Вони маю безліч спільних інтересів і поглядів на світ, тому обговорювати себе і партнера їм ніколи.

Сімейне життя між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Левом може бути завидною. Побутових негараздів у цій парі майже немає, адже їм чужі такі дрібниці, як брудний посуд і розкидані речі. І це великий плюс для жінки-Стрільця, адже її активний спосіб життя рідко дозволяє їй впоратися навіть з великою кількістю домашніх справ.

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Побутових негараздів у цій парі майже немає

В цій парі буде мати місце ревнощі. Вона частіше виходить від Лева, адже комунікабельність, схильність до флірту у його дами часто їм сприймається як тривожний сигнал.

Дивно, але зради в союзі чоловіка-Лева і жінки-Стрілець – явище рідкісне. Все це тому, що вони дають один одному достатня кількість свободи. Чоловік-Лев – не до кінця розкрита таємниця для його супутниці, а жінка-Стрілець – вершина, яку не судилося підкорити повністю. Партнери вважають себе незалежними і анітрохи не розчаровуються цим.

В сім'ї жінки-Стрільця і чоловіка-Лева не виключені й матеріальні проблеми. Лев любить оточувати зайвою розкішшю і себе, і свою жінку, а Стрільцю потрібно багато фінансів для забезпечення активного і цікавого способу життя.

Лев і Стрілець: сумісність в любовних відносинах

Відносини Стрільця та інших знаків зодіаку

Сексуальне життя задоволенням доставить їм обом, але тільки у випадку, коли представник знака Лев не буде засмучений жінкою-Стрільцем. Його емоційний фон дуже впливає на поведінку в акті любові.

Переваги і недоліки любовних відносин між Левом і Стрільцем

В союзі представників цих знаків безліч позитивних сторін, тому на нього приємно дивитися з боку. В ньому немало і негативних рис, навіть якщо здається, що відносини між партнерами ідеальні. У цій таблиці особливостей любовного зв'язку між Стрільцем і Левом вказані її сильні сторони і слабкі.

ПлюсыМинусы Поблажливість до мелочамРевность Яскрава сексуальна жизньБорьба за владу НезависимостьКонфликты на тлі запальності Яскравість отношенийМатериальные проблеми

Схожі статті: