Види ниток для підтяжки шкіри

Одна з найбільш популярних процедур для позбавлення від видимих ознак старіння особи – підтяжка шкіри косметичними нитками. Завдяки сучасним методам можливо повернути її пружність і молодість.Існує два типи ниток, використовуваних для підтяжки шкіри обличчя, – розсмоктуються і не розсмоктуються.

не розсмоктуються виготовляються з спеціального гіпоалергенного матеріалу. Зазвичай до них вдаються зрілі люди з вираженими ознаками старіння шкіри. Закріплюються нитки для підтяжки обличчя в м'яких тканинах. Сьогодні їх виготовляють з таких матеріалів, як платина, медичний поліпропілен і золото.

не розсмоктуються, в свою чергу, також діляться на два типи: гладкі та з насічками.

При використанні гладких ниток шкіра утримується за допомогою петлі, підтягуючою до точки фіксації. Нитки з насічками утримують тканини, чіпляючись за них. Додатковою перевагою нерассасывающихся ниток є максимальний термін підтяжки – як мінімум 5 років. За допомогою них можна підтягнути верхні повіки, прибрати друге підборіддя, зробити більш чіткий овал обличчя, позбавитися від «брылей».

не розсмоктуються нитки ефективно підтягують середні і поверхневі шари тканин, так як залягають досить глибоко.

Розсмоктуються, які поступово розпадаються та виводяться з організму, вводять в поверхневі тканини. Ефект після підтяжки такими розсмоктуючими нитками зберігається до двох-трьох років. Комплексне омолодження зробить результат ще більш видимим і тривалим, детальніше про це можна дізнатися тут – http://omorfia.ru/services/kompleksnoe_omolozhenie.

Сьогодні розсмоктуються нитки виготовляються з полидиаксона і полімолочної кислоти. Виготовлені з полімолочної кислоти вводяться під шкіру, вони розпадаються за півроку. Після введення вони активізують вироблення таких речовин, як колаген і гіалуронова кислота. В результаті шкіра стає пружною і гладкою. Поліпшити результат допоможе комплексне омолодження, яке є поєднанням ліпосакції, контурної пластики і мезотерапії.

Мезонити (полидиоксаноновые) встановлюють саму шкіру на рівні гіподерми. Вони збагачують тканини молочної кислотою, що, в свою чергу, сприяє виробленню колагену. Найчастіше косметологи рекомендують підтяжку шкіри за допомогою таких мезонитей людей до 40 років. Цей спосіб підтяжки шкіри є скоріше профілактикою вікових змін, і усунути виражений птоз ним не вийде.

стек гілок ліфтинг в MILANO

Схожі статті: