Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Бразильські танці попою – розбурхує і запальний стиль танцю, який все більше набирає оберти популярності. Фігуристі дівчата, ритмічна мелодія і до смішного прості, але сексуальні рухи роблять цей танець неймовірно привабливим.

Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Види бразильського танцю попою

Щоб вільніше орієнтуватися у бразильських танцях попою, необхідно знати про існуючі напрямки цього стилю. Спочатку навіть може здатися, що всі вони однакові, але при більш детальному розгляді можна знайти деякі відмінності.

Напрями:

Вид танцаОписание Бути-шейк (Bootyshake)Сенс його полягає в активному русі тазом, при цьому в повній мірі працюють сідничні м'язи Бути-денс (Booty Dance)Включає в себе рухи тазом. Одночасно підключається груди, стегна, плечі Тверк (Twerk)Його основою є динамічні потрясывания тазом Хіп Роллінг (Hip Rolling)Відрізняється від попередніх трьох тим, що крім сідниць до танцю підключаються м'язи живота. Хіп Роллінг нагадує класичний танець живота, тільки динаміка і концепція танців абсолютно різна

З представлених чотирьох напрямків найбільш популярним вважається бути-денс. Танець завоював любов і визнання тисяч послідовників зі всього світу. Навчитися цього танцю не так просто, як здається спочатку. У рухах задіюються практично всі м'язи нижньої частини тіла: спина, ікри, стегна, сідниці, прес. Людям, які не мають хоча б початкової фізичної підготовки, буде досить складно навчитися бути-денс.

Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Бути-денс - найбільш популярний танець

Переваги бразильського танцю попою

Звідки ж така велика любов до цього запального танцю? Чому бути-денс став настільки популярний, що вийшов за межі своєї батьківщини? Його танцюють буквально по всьому світу.

 1. Танець сприяє підвищенню самооцінки. Дівчина, яка навчилася так вправно і сексуально рухати своїм тілом, перестає боятися і стає впевненою у своїх силах. Через місяць ви не дізнаєтеся своє відображення: його постава і силует. Навіть погляд стане абсолютно іншим.
 2. Активні кругові і коливальні рухи областю тазу розганяють кров. Хороше кровопостачання призведе до позитивних змін в органах травної та репродуктивної системи. Займаючись танцями, можна відновити регулярний менструальний цикл, позбутися застою крові в яєчниках і матці.
 3. Загальний тонус йде вгору. Дівчина, танцююча бути-денс, у звичайному житті стає набагато більш розкутішими, пластичніше і витонченіше, ніж раніше.
 4. Бразильський танець попою допомагає схуднути. Хвилини ритмічних рухів, поступово складаються в години і дні, надають вашому тілу стрункість і підтягнутість. Сідниці і стегна стають більш пружними і рівними. За рахунок посилення кровопостачання і ефекту безконтактного масажу проблемних зон йде целюліт. Одне заняття такими танцями по інтенсивності аналогічно годинної прогулянки на велосипеді або півтора годинної пробіжки підтюпцем. Кількість калорій, яке спалюється в усіх випадках однакова.
 5. Красивий танець завжди притягує чоловічі погляди. А бути-дэнсу в чоловічому уваги немає рівних. Дівчина, яка вміє витончено і не пішло станцювати сідницями, стає справжньою королевою вечора.
Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Бразильські танці попою притягують чоловічу увагу

Рекомендації для бажаючих почати навчання вдома

Попередньо розігрійте весь м'язовий скелет. «Холодні» м'язи легко потягнути або пошкодити. Важливо також в середині заняття зробити елементи розтяжки. Це сприяє виходу з організму молочної кислоти, яка відповідальна за хворобливі відчуття під час і після фізичних занять. Роблячи вправи на розтягнення м'язів, ви руйнуєте це речовина, тим самим позбавляючи себе від болю і дискомфорту.

Щоб навчання проходило легко і невимушено, пропрацюйте свої сідничні м'язи в тренажерному залі або вдома перед дзеркалом. Володарки еластичних і пружних сідниць чудово виглядають під час танцю. Секрет в регулярності занять і постійному розтягуванні м'язів.

Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Приклад одягу для бразильських танців попою

 1. Щоб почати самонавчання, вивчіть деякі відеокліпи з участю Shakira або Beyonce. В їх роликах представлені основні рухи бути-денс. Спробуйте повторити найпростіші елементи. Для створення відповідної атмосфери увімкніть музику r'n'b, hip-hop або джаз-фанк.
 2. Правильно підбирайте одяг для занять. Ідеально підійде костюм, що складається з майки і коротких бавовняних шорт. Не варто вибирати одяг, що сковує рухи, а також тканини, які не дихають.
 3. Обов'язково вивчіть відеоматеріал, який викладають в мережу популярні хореографи. З цих відеокліпів можна винести для себе масу корисних знань. Вони часто діляться своїм досвідом і дають слушні поради новачкам.
 4. Обладнайте свою кімнату подібно до спортзалу. Приберіть зайві предмети, створіть вільний простір для вивчення танцю. Робіть це перед дзеркалом, щоб бачити результати своєї роботи. Бажано мати дзеркало на весь зріст.
 5. Пам'ятайте про розтяжки. Ніколи не нехтуйте цими елементами. Розминка проводиться до уроку. Розтяжку роблять в його середині і в кінці.
Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Вправи для розтяжки перед танцями

Мінімальна кількість занять – тричі на тиждень. В ідеалі слід займатися кожен день, щоб повноцінно освоїти бразильські танці попою.

Вчимо основні рухи. Покрокова інструкція

Основні елементи легко вивчити в домашніх умовах. В буті-денс є кілька головних рухів, з яких і складається танець.

Трясемо сідницями

Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Виконання вправи сідницями

Рух складне, але без нього танець неможливий.

 1. Встаньте прямо, ноги трохи зігніть в колінах.
 2. Долоні покладіть трохи вище колін.
 3. Почніть трясти сідницями. Уявіть, ніби в вашу спідню білизну забрався мишеня, якого терміново потрібно звідти прибрати за допомогою стегон.
 4. Кінцівки при цьому нерухомі, поперек випрямлена.

Буті-шейк

 1. Поверніться боком до дзеркала, долоні на стегнах. Ноги зігнуті в колінах.
 2. Поперек прогніть, сідниці відведені назад.
 3. Нахиляйте область тазу вниз, потім піднімайте. Поступово збільшуйте темп.

Відео - Відеоурок Booty Dance

Обертання тазом

 1. Ноги розсунуті, руки на талії.
 2. Сідницями обертайте за годинниковою стрілкою.
 3. Поступово починайте присідати, згинаючи ноги в колінах.
 4. Підніміться.

Тряска сідницями

 1. Встаньте боком до дзеркальної поверхні, ноги трохи зігніть, руки на стегнах.
 2. Спочатку підніміть сідниці, потім опустіть їх. Спробуйте рухати по черзі то лівою, то правою.

Кішечка

 1. Встаньте на карачки. Руки прямі і трохи відсунуті вперед.
 2. Рухаємо сідничні м'язи вгору і вниз, вигинаючи спину.

Освоївши ці головні елементи, можна рухатися далі, включаючи в програму більш складні зв'язки.

Відео - Як танцювати тверк поетапно

Протипоказання

Незважаючи на всі очевидні плюси, у бразильського танцю попою є і протипоказання.

 1. Новоутворення і запалення в області тазу, в тому числі і онкологія.
 2. Вагітність на будь-якому терміні (настільки інтенсивні заняття можуть викликати загрозу викидня і раннього початку пологової діяльності).
 3. Недуги серцево-судинної системи, варикоз.
 4. Хворі суглоби, ослаблений хребет.
 5. Період менструального циклу при наявності болю і неприємних відчуттів. Якщо вас нічого не турбує, то можна продовжувати уроки.
 6. Слабкість м'язів, хвороби сполучної тканини.
Бразильські танці попою: популярні напрямки і техніка виконання

Бразильські танці попою допоможуть надати тілу прекрасні форми

Бразильські танці попою – чудовий спосіб підтягнути тіло, розслабитися, а також постати в новому світлі перед своїм хлопцем. Крім того, бути-денс – це таблетка від поганого настрою, депресії і невпевненості в собі. Зовсім не обов'язково володіти майстерністю на рівні професіонала. Навіть новачки можуть відчути себе справжніми зірками танцполу.

Схожі статті: