Фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

Незважаючи на велику кількість препаратів для схуднення, новомодних дієт і стягуючої диво-білизни, худнуть дами не відмовляються від фізичних вправ. Причина проста – домашній спорт ефективний, не забирає час і бадьорить дух.

Щоб спортивні заняття не затьмарилися поганими наслідками, потрібно впевнитися в тому, що ви готові до неї приступити. Як і до будь-якої важливої справи, до фізичних вправ потрібно підготуватися.

Фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

Фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

Пора приступати до фізичних вправ?

Перед тим, як уважно вивчати кожне слово в описі вправ, переконайтеся, що всі ці умови дотримані:

 1. Ви не їли за два-три години до занять. Вправлятися з переповненим шлунком – огидна ідея. Дискомфорт, болі в животі або навіть заворот кишок – ось всі сумні наслідки. Після занять, до речі, теж не можна налягати на їжу.
 2. У вашій кімнаті чисте повітря. Без фанатизму! Просто відкрийте вікно за п'ятнадцять хвилин до початку спортивних занять.
 3. На вас еластична одяг. Тут лише один варіант – спортивний костюм.
 4. Ви пам'ятаєте про те, що приступати відразу до важких вправ не можна. І тут фанатизм не вітається. Скільки б вправ ви не виконали, моментального ефекту досягти не вдасться. Єдине, що ви отримаєте – сильний м'язовий біль, що супроводжує вас, як мінімум, протягом доби.
 5. Ви знаєте, що тривалість і кількість вправ потрібно підбирати індивідуально. Встановлюйте навантаження самі собі. Робіть стільки вправ, скільки вважаєте за потрібне.
Фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

Тривалість і кількість вправ потрібно підбирати індивідуально

Легкі вправи для схуднення

Всі вони годяться не тільки для новачків, але і для вже займаються дам. Навіть якщо ви освоїли весь ряд складних занять, не забувайте про прості, адже таким чином можна відмінно розминатися. Ось деякі з них:

Біг на місці. Така нехитра методика програмує на схуднення все тіло. Збільшуйте темп поступово. Якщо монотонний біг набридне, придумайте «перешкоди» і високо стрибати через них.

 1. Обертання. Ідеальне вправа для розминки. Спочатку потрібно задіяти корпус, тобто, обертати тазом, всім тілом і його верхньою частиною. Потім слід піднімати ноги від підлоги по черзі і обертати ними. Обертання руками теж корисні. Кожне обертання потрібно виконувати двадцять разів. Потрібно один підхід.
 2. Випади. Покладіть руки на пояс і уявіть, ніби хочете зробити крок далеко. Робіть крок однією ніжкою, згинаючи її в коліні. Інша нога повинна прилягати гомілкою до підлоги. Під час випаду треба витягати руки вперед. Потрібно зробити п'ять таких підходів.
 3. Скручування. Ця вправа має на увазі скручування корпусу, поки стопи знаходяться без руху. Треба встати і скручувати корпус і вліво, і вправо по черзі. Оптимальна «доза» - десять повторів кожного скручування у два підходу.
 4. Угруповання в повітрі. Потрібно зробити звичайний стрибок у висоту і в процесі намагатися стиснутися якомога компактніше. Для цього слід обхопити зігнуті в стрибку ноги руками. Потрібно здійснювати п'ять підходів.
Фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

Легкі вправи для схуднення

Фізичні вправи для інтенсивного схуднення

Щоб швидше побачити результати, потрібні інші спортивні заняття. Якщо напружувати за раз більше м'язів, результат порадує через короткий термін. Ось кілька вправ, які не зовсім легко виконувати:

 1. Вниз головою. Спираємося про підлогу долонями і носочками і швидко піднімаємо ноги якомога вище, спираючись на одні лише долоні. Вимога - один повтор, шість підходів.
 2. Незвичайні махи ногами. Лягайте на живіт, потім спирайтеся областю рук нижче ліктя на підлогу. Упиратися в підлогу носочками потрібно так, щоб корпус знаходився на відстані від підлоги. По черзі піднімайте ніжки. Спочатку вправа виконується плавно, а потім потрібно внести ноту різкості. Повторити кожною ногою слід здійснювати в п'ять підходів.
 3. Міст. Потрібно лягти на спину, зігнути коліна, а потім піднімати тулуб так, щоб стопи і плечовий корпус були на підлозі. Кількість підходів - три.
 4. Прес. Ніяким чином не полегшуйте собі вправу. Щільно притискайтеся ступнями до стінки і не міняйте їх положення під час нахилів вперед. Оптимальна кількість повторів - від десяти до п'ятдесяти. Починати потрібно з мінімальної цифри. Підхід тільки один.
 5. Скручування плюс згини ніг. Потрібно одночасно здійснити скручування корпусу, лежачи на спині, в одну сторону і згинати в колінах ноги, направляючи коліна в іншу. Кількість повторів скручування в кожну сторону - сім. Потрібно робити кілька підходів.
 6. Незвичайні присідання з опорою. Суть залишається такою, як і у класичного вправи, тільки спиратися потрібно буде не про предмет, що знаходиться спереду, а про стілець, що стоїть ззаду. Дванадцять повторів виконуються в один підхід.
 7. Балетні нотки. Сідаємо на сідниці і підгинаємо одну ногу так, щоб вона носочком стосувалася стегна іншої ноги, яка повинна бути витягнута з ухилом в одну сторону. Рукою, близькою до витягнутої нозі, треба дотягуватися до неї. Іншу руку треба тримати над головою у вигляді букви «С». Вправа полягає в тому, щоб швидко міняти положення, тобто віддзеркалювати його (витягати іншу ногу і руку тощо). Кожне відззеркалювання потрібно повторювати по разу. Кількість підходів - чотири.
 8. Трикутник. Лягайте на спину і піднімайте витягнуті руки і витягнуті ноги так, щоб вони стосувалися один одного. Слід повторювати вправу один раз і робити близько п'яти підходів.

Відео - Інтенсивні жиросжигающие вправи

Вправи з предметами

доступного Спортивного інвентарю чимало. І навіть якщо який-небудь предмет коштує недорого, не варто вважати його малоефективним. Перед вами кілька вправ, які потрібно виконувати з «союзниками»:

 1. П'ять обертань. Для цієї мети знадобиться не надто важкий обруч. Його треба крутити не тільки на корпусі, але і на ногах і руках. Після того, як ви зробите обертання на талії або стегнах, спробуйте недовго покрутити кільце на одній руці. Продовжуйте чергувати корпус з кінцівками. Кожен повтор (кількість обертань на одній частині тіла) - 5 разів. Все це потрібно робити в два підходи.
 2. Об'ємна ноша. Лягаємо на спинку і затискаємо бічними нижніми точками ніг велика надувна куля. Нахиляйте ноги разом з кулькою вправо і вліво, не випускаючи його. Слід три повторювати вправу чотирнадцять разів за один підхід.
 3. Стрибки. Стрибаємо через скакалку в напрямку вперед кілька разів. Потім беремо гумку, згортаємо і переступати через неї. Потім стрибаємо в напрямі назад. Кожна дія передбачає п'ять повторів. Для кращого ефекту потрібно кілька повторів.
 4. Пов'язані ноги. Якщо у вас є вдома невелика спортивна гумка, лягайте на бік, покласти в неї ноги і розтягуйте, утримуючи її на області між литками і стопами. Кількість повторів - двадцять. Після перевертання тіла на іншу сторону потрібно зробити ще один підхід.
Фізичні вправи для схуднення в домашніх умовах

Виконання вправи з м'ячем

Комплекс вправ

Навіть не знаєте, з чого почати, побачивши вправи? Почніть з найпростіших занять, поступово комбінуючи їх з більш активними. В таблиці вказано приблизний комплекс на тиждень. Він відмінно підійде початківцями.

ДеньУпражнения 1Бег на місці, обертання, скручування на місці 2Бег на місці, скручування на місці, стрибки 3Вращения, п'ять обертань (обруч), прес 4Бег на місці, об'ємна ноша, балетні нотки, прес 5Выпады ногами, стрибки, прес, балетні нотки, вниз головою 6Прыжки, міст, об'ємна ноша, прес, трикутник 7Вращения, міст, присідання з опорою, об'ємна ноша, скручування зі згином

Схожі статті:

 • Медове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Мед є корисним продуктом, який використовується для лікування багатьох захворювань. Але це далеко не всі його використання. Завдяки особливим властивостям, мед активно застосовується в косметолог...

 • Фізичні вправи для схуднення живота і боків

  Одне з найбільш проблемних місць на жіночому тілі – живіт і боки, тобто пояс талії. Жир в цій області завжди дуже важко прибрати, часто однієї дієти буває зовсім недостатньо. Які ж вправи можуть...

 • Експрес схуднення в домашніх умовах

  Схуднення – процес комплексний і найчастіше досить тривалий, так як потрібно багато часу, щоб змінити харчову поведінку і позбутися схильності до переїдання. Але буває і так, що скинути кілька за...

 • Кавове обгортання для схуднення в домашніх умовах

  Кавове обгортання: принцип дії і безпеку процедури З медичної точки зору обгортання безпечно, і його можна проводити навіть вдома, без фахівця-косметолога або лікаря, обгортання, як у інших косме...

 • Педикюр в домашніх умовах для початківців

  Незважаючи на те, що пальці ніг частенько заховані під закритою взуттям, педикюр завжди залишається актуальним. Акуратні нігтики і гладка шкіра стоп – те, що демонструє ступінь доглянутості людин...