Як вибрати сукню за типом фігури?

Іноді при купівлі сукні дівчата стикаються з наступною проблемою: на манекені воно виглядає відмінно, але ось при примірці виглядає зовсім не так ефектно. Це відбувається тому, що воно не підходить для даного типу фігури. Так що вибирати плаття потрібно правильно.

«Груша»

При такому типі фігури у дівчини яскраво виражена талія, але стегна помітно ширше, ніж плечі. Врівноважити верхню частину тіла і нижню можна, якщо привернути увагу до погруддя. У хід йдуть яскраві деталі, оригінальні принти, численні прикраси. Безпрограшний варіант - брошки. Силует сукні повинен бути прямим, допускається легкий кльош спідниці.

«Трикутник»

Постать, знову ж таки, несиметрична. Але на цей раз відрізняються масивністю плечей. Груди ж може бути як невеликий, так і пишною. Так що підбір сукні залежить від обсягу грудей.

 1. Для пишних грудей рекомендуються сукні з двох кольорів або відтінків: темний ліф, світлий низ. Однотонні сукні рекомендовані, тільки якщо плечі не набагато ширше стегон, і різниця майже непомітна. Також верхня частина може облягати фігуру, а от низ рекомендується вибирати об'ємний. В цілому рекомендується привертати увагу до стегон.
 2. Дівчата з маленькими грудьми можуть приміряти плаття з яскравими принтами по всій поверхні тканини. Придбати такі сукні можна на сайті http://tanita-romario.ua/. Також можна дотримуватися формулу «темний верх, світлий низ».

«Прямокутник»

В цьому випадку талія не явно виражена, лінія плечей, пояси і стегон приблизно однакова. Акцент робиться на центрі фігури. Сукня рекомендується носити з пасками, які візуально поділяють фігуру. Пояс може бути як «рідним», тобто в комплекті з платтям, так і придбаних окремо. Також рекомендується вибирати плаття з контрастними ліфом і спідницею. Можна додати трохи об'єму в стегнах, наприклад, за допомогою баски.

«Яблуко»

У дівчат з такою фігурою часто стрункі худорляві ніжки, приблизно однаковий об'єм стегон і плечей - але досить великий живіт. Його і треба замаскувати. Виграшні варіанти - плаття-балон, прямий силует, «футляр», сукні з корсетом. Можна використовувати широкий пояс або ж придбати сукню з косою асиметричною горловиною. Дуже добре виглядають на фігурі «яблуко» з прикрасами по низу подолу або візерунки, візуально «роблять» талію.

«Пісочний годинник»

Для власниць такої фігури обмежень в одязі практично немає. «Пісочний годинник» - дуже гармонійний силует. Хіба що можна зробити невеликий акцент на талії за допомогою паска. Це підкреслить жіночність обрисів.

Схожі статті:

 • Як вибрати весільну сукню для пишної красуні?

  0 у Статті 29-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Яка дівчина з самого раннього дитинства не мріє про горезвісний принца на білому коні і, звичайно ж, весілля з ним....

 • Як вибрати весільну сукню на виїзну реєстрацію?

  0 Поради 17-04-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Вибір весільної сукні – складна, відповідальна, але дуже приємна процедура. Адже в кожному вбранні наречена стає по-ос...

 • Чоловічі духи – як правильно вибрати

  0 Поради 11-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Нічого не підкреслює чоловічу стати так, як приємний аромат. Ось тільки сучасна індустрія пропонує таку кількість парф...

 • Жіночий одяг - як вибрати?

  0 у Шопінг 11-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Кожна представниця прекрасної половини людства дуже любить красиві кофтинки, светри та спіднички. Жіночий одяг має в...

 • З якого матеріалу вибрати зимове пальто?

  0 у Шопінг 18-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Не секрет, що взимку дуже важливо підібрати для себе верхній одяг, щоб у ній було тепло і комфортно. Але це нам, жін...