Ефективні Бади для схуднення: правда чи марна трата коштів?

У гонитві за стрункою фігурою багато жінок здатні на все, на дотримання виснажливих і дуже складних дієт жорсткого типу, часом навіть на голодування, а зараз дуже популярними стали біологічно активні добавки для схуднення. Бади обіцяють швидкої втрати ваги при їх постійному прийомі, але що це таке і чи справді вони здатні творити чудеса? Це питання є досить складним і розмитим. Зараз існує велика кількість різноманітних Бадів, вони відрізняються і в ціні і в обіцянках щодо схуднення. Але в будь-якому випадку сподіватися на них не варто, адже процес схуднення – це складна робота над собою, а будь-яка диво-таблетка без застосування ваших зусиль не принесе жодної користі.

Ефективні Бади для схуднення: правда чи марна трата коштів?

Ефективні Бади для схуднення: правда чи марна трата коштів?

чи Виявляться біологічні добавки корисними, або ж не принесуть жодних результатів – це питання стосується тільки вас, для вибору тих чи інших Бадів, необхідно дізнатися про них деяку інформацію.

Види Бадів для схуднення

БАД – це біологічно активна добавка, яка сприяє процесу схуднення. Але вона не є основним його компонентом, тому не варто розраховувати на швидке схуднення, якщо крім прийому Бадів ви додатково не дотримуєтесь ніяких дієт і не виконуєте найбільш простих фізичних вправ.

Ефективні Бади для схуднення: правда чи марна трата коштів?

БАД – це біологічно активна добавка, яка сприяє процесу схуднення

Це всього лише добавки, а не цілеспрямовані на схуднення кошти. Ці добавки бувають трьох типів:

 1. Добавки, які маскують почуття голоду, містять він речовини, розбухаючи у вашому шлунку, що сприяє скороченню споживаної їжі і швидкому насиченню. Але з іншого боку ці препарати не можна вживати людям, що страждають діабетом, дітям та особам з гіпертонією.
 2. До другого типу можна віднести ті добавки, які є жиросжигателями, вони мають у своєму змісті речовини рослинного походження – парафармацефтики, які дозволяють збільшити проносні і сечогінні функції.
 3. І, нарешті, третім типом Бадів є препарати, які замінюють їжу. Вони являють собою якусь суміш на основі білків, вітамінів і інших корисних речовин, необхідних організму, при цьому вони не містять жирів. Дані препарати потрібно вживати в їжу, замінивши звичну їжу.

Відео - Про БАДах програмі «Ранок Росії»

Протипоказання до застосування Бадів

Часто люди думаю, що Бади не мають протипоказань, так як є натуральними продуктами, але це не так. Будь препарат має ряд протипоказань:

 • Бади не рекомендуються людям з інсуліновою залежністю;
 • заборонені препарати, та дітям до 14 років;
 • не можна їх приймати і тоді, коли у вас є індивідуальна непереносимість деяких їхніх компонентів;
 • Бади заборонені і при гіпертонії;
 • препарат не приймається при нирковій і печінковій недостатності;
 • БАД не рекомендується, якщо у вас стався застій жовчі.
Ефективні Бади для схуднення: правда чи марна трата коштів?

Перед застосуванням будь види Бадів необхідна консультація з лікарем

найефективніші Бади з існуючих

Порівнявши відгуки про багатьох добавки для схуднення, можна зробити деякі висновки щодо їх ефекту, і чи є він взагалі. Найбільш ефективні добавки:

НазваниеОписаниеСредняя ціна РедуксинОн дозволяє людині наїдатися невеликою кількістю їжі, при цьому абсолютно не відчуваючи почуття голоду. А якщо сюди додати ще й фізичні вправи, тоді процес схуднення піде ще стрімкіше. Дана добавка не має шкоди для організму, тому і займає перше місце в даному рейтингу. Але якщо говорити про негативні сторони препарату, то можна відзначити після його застосування прискорене серцебиття і наявність сухості в ротовій порожнині. Зате БАД не викликає почуття звикання, а результат схуднення виявляється досить впечатляющимКапсулы 15 мг 30 штук в упаковці – приблизна вартість 1200-1400 рублів Капсули 10 мг 30 штук в упаковці – приблизна ціна 750-900 рублів КсеникалНа другому місці знаходиться препарат, що не дозволяє жирів всмоктуватися в організм, це ксенікал. Всі жири, які споживаються вами за допомогою даного препарату, покидають ваш організм разом з калом. Негативними його рисами є порушення стільця і іноді кишкові болі, але ефект для схуднення також вельми хорошОт 793 до 3004 (залежить від кількості капсул в упаковці) ХитозанТретье місце займає БАД, що базується на хітині з панцирів ракоподібних, носить назву Хітозан. Ефект і спосіб сприйняття препарату такий же, як і в попереднього, він не дозволяє жирів всмоктуватися і виводить їх природним образом254 руб. ХромНа четвертому місці знаходиться препарат, що перешкоджає початкового відкладенню жирових запасів допомогою його основного складового – хрому, звідси і його назва Хром. Нашому організму даного елемента недостатньо для того, щоб безперебійно здійснювати всі процеси обміну, препарат дозволяє підвищити його працездатність і запустити процес похудения183 руб. ОрсотенПятым став препарат з тими ж властивостями, він не дає жиру відкладатися у вашому организмеОт 706 до 2006 руб. Екстракт ананасаОн займається безпосередньо розщепленням вже відкладених жирів і стимуляцією процесів обміну. Діє на другий день після його приема163 руб. Екстракт зеленого чаяОн займається процесом виведення холестерину з організму, причому за рахунок його ви будете виглядати свіжо і молодо135 руб. КарнитонДанный БАД позитивно впливає на процес обміну речовин, при цьому збільшуючи вашу витривалість. Карнітон має більший ефект, якщо його поєднати з виконанням фізичних вправ на регулярній основе349 руб. ФитомуцилПритупляет відчуття голоду, при цьому дозволяючи вам насолоджуватися невеликими порціями пищи233-471 руб. Ідеал фигураУскоряет процеси обміну, приводячи вас до схуднення, при цьому він є харчовим заменителемПилюли 500мг №60 1043 руб.

Який з Бадів вибрати, вирішувати тільки вам, але варто пам'ятати, що при прийнятті даного роду препаратів необхідно вести виключно здоровий спосіб життя, не нехтуючи правильним харчуванням. А якщо ви ще й займетеся спортом, то процес схуднення прискориться в рази.

Ефективні Бади для схуднення: правда чи марна трата коштів?

Для досягнення найкращого результату поєднуйте Бади дієту

Бади є лише активною добавкою в ваш основний раціон, тому дотримання дієт ніхто не скасовує, адже якщо харчуватися шкідливою і нездоровою їжею, яка зазвичай має велику кількість калорій, то схуднути буде вельми складно. Бади не є основними компонентами схуднення, вони допомагають прискорити цей процес, але ніяк не здійснити його повністю.

Схожі статті:

 • Ефективні вправи для схуднення в домашніх умовах

  Якщо промоніторити портали спортивної тематики на предмет рекомендацій по схудненню в домашніх умовах, можна знайти опис десятків вправ, які, за заявами авторів, дозволяють скинути вагу і досягти...

 • Ефективні засоби для схуднення в домашніх умовах

  В боротьбі із зайвою вагою важливу роль відіграють фізичні вправи і дієтичне харчування. Страви для схуднення, які можна приготувати в домашніх умовах можуть бути не тільки низькокалорійними, але...

 • Сечогінні засоби для схуднення в домашніх умовах

  Серед безлічі способів для схуднення використання сечогінних засобів (діуретиків) є одним з найбільш поширених методів. Головна його перевага полягає в ефективності і доступності - приготувати се...

 • Безсольова дієта для схуднення

  Сіль виконує в нашому організмі досить важливу роль. Цей природний мінерал, що складається з іонів хлору і натрію, є головним постачальником натрію. Крім того, цей мінерал дозволяє підтримувати в...

 • Лінива вівсянка в банку для схуднення

  Щодня зростає кількість бажаючих скинути зайві кілограми або почати дотримуватися здорового способу життя. Правильне харчування є основною складовою цих процесів. Багато хто знає, що сніданок – ц...