Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Великі очі змушують звертати увагу на їх володарку. Виразний погляд рідко залишається непоміченим. Він завжди полонив, полонить і буде полонити своєю глибиною.

Величезні лялькові очі від природи – нечасте явище. Тим, хто не володіє такою особливістю, не варто засмучуватися, адже візажисти давно придумали безліч технік макіяж для збільшення очей і ними поділилися.

Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Помилки в макіяжі, призводять до зорового зменшення очей

Зверніть увагу на фото. З лівого боку макіяж ефектно відкриває погляд і робить його помітним. Праворуч – невдалий варіант макіяжу, звужує очі.

Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Правильний і не правильний макіяж для збільшення очей

Якщо вам важко самостійно виявити помилки, погляньте на список:

 1. Важка туш на верхні вії. Опущені вниз верхні вії – величезна помилка. Правильне рішення – озброїтися тушшю з подовжують распахивающим ефектом. Не варто зміщувати вії в один бік – фарбуйте їх рівномірно.
 2. Відсутність туші на нижніх віях. Обов'язково підкреслюйте волоски на нижньому столітті легким шаром туші, але не переборщіть.
 3. Темна підводка на внутрішніх областях століття. Це, мабуть, найбільша помилка. Не робіть так, якщо не хочете максимально звузити очі.
 4. Густа підводка на нижньому столітті. Допустимий максимум – дуже тонка лінія, проведена олівцем, закінчується на половині нижнього століття. Бажано взагалі не застосовувати олівець і лайнер.
 5. Темні внутрішні кути. Цей прийом гарний тільки в разі, коли очі широко розставлені. В інших ситуаціях ви отримаєте тільки невиразний погляд.
 6. Освітлення складки на верхньому столітті. Те, що світле, завжди здається більше, а велика верхнє нерухоме повіку буде виглядати навислим.
 7. Чіткі лінії, створені тінями. Вони лише підкреслять маленькі розміри. Розтушовка – найкраще рішення!
 8. Дуже тонкі і неакуратні брови. Якщо вам здається, що чим вони менші, тим більшими здадуться очі, ви глибоко помиляєтеся. Навпаки, «ниточки» над очима підкреслять маленькі розміри. Чим виразніше бровки, тим краще! От тільки занадто великими робити їх не варто.

Відео - Макіяж збільшує очі

Як правильно підвести маленькі очі

Білосніжний олівчик-хайлайтер є в косметичці не у кожної дівчини. А даремно! Цей предмет творить чудеса, візуально відкриваючи будь погляд. Він може бути як чисто-білим, так і біло-золотим і біло-рожевим. Наносити його слід на ці області:

 1. Внутрішнє нижню повіку. Потрібно повністю окреслити всю слизову оболонку.
 2. Внутрішній кут ока. Його треба фарбувати як зверху, так і знизу. В цьому випадку можна застосовувати і сухий хайлайтер.
 3. Нижня лінія брів. Слід змалювати брову знизу тонкою лінією.
Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Зони нанесення олівця-освітлення

Мабуть, кращий засіб для підводки верхнього століття – це чорний або інший темний лайнер. З його допомогою робиться чітка лінія, яка збільшує очі. Олівцем теж можна користуватися, але є умова – він повинен бути густим і щільним. Ось декілька методик обрамлення області росту верхніх вій:

 1. Розширюється лінія, що закінчується стрілкою. Цей прийом вдалий, якщо очі мають круглу форму. Потрібно вести лінію, трохи відступаючи від внутрішнього кута ока, поступово розширювати її, а потім перетворювати на стрілку.
 2. Розширюється лінія. Прийом хороший при опущених зовнішніх куточках. Потрібно вести лінію від внутрішнього кута і акуратно розширювати її, підходячи до зовнішнього.
 3. Половинка. Слід гарненько відступити від внутрішнього кута і розширювати лінію, коли вона дійде до зовнішнього.
 4. Гірка. Ця техніка годиться для вузьких очей. Розширення лінії повинно бути в середині верхнього століття.
Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Покрокове виконання макіяжу для збільшення очей

Підводка нижнього століття темним олівцем – не найкраща ідея, але якщо дуже хочеться, можна зробити тоненьку лінію, трохи відступивши від зростання нижніх вій. Бажано трохи розтушувати її і вести лише до середини століття. Починаючи з зовнішнього кута.

Класичний макіяж зі стрілкою з збільшує ефектом

Класичний варіант – один з найпростіших. Складні навички і безліч матеріалів тут не потрібно. Знадобиться два олівці – білосніжний і вугільний. Туш теж обов'язкова. Не обійтися і без білих перламутрових тіней. Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Приклад макіяжу зі стрілкою для збільшення очей

Залишається тільки підібрати два відтінки тіней. Один повинен бути світлим, а інший – на декілька тонів темніше. Бажано, щоб їх відтінки були близькими. Важко визначитися? Погляньте на табличку і виберіть ідеальну пару!

Колір глазПодходящая пара тіней Темний карийФиолетовый +рожевий, темно-коричневий +кавовий Світлий карийТемный бронзовий + золотистий, темний хакі +оливковий СинийТемный сірий + світло-сірий, темний фіалковий + лавандовий ГолубойБежево-золотистий + коричнево-бронзовий, сіро-блакитний + білий БолотныйСеро-коричневий + холодний бежевий, коричнево-бордовий +світло-рожевий Яскраво-зеленыйФиолетовый +бузковий, яскравий каштановий + бежевий

Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Колір тіні під колір очей

А тепер беріть пару тіней, інші інструменти і пробуйте візуально збільшувати очі по цій інструкції:

 1. Працюємо з верхнім століттям – виділяємо світлими тінями його верхню частину.
 2. Беремо темні тіні і виділяємо дві області – складку і половину нерухомого століття і нижню повіку.
 3. Білосніжними тінями виділяємо кілька областей – під кінцем брови і внутрішній кут.
 4. Білим олівцем фарбуємо нижню слизову, акцентуючи увагу на її центрі.
 5. Малюємо олівцем стрілочку, попередньо створюючи лінію підводки з розширення до зовнішнього куточка, застосовуємо туш.
Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Правильне нанесення тіней для збільшення очей

Актуальний «смокі-айс» для невеликих очей

«Смокі-айс» дуже выигрышен, адже він поєднує відразу два прийоми – сильну розтушовування і акцент на зовнішньому куточку.

Для макіяжу потрібно відразу чотири відтінки тіней. Перший – дуже блідий, переважно перламутровий. Другий – середній. Третій – дуже темний і бажано матовий. Четвертий – яскравий і привабливий, але середній по тону. Наприклад, якщо три кольори холодні, четвертий – теплий. Або, три нейтральних, а четвертий – більш яскравий.

Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Приклад покрокового виконання макіяжу «смокі-айс»

Туш потрібна добре розділяє. Ще знадобиться лайнер і білосніжна підводка. Розташовувати всі відтінки потрібно так:

 1. Блідим пігментом фарбуємо абсолютно все віко згори до брів.
 2. Застосовуємо середній тон для створення широкої лінії, яка виділить складку. Смугу слід вдосконалювати ближче до внутрішнього кута.
 3. Темним тоном фарбуємо зовнішній кут. Смужка повинна бути майже діагональної. Її верхній кут потрібно направити в бік скроні.
 4. Всі нижню повіку обкреслюємо помітним четвертим тоном.
 5. Тепер розтушовуємо всі лінії, тонко підводимо верхню повіку похмурим лайнером і вимальовуємо білим усю нижню слизову.

Вертикальний макіяж – ще одна знахідка для невеликих очей

Димчасті нечіткі вертикальні лінії – секрет вдалого візуального збільшення очей. Треба брати чотири відтінки тіней з однієї гами: світлий, середній, похмурий і дуже темний. Знадобиться максимально туш, білосніжна підводка і вугільний лайнер.

Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Схема нанесення вертикального макіяжу

Якщо ви знайшли все, що потрібно, беріть інструменти і дійте:

 1. Площа століття зверху візуально поділяємо на три вертикальних області.
 2. Область, близьку до внутрішнього кута, заповнюємо максимально блідими тінями. Попутно профарбовуємо кут і зверху, і знизу.
 3. Серединку заповнюємо середнім тоном.
 4. Зовнішній кут фарбуємо темними тінями так, щоб лінія спускалася вниз і проходила біля лінії росту нижніх вій до зовнішнього кута, поступово звужуючись.
 5. Половинку крайньої області на зовнішньому столітті фарбуємо самими темними тінями, ведучи тонку лінію вниз до середини століття.
 6. Знову беремо самий світлий пігмент та накладаємо його під брову.
 7. Олівчиком-хайлайтером гарненько проводимо лінію на нижній слизової. Не забуваємо про туш.

Схожі статті: