Вибір породистого коте

Вибір породистого котеУ наш час існує величезна різноманітність серед ласкавих і милих кішок, яких можна запросто забрати з притулку. Однак вибір майбутніх власників часто падає на породистих кошенят. Втім, це ніяк не пов'язано (в більшості випадків) з поняттям «порода». Просто майбутні господарі хочуть бачити в своєму вихованцеві певні якості та характеристики, що суттєво впливає на їх вибір. Наприклад, за цим посиланням http://kotemot.com/poroda/item/persidskaja-koshka.html можна докладно ознайомитися з популярною перської породою пухнастих домашніх улюбленців. Отже, які основні критерії існують при виборі саме породистого кошеняти і в чому суттєві переваги його змісту?

Основних показників на користь «породи» три:

1. Передбачуваний «бажаний» характер. Хоча справжні породисті коти і кішки рідкісне явище, все ж захоплення ними і інтерес до них надзвичайно великий і, в першу чергу з-за того, що такий характер кішки можна визначити виходячи з особливостей самої породи (активні, спокійні, лагідні або норовливі і т. д.). Мінус – таке окультурення призвело до втрати природного почуття обережності, роблячи породистих кішок абсолютно безпорадними поза домом.

2 Зовнішні дані кошеня. У багатьох випадках, важливими факторами є:

  • якою саме буде її (його) забарвлення;
  • довжина шерсті (або взагалі її відсутність);
  • колір носа й очей і т. д.

У цих характеристиках породисті кішки неймовірно унікальні і захоплюють розмаїттям.

3. Третім і, мабуть, найбільш важливим фактором є здоров'я кошеняти. Досвідчені заводчики чуйно стежать за тим, щоб народжені в їх будинках кошенята володіли міцним здоров'ям. Це є результатом уважного і відмінного догляду за кішкою, яка таких кошенят виношує, ну а в подальшому і за самими новонародженими.

Якісне харчування (як вагітної кішки, так і її кошенят), відсутність хвороб (як вроджених, так і спадкових), повна вакцинація, відмінне розвиток, активність, стресостійкість при переселенні кошеня – явні плюси породистого кошеняти! Його подальше утримання буде приносити радість і задоволення господарям.

Схожі статті: