Гімнастика Хаду для обличчя

Гімнастика Хаду для особи є унікальним комплексом омолоджуючих вправ. Це одна з найбільш результативних альтернатив пластичних операцій і різноманітним інноваційним розробкам в області косметології. Техніка Хаду справді унікальна, вона розрахована на особливу опрацювання лицьових м'язів. Безумовно, у методики є істотні відмінності від аналогічних гімнастик, але її вважають ефективної із-за того, що займається нею людина досягає бажаного результату за рекордно короткий час.

Гімнастика Хаду для обличчя

Гімнастика Хаду для обличчя

Які ж можливості гімнастики? Ось основні з них:

 • омолодження шкіри обличчя;
 • надання особі правильних, привабливих обрисів;
 • нормалізація його силуету.

Розглянемо докладніше, що являють собою вправи Хаду.

Омолодження обличчя за допомогою гімнастики Хаду

Комплекс вправ запатентований Звіадом Арабулі, провідним спеціалістом в області хатха-йоги. Він розробив її понад двадцять років тому, з тих пір активно вдосконалює. Але чому він назвав своє дітище саме так – Хаду? Справа в тому, що древній рід Арабулі веде своє коріння з невеликою грузинської села Хаду, розташованої в горах.

Гімнастика Хаду для обличчя

Звіад Арабулі розробник хатха-йоги

За словами самого автора, принцип методики полягає в розвитку і гармонізації організму, а також в його спонукання до самовідновлення. Для виконання цих вправ не потрібна особлива фізична підготовка або ж спеціальні тренажери, вона доступна для всіх бажаючих, в тому числі для людей з обмеженими можливостями. Єдине, що може знадобитися – це хороша мотивація та прагнення до тренувань.

Зверніть увагу! Спочатку описується в статті гімнастика призначалася для нарощування м'язової маси, чому і користувалася чималою популярністю в середовищі культуристів. Через деякий час її вдосконалили для омолодження організму і позбавлення від багатьох захворювань.

Основні принципи системи

Методика Хаду абсолютно безпечна для здоров'я, вона здатна завдати здоров'ю будь-якої шкоди (за умови, що будуть дотримуватися певні правила – наприклад, вдихати потрібно носом, видихати ротом, а всі рухи робити повільно і плавно). Також варто відзначити, що людині при цьому слід підсвідомо регулювати навантаження – це вбереже його від травм.

Гімнастика Хаду для обличчя

Методика Хаду абсолютно безпечна для здоров'я

Нижче наведені основні принципи омолоджувальної системи.

 1. Рухатися потрібно не поспішаючи, плавно.
 2. Напруга має бути максимальним.
 3. Вправи потрібно виконувати до повного стомлення групи м'язів, яка тренується.

Кожен з цих принципів дуже важливе, їх дотримання – це обов'язкова умова для поліпшення здоров'я і гармонійного розвитку організму.

Лицьова ліфтинг гімнастика – про результативності та успішності

До того як приступити безпосередньо до вправ Хаду, необхідно усвідомити ряд важливих аспектів, які включає в себе дана гімнастика:

 • вправи інтенсивно стимулюють м'язи особи;
 • вони передбачають значні фізичні навантаження;
 • безпосередньо при виконанні створюється більш інтенсивний кровообіг.

Що стосується значних фізичних навантажень, то тут немає нічого дивного – методика була розроблена чоловіком (до речі, крім цього Звіад створив комплексну програму, яка націлена на загальний розвиток всього організму). Виходить, що вправи для особи – це не більш ніж складова всієї серії, але саме вона користується величезною популярністю у жінок, бажаючих омолодитися.

Гімнастика Хаду для обличчя

Хаду - проста у виконанні і ефективна

Зверніть увагу! Широка поширеність гімнастики Хаду пояснюється простотою у виконанні і ефективністю. Більше того, через найвищої результативності методики її можна вважати гідною заміною пластичної хірургії і новітніх тенденцій в області космецевтики та косметології.

З цього випливає, що зараз люди намагаються удосконалити себе не за допомогою штучного втручання, а виключно за допомогою ресурсів власного організму.

Правильне виконання вправ Хаду

Важливо, щоб у ході виконання особлива увага приділялася саме точності. Також не слід зловживати вправами, надміру ними захоплюватися, оскільки методика, як ми вже з'ясували, передбачає чоловічий підхід до справи. По суті, наведені нижче дії – це повноцінний і завершений комплекс, отже, якщо у них внести ті чи інші зміни, це може привести до самих непередбачуваних наслідків. Приміром, людина може надто зменшити підшкірний жир на обличчі, з-за чого воно буде виглядати худим і виснаженим. Але якщо гімнастика Хаду буде використовуватися грамотно, то незабаром з'явиться бажаний результат.

Етап перший. Попередній розігрів

Спочатку розігрівається особа. З цією метою його слід деякий час стискати/розтягувати. При стисненні очі щільно стискаються (для цього використовуються брови, щоки), а при розтягуванні відкривається щелепу.

Гімнастика Хаду для обличчя

В ході процедури потрібно ретельно розігріти м'язи обличчя

Зверніть увагу! У ході процедури потрібно максимум відчути м'язи обличчя, ретельно їх розігріти. Що характерно, при цьому дозволяється повертати голову, але очі все одно повинні бути відкритими.

Етап другий. Безпосередньо виконання вправ

Після розігріву можна приступати до самих вправ. Нижче наведено найбільш ефективні, а тому і найбільш поширені з них (для зручності відвідувачів інформація представлена у вигляді таблиці).

Таблиця. Набір вправ Хаду для обличчя

УпражнениеИллюстрация*Опис Дивуватися і хмуритисяГімнастика Хаду для обличчя Гімнастика Хаду для обличчяНеобхідно піднімати/опускати брови, як би хмурячись і чого-то дивуючись. При виконанні темп потрібно нарощувати. «Морда криси»Гімнастика Хаду для обличчя Гімнастика Хаду для обличчяНічого складного, просто вимовляється «вау» (або, як варіант, можна говорити «ого»). Wow (проголошення «вау» або Вчимо англійську)Гімнастика Хаду для обличчяНічого складного, просто вимовляється «вау» (або, як варіант, можна говорити «ого»). Рухи губамиГімнастика Хаду для обличчя Гімнастика Хаду для обличчяГуби необхідно по черзі рухати вліво/вправо.

* - вправи проілюстровані знімками того, як сам творець методики тренує лицьові м'язи.

на Окрему увагу заслуговує ще одна вправа – якась варіація вже відомого нам «Дивуємося і хмуримося». Відмінною рисою вправи є те, що в ньому задіяні кисті рук. Більш детально – у наведеному нижче тематичному відеоролику.

Відео – Вправа для лицьових м'язів

За словами самого Арабулі, такі маніпуляції тренують 60 відсотків рухової зони нашого мозку.

Зверніть увагу! Кожне з вправ слід щодня виконувати по 40-60 разів, поступово нарощуючи темп.

Методика Хаду і правила безпеки

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, то можна не тільки досягти ефекту омолодження, але і запобігти виникненню травм.

 1. Всі маніпуляції, як вже зазначалося вище, обов'язково слід здійснювати плавно.
 2. На початкових етапах ознайомлення з методикою рекомендується робити невеликі паузи між вправами.
 3. Навантаження на м'язи повинна збільшуватися поступово.
 4. Якщо виникло запаморочення або інші неприємні відчуття, то потрібно зробити перерву для відпочинку. Потім маніпуляції можна продовжити. У найближчому майбутньому організм пристосується до таких навантажень і ці труднощі зникнуть.
 5. Дихати слід плавно, ривками (вдих – носом, видих – ротом), при цьому губи повинні бути щільно стислими.

І на закінчення – ще один ділову пораду. При виконанні м'язи повинні тягнутися до потилиці. М'язи лоба у вправі також задіюються.

Відео – Гімнастика Звіада Арабулі

Схожі статті:

 • Гімнастика для схуднення в домашніх умовах

  Виглядати красивою і привабливою хоче кожна дівчина чи жінка в будь-якому віці. Дуже часто ця проблема пов'язана із зайвою вагою. Схуднути швидко – це не завжди ефективно, так як втрачені кілогра...

 • Тибетська гімнастика для схуднення

  Цей легендарний комплекс вправ відомий також під іменами «Око відродження» і «П'ять тибетських перлин». Відомості про чудодійну гімнастики потрапили в Європу тільки в двадцятому столітті і широко...

 • Гімнастика Кегеля для жінок

  Гімнастика Кегеля – це комплекс вправ, що зміцнюють тазові та інтимні м'язи. Він розроблений американським гінекологом Арнольдом Кегелем. Класична гімнастика Кегеля включає в себе вправи, спрямов...

 • Гімнастика для вагітних 1 триместр

  З першого дня вагітності жінка починає більш відповідально ставитися до свого здоров'я. Один з методів поліпшення стану - заняття гімнастикою. Існують спеціально розроблені комплекси для вагітних...

 • Сечогінні засоби для схуднення в домашніх умовах

  Серед безлічі способів для схуднення використання сечогінних засобів (діуретиків) є одним з найбільш поширених методів. Головна його перевага полягає в ефективності і доступності - приготувати се...