Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Літо часто асоціюється зі свободою, адже погода і періоди відпустки цьому сприяють. Звільнити себе від звичних рамок можна не тільки в плані способу життя, але й стилю. Причому, варто міняти не тільки гардероб, але і манікюр.

Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Хороший тон буває не тільки в поведінці

Навіть якщо ви зробите ультрамодний і акуратний манікюр, але застосуйте невідповідні для літа тони, у вашому образі зникне гармонія. Тому пам'ятайте, що гарний літній манікюр – це, в першу чергу, соковиті і насичені відтінки.

Але темні тони можна не виключати. Приміром, чорний дуже добре підходить для створення контурів і створення контрасту з кидаються в очі квітами. Виходить, що похмурі тони потребують допомоги яскравих. Подивіться на табличку. Верхній ряд – це актуальні темні відтінки, а перший стовпчик – типові літні. Плюсики вказують на привабливі комбінації, доречні в літньому манікюрі.

ЦветаИзумрудныйСинийКоричневыйБаклажановыйграфитовый Червоний++ Яскраво-зелений+++ Бузковий++ Оранжевий++ Рожевий+++ Жовтий+++ Блакитний++ Бірюзовий+++

Фрукти і ягоди на нігтиках

У літній період популярність «смачного» дизайну нігтів знаходить особливі обертів. Фрукти і ягоди на нігтях виглядають дуже апетитно і привабливо. Ось кілька ефектних дарів природи, які можна зобразити на нігтях за допомогою фарб і пензля:

 • банани;
 • вишеньки;
 • яблука;
 • кавуни.

Відео - Створення ягід на нігтях гель-лаками

Останній варіант відрізняється легкою технологією створення:

 1. Беремо лак кольору м'якоті кавуна (червоно-рожевий) і фарбуємо їм всі нігті, крім того, що знаходиться на безіменному пальці. Його треба фарбувати світло-зеленим кольором.
 2. Після висихання основи на всіх нігтях, крім знаходиться на безіменному пальці, офарблюємо кінчики світло-зеленим лаком. Спеціальна пензлик не потрібна, особливу акуратність вживати не слід.
 3. Обрамлялися зелені краєчки знизу білою смужкою за допомогою тонкої кисті і лаку.
 4. На червоно-рожевої основі малюємо чорні крапочки в хаотичному порядку. Краще робити це чорним лаком і тонкої пензлем.
 5. На нігті безіменного пальця і на краешках малюємо розлучення у вигляді вертикальних хвиль темно-зеленим лаком і тонкої пензлем.
 6. Закріплюємо результат лаком без кольору.

Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Кавуново-літній манікюр

Наклейки на нігті – простий і красивий варіант дизайну

Нейл-аплікації – швидкий спосіб прикрасити нігтики картинками. Не потрібно ніяких кистей – пара рухів і справа в капелюсі! У продажу є безліч кольорових наклейок, але влітку все-таки краще зупинитися на фруктової темі. Ефектно розмістити аплікації можна так:

 1. Покриваємо нігті прозорим лаком.
 2. Прикладаємо під верхню частину нігтя смужку для френча.
 3. Верхівку нігтя зафарбовуємо будь-яким яскравим або темним кольором (застосуйте чорний, адже він виділить соковиті фрукти) і знімаємо смужку.
 4. Якщо аплікації, які ви підготували, мають клейкою основою, приєднуйте їх до нігтя, трохи відступаючи від верхівки. Якщо аплікації не приклеюються, застосуйте прозорий лак і розташуйте на нігтьовій пластині картинки до його висихання.
 5. Нанесіть ще один шар прозорого лаку, щоб картинки довше утримувалися і блищали. Якщо у вашому арсеналі є кольорові стрази, можна додати пару-трійку штук на кожен ніготь, насаджуючи їх на невисохлий прозорий лак. У цьому випадку обов'язково нанести ще один безбарвний шар, щоб великі блискітки теж добре утримувалися.
Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Фруктовий манікюр з аплікацією

Манікюр «веселка в сонячний день» і «тропічний захід»

найпростіший спосіб зробити чудовий кольоровий візерунок – створити ефект омбре. Навіть якщо ви вже ознайомилися з цією технікою, візьміть до уваги цей трохи незвичайний варіант:

 1. Створити класичну веселку із семи тонів нелегко, тому візьміть п'ять блідих пастельних відтінків – світло-рожевий приглушений жовтий, ніжний салатовий, блакитний і блідо-бузковий.
 2. Беремо шматочок з поролону і акуратно олівцем розмічаємо на ньому кордону нігтя. Наносимо на намальований ділянку п'ять лаків, роблячи лінії злегка діагональними. Починати треба знизу і в тому порядку, який був зазначений у попередньому пункті.
 3. До висихання потрібно швиденько докласти поролон до поверхні нігтя і злегка притиснути. Малюнок віддрукується.
 4. Зітріть надлишки лаку з шкірного покриву біля нігтя, поки відбиток висихає.
 5. Результат можна закріплювати не тільки звичайним безбарвним, але злегка мерехтливим покриттям. Воно створить ефект дощику.

Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Райдужний манікюр в техніці омбре

Манікюр «тропічний захід» робиться за допомогою такої схеми. Ось тільки на поролоні краще розташовувати три насичені кольори, наприклад, бузковий, кораловий і помаранчевий, у порядку знизу вгору.

Після того, як відбиток засохне, за допомогою тонкої кисті і чорного лаку зобразіть тропічні пейзажі. Не забудьте про лак без кольору, адже буде дуже прикро, якщо пальми і райські птахи зітруться.

Відео - Техніка виконання манікюру «тропічний захід»

Сяючі варіації для літа

Ну як же обійтися без ефектних блискіток під час року, коли так і хочеться сяяти! Якщо у вас завалялася коробочка зі стразами, обов'язково дістаньте її з манікюрної сумочки. Одна страза або простий візерунок на однотонних нігтях – це красиво, але вже банально. Спробуйте повторити цю техніку:

 1. Фарбуємо яскраво-зеленим лаком всі нігті крім двох середніх, тобто на безіменному і на середньому пальці. Їх потрібно покрити соковитим лимонним лаком.
 2. На нігті лимонного кольору відразу ж накладаємо стрази. Три потрібно розмістити прямо під верхнім краєм, трохи прямуючи в бік. Ще три стрази потрібно розташувати навряд під крайньою боковій верхній стразой.
 3. Покриття прозорим лаком обов'язково.

Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Яскравий манікюр зі стразами

Якщо вам потрібен інший творчий варіант, придивіться до манікюру «дно моря»:

 1. Весь ніготь фарбуємо блідо-блакитним лаком і відразу ж посипаємо них нігтя сріблястою блискучою пудрою. Підійде і золота.
 2. Після висихання малюємо на одному ноготке червоним кольором морську зірку.
 3. На червоному лаку робимо кілька білих точок. Одну потрібно розташувати по центру зірки, а інші – за її кінчиків навряд.
Гарний літній манікюр: 5 найкращих ідей

Літній манікюр «дно моря»

Схожі статті: