Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Одне з найбільш проблемних місць на жіночому тілі – живіт і боки, тобто пояс талії. Жир в цій області завжди дуже важко прибрати, часто однієї дієти буває зовсім недостатньо. Які ж вправи можуть допомогти раз і назавжди позбутися ненависного жиру в цій зоні?

Звичайно, найбільш важливим етапом в позбавленні від живота і боків буде прокачування преса. Це потрібно, щоб створити міцний м'язовий каркас, стан якого згодом можна буде тільки підтримувати вправами.

Вправи на прес для схуднення живота і боків

Щоб прибрати жир з живота, потрібно опрацьовувати всі м'язи системи преса. Для їх прокачування потрібні різні вправи, які в комплексі допоможуть домогтися високих результатів.

Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Низ живота – місце, де в першу чергу відкладається зайвий жир. Щоб його прибрати, потрібно виконувати вправи на прес, спрямовані саме на цю область. Вони легкі у виконанні, тому не будуть важкими навіть для непідготовлених у фізичному плані дівчат.

Вправи на низ живота

Вправа 1. Лягаємо на підлогу, долоні лежать трохи нижче талії. Піднімаємо ноги перпендикулярно підлозі. Потім то одну, то іншу ногу по черзі опускаємо (до кінця), все це проробляємо 20 разів. Після того як зробили вправи, встаємо, і стрибаємо на двох ногах, 10 разів буде достатньо.

Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Проробляємо цю вправу кожною ногою 20 разів

Вправа 2. Робимо вигляд, що ми збираємося віджиматися, т. е лягаємо на підлогу, тримаємо корпус, руки розставляємо. Потім по черзі відриваємо ногу від підлоги і підтягуємо коліно до грудей, те ж саме проробляємо з другою ногою. Так само, як в попередній вправі, повторюємо всі 20 разів і стрибаємо 10 разів.

Вправа 3. Сідаємо на підлогу, долоні на підлозі за спиною. Підтягуємо коліна до грудей, напружуючи м'язи преса, тобто робимо рухи назустріч: коліна прагнуть до грудей, а корпус до ніг. Коли підтягнули коліна, ноги опускаємо, але не торкаємося до підлоги. Робимо 20 разів, встаємо і стрибаємо як зазвичай.

Вправа 4. Сідаємо на не дуже високий стілець, втягуємо живіт і повільно підтягуємо коліна до грудей, спина рівна, тіло тримаємо нерухомо, працюють тільки ноги та прес. Закінчуємо так само, як і в попередніх вправах стрибками.

Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Приклад вправи № 4

Вправи на пряму і косі м'язи живота

Щоб схуднення цій галузі йшло найбільш ефективно, необхідно опрацьовувати косий та прямий м'яз. Саме вони відповідають за утворення красивих кубиків і рельєфу, тому забувати про таку важливу частину тіла, звичайно, не варто.

 • найпростіше вправу, яке багатьом відомо ще з уроків фізкультури – піднімання тулуба до зігнутих ногах. Ноги необхідно зафіксувати, зігнути в колінах, тулуб лежить на підлозі, руки за головою. На вдиху піднімаємося до колін, намагаючись торкнутися їх ліктями або головою, а на видиху плавно опускаємося на підлогу. Не робіть перерв між підйомами довше 3-х секунд.
 • Ця вправа спрямована на прокачування косих м'язів, але пряма в ньому теж задіяна. Вихідне положення таке ж, як і в першій вправі. Піднімаємо тулуб ліворуч, при цьому підтягуючи до чола ліве коліно, потім те ж саме в праву сторону. Повторювати по 15 разів на одну ногу, досить 3-х підходів.
 • Цікава вправа, під час виконання якого задіяний весь прес. Сядьте на підлогу, трохи відкиньтеся назад, спершись на руки, розставлені за спиною. Кут між підлогою і спиною повинен становити 70-75 градусів. Піднімаємо зведені докупи ноги на 30-40 см від підлоги і розводимо прямо в повітрі в сторони, затримуємося в такому положенні декілька секунд, плавно зводимо ноги і опускаємо.
Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Вправа в якому задіяний весь прес

Позбавляємося від жиру на боках, щоб привести талію в порядок

Як не банально звучить, але мрія кожної жінки — тонка талія. Чим ближче відпустку, тим більше знаходиться вад. Здавалося б, усього лише трохи-трохи, сантиметр або два, і фігура стане ідеальною.

Існує маса методів позбавлення від жиру на боках. Найбільш кардинальний — хірургічне втручання. Не будемо розганятись так радикально, а згадаємо старі добрі фізичні вправи.

Особливо ледачим можна запропонувати триразові заняття з хула-хупом або гімнастичним диском. Якихось 20-30 хвилин біля телевізора або під музику і через кілька тижнів вже можна милуватися рельєфом на талії.

Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Для помітного результату потрібно займатися постійно

Щоб результат від фізичних вправ став помітний, необхідно займатися постійно. Найкраще — через день. Тобто, організму треба дати час для відпочинку, а заняття не повинні стати в тягар. Інакше в один прекрасний день все буде покинуте й забуте.

Отже, приступимо.

1. Руки підняті вгору, ноги стоять на ширині плечей . Робимо нахили з боку в бік. Для кращого ефекту, візьмемо в руки що-небудь, наприклад, м'яч, гантелі або палицю. Нахиляємося повільно, щоб відчути кожну м'яз на своїй талії. В кожну сторону робимо по 25 нахилів. Мінімум три підходи.

2. Руки підняті над головою, ноги в стійкій позиції. Нахиляємо корпус і руки вперед. Повертаємо тулуб з боку в бік, намагаючись максимально дотягнутися. Можна взяти в руки м'яч або палицю — так буде зручніше виконувати вправу. В кожну сторону робимо по 25 разів. Мінімум три підходи.

3. Сядьте на підлогу. Ноги зігнуті в колінах, руки витягнуті вперед (не забуваємо брати в допомогу м'яч, гантелі або палицю). Злегка відкиньтеся назад. Повертайте тулуб з боку в бік. Робіть повільно, по 25 разів в кожну сторону. Мінімум три підходи.

Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Перед вправами виконайте розминку

Починати будь-яку гімнастику краще з розминки — вона розігріє м'язи і дасть настрій на виконання вправ. Це може бути швидка ходьба на місці або трохи потанцювати. Також не завадить розтяжка перед тренуванням. Робіть зарядку під ритмічну музику. Не забуваємо найголовніше — тільки системний підхід позбавить від надокучливого жиру на боках.

Не варто забувати, що харчування не менш важливо в цій справі, адже повністю прибрати зайвий жир і схуднути без дотримання певних обмежень в їжі просто неможливо.

Намагайтеся обмежувати шкідливі і калорійні продукти, включіть в раціон більше овочів і фруктів, нежирного м'яса, морської риби і горіхів. Молочні продукти теж не стануть зайвими. Поєднуючи правильне харчування з цими вправами, ви досягнете відмінних результатів і зможете здивувати всіх своєю шикарною фігурою.

Удачі!

Відео - Фізичні вправи для схуднення живота і боків

Схожі статті:

 • Біг на місці будинку для схуднення: техніка й вправи

  У програму схуднення поряд з правильним харчуванням обов'язково повинна входити кардіонавантаження. Лідируючі позиції, як по ефективності, так і по доступності в аеробних тренуваннях продовжує за...

 • Список продуктів для схуднення живота

  Проблема зайвої ваги ніколи не перестане бути актуальною у всі часи жінки прагнуть до краси й граціозності, які неможливі без стрункого і підтягнутого тіла. Надлишкові кілограми в першу чергу від...

 • Ефективні вправи для схуднення в домашніх умовах

  Якщо промоніторити портали спортивної тематики на предмет рекомендацій по схудненню в домашніх умовах, можна знайти опис десятків вправ, які, за заявами авторів, дозволяють скинути вагу і досягти...

 • Вправи для швидкого схуднення в домашніх умовах

  Щоб швидко схуднути, потрібно виконувати комплекс вправ якісно. Необхідно відмовитися від поспіху. Виконувати рухи слід в темпі, розтягуючи м'язи до упору. Повертайтеся у вихідне положення обереж...

 • Вправи в басейні для схуднення: докладний список вправ

  Ідеальна фігура – важка праця. Фізичні навантаження, правильне харчування, постійний контроль ваги зведуть з розуму будь-кого. Але можна схуднути і не мучачи себе виснажливими заняттями. Не любит...