Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Перш ніж розглядати варіації макіяжу, які передбачають помітні контрасти і яскраві тони, молодим дівчатам, які збираються на випускний бал, варто придивитися до зовсім інших методів прикраси личка.

Легкий макіяж дуже вигідно впишеться в образ для випускного. Він гармонує з безліччю видів шат і красиво підносить всі прекрасні риси обличчя.

Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Що таке легкий макіяж?

У кожної людини є власне уявлення про легкому макіяжі. З-за цього утворилося кілька міфів, які легко розвіяти:

 1. «В легкому макіяжі немає акцентів» - міф номер один. Нічого подібного! Акцент розставити можна, але дуже акуратно. Найкраще приділяти увагу очам, так як яскраві губи не можуть мати місце в легкому макіяжі, а кольорові щоки створять неприродний спосіб.
 2. «Можна використовувати лише нейтральні природні тони» - міф номер два. І це не можна назвати правдою. Навіть зелені тіні вдало впишуться, якщо нанести їх грамотно.
 3. «Світлі кольору можна наносити густо» - міф номер три. Так робити не можна, тому що вони сильно виділять область нанесення. Всі текстури повинні бути напівпрозорими і лягати легким шаром. Виключення – туш і підводка.
 4. «Вії можна виділяти як завгодно» - міф номер чотири. Навіть якщо використовувалися накладні вії (а це не можна назвати макіяжем), необхідної легкості вже не буде. Вони зможуть створити лише ефект незавершеності. Краще наносити легкий шар туші.
 5. «Підійдуть будь текстури» - міф номер п'ять. Насправді, годяться тільки матові і перламутрові. Про глянці і сяйві і мови бути не може.
Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Ніжний макіяж на випускний

Створити красиве поєднання за допомогою тіней і засоби для губ неважко. У верхньому рядку таблиці вказані кольори помад і блисків, а в першому стовпці – тони пігментів для повік. Плюсами виділені найкращі поєднання.

БежевыйРозовыйПерсиковыйКоралловый Сірий++ Коричневий++++ М'ятний+ Блакитний++ Рожевий+++ Бузковий++++ Зелений++ Персиковий++

Макіяж «м'яке золото»

Цей варіант бездоганно комбінується з нарядами в грецькому стилі, а також з будь-якими сукнями, що мають золоті елементи. Незважаючи на свою легкість, він виглядає дуже дорого.

Для макіяжу в золотистих тонах потрібні перламутрові золотисто-кремові і світлі золотисто-коричневі тіні. Кращий колір рум'ян – максимально натуральний золотисто-бежевий. Щоб не перетворювати особа в золоту маску, губи потрібно виділити нейтральним прозорим блиском. Туш потрібно чорна.

Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Легкий золотий макіяж

Техніка «золотого» макіяжу позбавлена хитрощів:

 1. Візуально поділяємо діагональною смугою верхні повіки. Лінія повинна йти від центру. Її верхівка повинна спрямовуватися у бік зовнішніх кутів.
 2. Частини, що знаходяться близько до внутрішніх кутах, обрамлялися світлими тінями. Все інше зафарбовуємо коричневими.
 3. Легким рухом наносимо туш.
 4. Підкреслити рум'янами потрібно не щоки, а обриси скул.
 5. Фарбуємо губи, намагаючись завдати більше блиску на їх центр.

Мейкап «ніжність квітів»

Цей метод нанесення косметики прикрасить будь-яку зовнішність. Йому можна без сумніву віддати перевагу, якщо з макіяжем дуже важко визначитися.

Персикові і сіро-бузкові – відповідні кольори для тіней. Знадобиться персикова помада і такі ж по відтінку рум'яна. Бажано застосувати і прозорий блиск для губ. Туш потрібно використовувати тільки чорну.

Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Мейкап «ніжність квітів»

А тепер зверніть увагу на секрет створення:

 1. Бузково-сірими тінями обрамлялися і нижню і верхню повіку. Область фарбування верхнього століття – трохи вище складки. Потрібно намагатися злегка витягати лінію до зовнішнього куточка.
 2. Верхні краї сіро-бузкові тіні потрібно виділити персиковими.
 3. Наносимо туш тільки на кінчики вій.
 4. Рум'янами робимо ледь помітний штрих.
 5. Губи спочатку покриваємо помадою, а потім на центр наносимо блиск.

Макіяж «рожеве сяйво»

За допомогою легкого макіяжу вкрай важко скоригувати будь-яку зовнішню особливість, але таку, як маленькі круглі очі, можна візуально змінити за допомогою акуратною стрілки.

Тіні потрібно використовувати дуже ніжні, тому білосніжні і рожеві дуже підійдуть. Найкращий колір рум'ян в цьому випадку – природний з легким рожевим подтоном. Туш потрібно підіймаюча чорна. Ідеальний колір помади – приглушений рожевий. Замість звичного олівця для очей краще застосувати лайнер.

Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Приклад ніжного макіяжу

Ознайомтеся з докладним керівництвом:

 1. Обрамлялися верхню повіку за допомогою рожевих тіней діагонально, тобто м'яко піднімаємо лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.
 2. Все, що вище неї, фарбуємо білосніжними тінями.
 3. Рідким лайнером малюємо стрілку і, зрозуміло, підводимо повіку.
 4. Наносимо туш на вії, намагаючись їх підкручувати.
 5. Пофарбувати рум'янами потрібно тільки яблучка щік.
 6. наносимо Помаду з природним контурам.

Мейкап «лісова фея»

На жаль, при створенні легкого макіяжу вибір відтінків зелених тіней істотно обмежений. Мабуть, кращий з можливих – це оливковий колір. На повіках він виглядає дуже легко і мило.

Щоб підкреслити красу кольору оливок, знадобляться ще й коричневі і бежево-золотисті тіні. Туш повинна бути або чорно-коричневою, або вугільно-чорної. Рум'яна бажано підібрати теплі і бежеві. Блиск підійде і прозорий, і з помаранчевим подтоном.

Легкий макіяж на випускний: 5 найкращих ідей

Поетапне виконання оливкової макіяжу

Техніка нанесення тіней трохи незвичайна, тому пробіжіть очима по декількох пунктах:

 1. Всі рухоме повіку, а також внутрішній куточок ока наносимо бежево-золотистими тінями.
 2. Тінями оливкового кольору виділяємо зовнішній кут і підводимо нижню повіку.
 3. Коричневими тінями підкреслюємо лінію складки.
 4. Туш для вій з ефектом подовження застосовуємо на верхні і нижні вії.
 5. Яблучка щік обрамлялися бежевими рум'янами, фарбуємо губи обраним блиском.

Відео - Ніжний покроковий макіяж

Схожі статті: