Про роль коригуючого білизни в створенні ідеальної фігури

Ну хто з людей взагалі, а жінок особливо не хоче стати володарем карколомної фігури? Навряд чи такі знайдуться, тим більше, що в даній статті мова піде про спосіб, завдяки якому придбати чудову фігуру можна відразу. Коригувальна білизна допоможе вам миттєво «скинути» зайві кілограми і сантиметри!

Тут, до речі, буде цілком доречним згадати про те, що білизна може з однаковим успіхам зробити, наприклад, будь-яку жінку набагато більш стрункою, зменшивши її обсяги, а також збільшити її обсяги, наприклад, грудей, стегон, сідниць!

Модельєри стверджують, що поганих фігур не буває, зате буває не підходить конкретній людині одяг. З істинністю цього твердження важко сперечатися, проте воно повною мірою відноситься не тільки до одягу, але і до білизни. У зв'язку з цим, не пред'являйте претензії до своєї фігури, так і до зовнішності взагалі, а краще ознайомтеся з асортиментом коригуючого білизни та підберіть собі моделі потрібних предметів гардероба, які зможуть перетворити вашу гарну фігуру в досконалість.

Однак, перш ніж приступити до вибору потрібного вам білизни, озбройтеся хоча б мінімум знань, які допоможуть зробити цей вибір осмисленим. Отже, для початку ви повинні знати, що існує коригуючий, моделює і тягне білизну. Чим же відрізняються всі ці типи білизни?

Ось, наприклад, які особливості стягуючої білизни. Дуже наочним і всім відомим його прикладом можуть служити корсети з жорсткою конструкцією, що жінки змушені були носити багато століть поспіль, віддаючи данину тогочасній моді. Є і сучасні приклади такого білизни - труси-»утяжки», в яких, як і в згаданих корсетах, неможливо зітхнути. Більше того, вони сильно впиваються у тіло, завдаючи дискомфортні відчуття, а ще в таких виробах не дихає шкіра і порушується процес кровообігу.

Для моделює білизни характерно те, що воно покликане додавати обсяги в ті місця, де відчувається їх нестача. Прикладом такого білизни можуть служити бюстгальтери і трусики з ефектом бюсти push-up, візуально збільшують об'єм грудей або сідниць відповідно.

А ось для коригуючого білизни характерно те, що воно не тільки візуально змінює фігуру, але і «працює» з тілом, тобто, постійне носіння такої білизни реально змінює фігуру. Асортимент коригуючого білизни досить широкий і представлений бюстгальтерами, шортами, легінсами, корсет-майками, короткими корсетами, комбидрессами, комбибоди.

Взагалі коригуючий білизна є функціональним нижньою білизною, призначеним для корекції фігури. Така білизна показано до щоденного носіння, оскільки для досягнення максимального коригуючого і оздоровлюючого ефекту його слід носити по вісім - десять годин протягом доби.

А ось тепер вирішуйте, яку білизну вам потрібно!

Схожі статті:

 • Секрети і суть правильного харчування для ідеальної фігури

  0 у Правильне харчування 23-11-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ У всі часи жіноча половина людства приділяла увагу своїй вазі й своїй фігурі. Тільки еталони були різн...

 • Ефективні методи корекції фігури

  0 у Статті 01-01-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Про красу своєї фігури замислюються багато хто з нас, але далеко не у всіх вистачає терпіння і десь навіть самопожер...

 • Як вибрати сукню за типом фігури?

  0 у Жіночі хитрощі 03-12-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Іноді при купівлі сукні дівчата стикаються з наступною проблемою: на манекені воно виглядає відмінно, але ос...

 • Срібні прикраси в створенні неповторних образів жінок

  0 у Статті 11-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Срібло — древній, благородний метал. Його колір і сяйво порівнювали з Місяцем. Цей безцінний метал підкорив стародав...

 • Поради щодо дотримання фігури

  0 Поради 27-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Баланс потрібен однозначно В організмі людини повинно бути все збалансовано. Адже кожен його елемент є взаємопов'язани...