Легкий манікюр в домашніх умовах

Багато жінок намагаються постійно стежити за собою. Зазвичай особлива увага приділяється стану нігтів. Їх важливо тримати в хорошій формі, правильно доглядати за ними. Але час для відвідування салону є далеко не завжди. Однак є вихід – легкий манікюр в домашніх умовах. Його можна зробити порівняно просто і швидко.

Легкий манікюр в домашніх умовах

Легкий манікюр в домашніх умовах

Щоб надати нігтям привабливості мало просто обстригти їх, прибрати кутикулу і підпиляти. Можна використовувати невеликі маски для зміцнення нігтів і шкіри рук. Зараз в домашніх умовах цілком реально зробити якісний, але легкий манікюр.

Основи догляду за нігтями

Не варто турбуватися з приводу відсутності можливості відвідувати спеціалізовані салони. Іноді вдома можна зробити манікюр не гірше, але при цьому вдасться ще непогано заощадити. Трохи часу варто віддати для гігієнічного манікюру, за допомогою якого можна ретельно підготувати руки.

Легкий манікюр в домашніх умовах

Види форм нігтів. Основні

Рекомендується робити його в даній послідовності:

 1. Першим ділом догляд передбачає зняття старого лаку з нігтів. Важливо якісно очистити нігті, руки, щоб на них не було нічого зайвого. Це дозволяє створити своєрідну базу для якісного домашнього манікюру.
 2. Вирівнювання довжини нігтів відбувається на другому етапі. На ньому ж потрібно надати оптимальну форму.
 3. Розм'якшити кутикулу перед роботою з нею дуже важливо, тому що це дозволяє мінімізувати дискомфорт, неприємні відчуття. Щоб домогтися такого ефекту, руки треба потримати в теплому мильному розчині.
 4. Після прийняття такої простої ванни, ручки треба просушити. У цих цілях звичайно використовується проста серветка. Коли на ній не буде залишатися ніяких вологих слідів, можна приступати до безпосереднього видалення кутикули.
 5. Після завершення попередньої підготовки можна починати наносити на нігті покриття.

Процедура має не тільки естетичної навантаженням. Важливо розуміти, що до пластини нігтя після правильного видалення кутикули буде надходити додаткову кількість кисню.

Відео - Покрокове виконання класичного манікюру

Грамотне видалення кутикули

Неправильна обробка місця навколо нігтя може приводити до деяких неприємних наслідків, наприклад, запалення. Якщо пошкодити ходжу, роблячи все в поганих умовах, можна спровокувати виникнення ранки. Вона буде вболівати до тих пір, поки не затягнеться. Дискомфортні відчуття постійно будуть супроводжувати людину під час нанесення лаку або взаємодії з рідиною, наприклад, під час простого миття рук.

У звичайних умовах можна легко видалити кутикули. Наприклад, для цього може використовуватися спеціальна рідина. Вона впливає на кутикулу, змушуючи її поступово згортатися. Потім її буде дуже просто відсунути в бік за допомогою паличок. Так вдається зробити досить акуратний і якісний манікюр. Легкий манікюр в домашніх умовах

Засоби для видалення кутикули

Для видалення можна також використовувати спеціальні ножиці. Вони можуть входити в набір для манікюру. А можна придбати їх окремо. Краще використовувати спеціальну лопатку для того, щоб відсунути шкіру. Так буде простіше прибрати кутикулу. Нехитрі дії дають можливість виключити виникнення пошкоджень. Якщо раптом під час манікюру з'явився поріз, краще відразу обробити йодом або перекисом водню.

Базові поради для якісного легкого манікюру

Легкий манікюр в домашніх умовах

Вибирайте якісні інструменти для манікюру

 1. Під час роботи з нігтями в домашніх умовах потрібно правильно вибирати інструменти і грамотно робити всі процедури. Бажано придбати якісний манікюрний набір. Ножиці і пилка зобов'язані бути якісними.
 2. Для ослаблених і тонких нігтів потрібно застосовувати особливу обережність. Краще вибрати дрібнозернисту паличку напівкруглої форми, за допомогою якої обробка пластини нігтя буде швидкою і ефективною. Її можна обробити без ушкоджень, що важливо. Для міцних нігтів можна використовувати інструмент, який має сапфіровим покриттям.
 3. Для перевірки якості приладу треба провести по ньому пальцем. Пилка не повинна залишати на шкірі подряпин. Грубий інструмент можна використовувати для обробки нігтів штучного типу. Краще відмовитися від застосування залізних приладів, тому що вони можуть пошкодити руки. Якщо спилювати нігті, а не обрізати, можна уникнути їх розшарування. Також скорочується ламкість.
 4. Довгі нігті іноді краще обрізати, якщо потрібно швидко їх укоротити. Бажано робити все акуратно і без поспіху, щоб не прибрати зайвого і не пошкодити нігтьову пластину. Оптимальним варіантом буде попередня ванночка. Коли нігті розм'якшуватися, буде набагато простіше їх укоротити і привести в порядок. Після обрізки нерівні місця можна обробити простою пилкою. Це дозволить добитися непоганого якісного результату.
Легкий манікюр в домашніх умовах

Різновиди пилок для нігтів

Як потрібно обробляти нігті?

Якихось особливих правил для легкого манікюру немає, однак є деякі моменти, які важливо знати. Якщо немає досвіду в самостійному манікюрі, не варто розчаровуватися. З часом можна досягти в цій справі непоганих висот. При обробці простору навколо нігтів потрібно проявляти максимальну пильність, щоб не було ніяких пошкоджень, ранок.

Не рекомендується обпилювати нігті з краю дуже глибоко, тому що з-за цього може відбутися їх розростання. Також пластина здатна змінити власну фору, врости в шкіру, що буде дуже неприємно. Таке наслідок можна назвати єдиним при проведенні самостійних робіт з манікюру в домашніх умовах. Більше немає причин для того, щоб від нього відмовитися.

Відео - Салонний догляд в домашніх умовах

Основні плюси легкого домашнього манікюру

 1. Непогана економія коштів і часу. Зараз нескладно придбати за прийнятною ціною якісний набір для самостійного проведення процедури. Це можна зробити в різних косметичних магазинах.
 2. Гідний результат при грамотному підході. Нігті після манікюру будуть виглядати акуратно і привабливо.
 3. Можливість самостійно вибирати різні кольори для фарбування нігтів, змінювати їх під час манікюру, ні з ким не радячись.
Легкий манікюр в домашніх умовах

Покрокове виконання легкого домашнього манікюру

Деякі корисні моменти

 1. Щоб досягти результату, потрібно використовувати якісні інструменти. Місце, в якому буде проводитися манікюр, бажано підготувати. Треба використовувати якісне освітлення. Для цього достатньо встановити яскраву настільну лампу. На столі потрібно розчистити простір, щоб туди помістилися всі основні інструменти і ванна.
 2. Нанесення основи дозволяє зробити лакове покриття більш легким. Воно буде триматися набагато довше і якісніше при правильній підготовці. Краще заздалегідь заготовити кілька ідей для лаку, щоб потім не довелося по кілька разів все перефарбовувати. Найлегшим варіантом домашнього манікюру є використання одного кольору лаку. Якщо нігті короткі, можна нанести лак без малюнка.
 3. Фарбувати нігті потрібно, починаючи від центру. Після цього забарвлюються боки. Бажано використовувати пару шарів, перший з якого висушується до початку робіт по другому. Пензлик повинна залишати після себе гарний, рівний слід. Для цього її потрібно занурювати в лак перед початком фарбування кожного окремого нігтя.
 4. Використання закріплювача в кінці дозволяє запобігти потьмяніння кольору лаку. Висихання буде найкращим тоді, коли воно пройде природнім шляхом. Однак при деякому дефіциті часу можна опустити руки на невеликий час у холодну воду.

Легкий манікюр в домашніх умовах

Правильне нанесення лаку на нігті

Кожна пані зможе зробити вдома простий, але привабливий і досить якісний манікюр.

Схожі статті: