Перемогти слабоумство або ефективне лікування хвороби Альцгеймера

Перемогти слабоумство або ефективне лікування хвороби АльцгеймераХвороба Альцгеймера — дуже суворе захворювання, що розвивається в основному в старості, вражає клітини мозку, послаблюючи здатність мислити, відчувати емоції і ослаблює фізичний стан. Звідки з'являється ця недуга? Як правило основні причини набутого захворювання таяться в самому способі життя. Іншими словами, якщо ваша фізична активність сильно залишає бажати кращого, харчування огидне і немає майже ніяких тренувань мозку, то ви самі піддаєте себе подібного недугу.

Є ще одна причина: у Маргарет Тетчер на схилі страждала недоумством зовсім не від недостатнього розвитку мозку або маленьких фізичних навантажень. Навпаки, часті недосипання в молодості дали про себе знати лише на старість років. Простіше кажучи, ось основна причина не дивитися цілодобово серіали на старість років, а молодим вести нормальний розпорядок дня і висипатися. Профілактика тут дуже проста: висипатися, тренувати свій інтелект і займатися фізкультурою, забиваючи всі три складові собі в звичку. Але що ж робити, якщо ця біда вже відвідала вас або ваших близьких? Невропатологи традиційно прописують нам два засоби лікування цієї хвороби. Перше, це призначають такі ліки, як донепезил, який підвищує вироблення в мозку нейромедіатор ацетилхолін, який в свою чергу відповідає за нашу пам'ять. Другий метод, це Вітамін Е. є відмінним антиоксидантом, він уповільнює руйнування клітин в самому мозку а значить і добре загальмовує процес розвитку самого патологічного захворювання.

Звичайно, обоє ці засоби ефективні і про них ви зможете більш глибоко дізнатися у самих лікарів, однак у цій статті методика лікування буде розглядатися з іншого кута — альтернативна медицина. Не варто ставитися до цього скептично, бо на думку багатьох лікарів це не менш ефективні способи зупинити саме захворювання. З іншого боку, все має бути контрольоване лікарями, це лише комплексне застосування, що значно прискорює лікувальний ефект, але не заміна основної медицині.

Мозок — це такий же орган, як і всі інші, що складається з плоті і крові. І точно так само, як і захворювання серця або опорно-рухового апарату хвороба Альцгеймера можна загальмувати багатьма іншими способами: зміни способу життя, харчування, здорові методи боротьби зі стресом, фізична культура і т. д.

В першу чергу, якщо поставлений такий діагноз, потрібно усвідомити, що хвороба ця дуже сувора, деякі клітини мозку вже були вражені і в подальшому будуть далі потрапляти під вплив цієї недуги.

Коли слід насторожитися і йти до лікаря: перше, це зміна самої особистості людини, погіршилася пам'ять, погано выговаривающиеся слова, що супроводжуються загальним порушенням мови або дезорієнтація в просторі. Яким би не було лікування хвороби, воно повинно обов'язково включати в себе такі складові як зміна харчування, фізичні навантаження, зняття стресу традиційними і нетрадиційними методами, тренування мозку (вправи на розумову діяльність), повний аналіз таких гормонів як тестостерон, соматотропін, дегідроепіандростерон і в крайньому випадку, при будь-яких гормональних збоях провести гормонотерапію.

ГУПЕРЦИН А: знижуємо погіршення пам'яті, без побічних ефектів. Це речовина знаходиться зазвичай в плауне і діє подібно донепезилу, але не викликає неприємні ефекти, на відміну від ліків (шкоди печінки або проблеми з травною системою). Так само він не дає вражати речовина нейромедіатор ацетилхолін, який відповідає за нашу пам'ять.

Необхідна їжа для ваших мізків: Фосфатидилсерин. «Нервові клітини не відновлюються» — думаю, це вираз у багатьох було коли-небудь на слуху. Це не зовсім нервове твердження! Фосфатидилсерин міститься в нашій клітинній мембрані, це свого роду речовина, що відповідає за регенерацію та відновлення нервових «невосстанавливающихся» клітин. В результаті вони свого роду омолоджуються ні на один рік, а значить і підвищуються і поліпшуються наші розумові здібності. Де дістати? В аптеці! Рекомендується приймати близько трьохсот міліграм в добу за три прийоми їжі.

Риба! Більше риби! Більш глибше розглядаючи це твердження, наведемо кілька відомих фактів. Перше: в рибі (особливо це стосується лосося, тунця і скумбрії) міститься дуже багато жирних кислот, званих Омега-3. Друге: Омега-3 дуже корисна для нашого мозку, захищаючи її клітини.

Вітамін Е: Віднови свої мозкові клітини! Як вже було написано раніше, це не простий вітамін, він є антиоксидантом, тобто не дає різним окислювача вражати ваші клітинні з'єднання. Нервові клітки і ділянки нейронів, через які взаємо-контактують нейромедіатори, що являють свого роду зв'язковими нервових клітин, що входять в той самий пункт, не залишаючись без уваги. При напавшем недугу зазвичай рекомендується приймати D-альфа-токоферол. Скільки? Близько 2000 МО. Як правило це найбільш концентрована і ефективно діюча форма вітаміну Е.

КОФЕРМЕНТ Q10: При даному недугу, як неодноразово згадувалося, розумова діяльність вашого мозку знижується. Кофермент ж протистоїть цьому процесу. Подібно Вітаміну Е, він так само є антиоксидантом, тобто захищає клітки і ділянки нейронів від різного роду окислювачів. Рекомендована доза: двісті міліграм щодня.

Екстракт мудрого дерева: ГІНКГО. На жаль, багато хто недооцінює міць екстракту листя цього дерева. Але доктор Карлс впевнений, що він здатний збільшити кровопостачання самого мозку і захистити його клітини. Приймати по двісті сорок міліграмів на добу.

ДОКОЗАГЕКСАЄНОВА КИСЛОТА. В першу чергу зауважимо, що це жирна кислота міститься у складі мозку, і допомагає зберегти всі функції мозкової системи. Приймати по сто міліграмів на добу.

Бережіть себе і будьте здорові. Успіхів!

Схожі статті: