Секрети і суть правильного харчування для ідеальної фігури

У всі часи жіноча половина людства приділяла увагу своїй вазі й своїй фігурі. Тільки еталони були різні. В одні епохи віталися пишнотілі пані, навіть вважалося що огрядна жінка – це здатна народити. В інші епохи і в наші дні культ віддається худорбі і плоским лініях. Однак існує розрахунок ідеальної маси тіла залежно від росту людини. А досягти цього показника можна, багато в чому, з допомогою правильного харчування.

Суть правильного харчування

Правильне харчування можна назвати збалансованим чи корисним. Корисне харчування, яке дає організму максимум корисних поживних речовин. При цьому всі ці речовини добре засвоюються і вчасно витрачаються. Збалансоване харчування це коли споживані продукти і що містяться в них поживні речовини збалансовані для даного конкретного організму. У кожної людини свій індивідуальний набір критеріїв, які визначають його здоров'я або ступінь відхилень від норми. Саме тому для хворих людей меню складає дієтолог, а для здорових людей є загальні норми, які продукти і коли краще споживати.

При складанні меню ще дуже важливо враховувати той факт, що не всі продукти перетравлюються одними і тими ж ферментами. Тому правильне харчування, це ще й роздільне харчування. Особливо багато про це починають говорити дієтологи останнім часом. Не варто, наприклад, заїдати картоплю м'ясом, тому що білки і вуглеводи вимагають різного підходу.

Правильне харчування для схуднення

При схудненні важливо розуміти, за рахунок чого відбувається зниження маси тіла: жиру або м'язів. Якщо просто зменшити кількість споживаної їжі, то процес піде за рахунок зменшення м'язової маси. Організм почне виснажуватися і швидко втомлюватися. У багатьох випадках навіть з'являються серйозні захворювання внаслідок анорексії. В цьому випадку, коли людина знову починає нормально їсти, набір ваги відбувається дуже швидко і безконтрольно. Це також призводить до тяжких захворювань усього організму.

Для того щоб правильно скинути вагу, необхідно зменшити кількість жирових відкладень в усьому організмі. Це не тільки підшкірних жир, але і відкладення в печінці, серці та інших місцях. А такі «запаси» можуть призвести до фатальних наслідків.

Тому суть правильного харчування для схуднення зводиться до формування індивідуального раціону, який передбачає:

  • зменшення споживання тих продуктів, які призводять до накопичення жирових клітин;
  • збільшення споживання продуктів, насичують організм поживними речовинами, вітамінами, мінералами і амінокислотами.

Такий раціон складається з лікарем-дієтологом. Крім цього, для досягнення найкращого результату можна в меню включити продукти дієтичної серії від компанії НПЦРиЗ та/або пептдиный біорегулятор Эндолутен, який сприяє нормалізації роботи нейроендокринної системи і успішно застосовується при профілактиці і лікуванні ожиріння.

Схожі статті: