Від вибору ліжка залежить Ваше самопочуття після сну

Від вибору ліжка залежить Ваше самопочуття після сну

Якщо Ви затіяли переїзд в нову квартиру, то першим ділом варто подбати про місце для сну. Третину свого життя ми витрачаємо на сон, саме він допомагає нам відчувати себе комфортно протягом дня і перебувати в гарному настрої.

Безсоння у більшості випадків з'являється не від того, що кровопивці всю ніч атакували, а від того, що людина протягом ночі не міг підібрати зручну позу. Але з цим би проблем не було, якщо б Ви серйозніше поставилися до вибору ліжка.

Але як вибрати ідеальну ліжко? У кожної людини своє уявлення про комфорт та затишок, це стосується і меблів. Ліжко повинна гармонійно вписується у вже створений інтер'єр. Якщо в кімнаті переважає дерев'яні меблі, то відповідно і ліжко повинна бути з деревини, якщо Ви прихильники популярного стилю хай-тек, то варто задуматися про придбання кованої ліжка. Розмір має велике значення. Вибираючи меблі в магазині, не соромтеся прилягти на меблевий виріб. Довжина повинна бути більше вашого росту не менше 30см, а ширина така, щоб Ви не боялися під час сну злетіти на підлогу.

Але не варто замахуватися на двоспальне виріб, якщо Ваші кімнатні метри не досить великі, інакше Вам буде незручно пересуватися по кімнаті. У чому здоровий сон залежить від обраного матраца, від щільності і м'якості. При виборі протестуйте його. Хребет повинен бути рівним і прямим. А тепер ляжте в тій позі, в якій Ви звикли спати. Зручно? Але пам'ятайте, надмірна м'якість призведе до ранкових болів в спині, так і на твердому виробі спати може хіба що йог. Сьогодні існує величезний вибір матраців, попитом користуються ортопедичні матраци, не викликають алергію.

Якщо Ви хочете заощадити простір, то варто задуматися про придбання ліжка, яка піднімається до стінки або про ліжка-шафі. Ці моделі прекрасний вибір для тих, у кого маленькі спальні. Ліжко повинна бути певної висоти, для цього необхідно сісти на неї, Ваші стопи повинні стосуватися підлоги. Більш зручний варіант – модель з твердими краями. Якщо Ви нарешті знайшли те, що шукали, зніміть упаковку, поліетилен може спровокувати появу гнилі або цвілі. Правильний догляд за меблі продовжити експлуатаційний термін.

Схожі статті: