Як відбілити зуби в домашніх умовах

Про красивій білій посмішці мріють багато: вона притягує до нас людей, додає впевненості в собі, допомагає в житті. На жаль похвалитися білосніжними зубками можуть не всі. З часом наша емаль жовтіє з причин неправильного харчування, проблем зі здоров'ям і шкідливих звичок. Але ця проблема вирішувана: можна скористатися послугою відбілювання зубів в Стоматологічній Династії під наглядом професіоналів, або провести її самостійно в домашніх умовах.

Коли не варто вибілювати зуби?

Є випадки, коли з такою процедурою краще не поспішати:

- підвищена чутливість зубів, наявність пломб і карієсу.

- алергії на компоненти речовин, якими ви хочете скористатися.

- у період вагітності та годування.

- неповнолітнім, або дорослим проходить будь-яке лікування лікарськими препаратами.

- будь-які прояви хвороб порожнини рота.

Відбілювання зубів за допомогою покупних коштів.

Освітлити емаль самостійно можна купивши спеціальні засоби по догляду:

1) Відбілюючі смужки для зубів. Їх не складно придбати в Інтернеті або замовивши будь-якій аптеці. Їх необхідно наносити на зуби протягом пів години кілька разів на день. Більш дешеві аналоги дозволять вам побачити ефект через місяць - зуби стануть помітно світліше на 2-3 тони, а результат протримається 2-3 місяці. Дорогі варіанти і кріпляться краще, і відбілюють на 5-6 тонів, а дія триватиме до 1,5 років.

2) Схожими властивостями володіють відбілюючі гелі. Основна і головна відмінність від смужок - вони проникають у щілини між зубів, тим самим висвітлюючи всі міжзубні простору. Такий гель наноситься звичайною зубною щіткою, потім застигає і самостійно змивається слиною. Для кращого закріплення результату можна використовувати пластикові конструкції, які забезпечують щільний контакт гелю з зубами. Ефект очевидний через 2-3 тижні після початку процедур. Більш ефективними і безпечними для здоров'я вважаються гелі на основі перекису карбаміду.

3) Відбілюючий олівець. Призначений для видалення плям від сигарет, несильного нальоту. Наноситься щіточкою на поверхню зубів. Є варіанти які необхідно змивати після водою, а деякі розчиняються самостійно.

Відбілювання зубів за допомогою домашніх засобів.

1) Перекис водню - найбільш доступний і поширений варіант. Швидко видаляє темний наліт. Входить до складу багатьох покупних коштів. Щоб скористатися ним самостійно необхідно обполіскувати рот наступним складом: на пів склянки води розвести 20-30 крапель 3% розчину. Для більш глибокого очищення можна протирати ватним тампоном кожен зуб, змоченим 3% перекису. В кінці необхідно помити зуби за допомогою звичайної зубної пасти.

2) Позбутися від зубного нальоту, особливо після чаю і кави допомагає чайне масло. Досить невелика кількість (2-3 краплі) рівномірно розподілити по всіх зубах, а потім ретельно прополоскати рот.

3) Можна освітлити зуби за допомогою механічного впливу. У такому випадку спробуйте скористатися содою або роздрібнений активованим вугіллям. Порошок необхідно нанести на шматок марлі і протерти нею всю зубну поверхню. Таким способом можна користуватися не частіше одного разу на тиждень.

4) Лимонний сік - дуже хороший відбілювач. Можна протирати лимонної часточкою зуби, або додати кілька крапель в зубну пасту. Це не тільки освітлить вашу посмішку, але і допоможе при кровоточивих яснах.

5) Полуниця містить у своєму складі натуральні відбілюючі речовини. Скористатися нею можна як зубною пастою, перетерши в однорідну масу, а потім сполоснути рот.

Який спосіб відбілювання ви б не вибрали, бажано проконсультуватися з фахівцем і дізнатися про стан вашої емалі. Інакше ви нанесете непоправної шкоди здоров'ю.

Схожі статті: