Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

Татуаж на сьогоднішній день користується популярність у багатьох дам, але іноді знаходяться причини, по яким просто необхідно від нього позбавиться. Не завжди, виходить, звернутися за допомогою в салон і тоді виникає питання – як прибрати татуаж брів в домашніх умовах?

Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

Тема про те, як позбавитися від татуажу брів, цікавить багатьох власниць перманентного макіяжу і дозвольте зауважити не тільки тому, що його погано зробили, просто на сьогоднішній день існує велика різноманітність сучасної техніки татуювання, а у багатьох татуаж ще з часів Радянського Союзу, коли методика була стандартна і дуже груба. Крім того, дівчина може просто змінити свій імідж, на тлі якого попередня форма брів буде виглядати невигідно.

Плюси і мінуси домашнього видалення

Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

Перш за все, перед тим як видалити татуаж брів в домашніх умовах, необхідно розглянути всі плюси і мінуси цієї дії. Позитивним фактом, безумовно, є економія грошей і часу, але часом результат виходить не зовсім той, який ви собі уявляли.

Чесно кажучи, мінусів у цій ситуації може виявитися набагато більше:

 • домашня методика не зовсім ефективна – фахівці видаляють фарбу набагато якісніше;
 • Пігмент, можливо, змінить свій колір, але не факт що до кращого;
 • Використовуючи хімічний метод, є ймовірність утворення опіків і шрамів, від яких позбутися буде куди складніше.

Методів з видалення татуажу на сьогоднішній день є багато, але перш, ніж здійснити вибір, треба добре все обдумати.

У більшості випадків повністю видалити татуаж брів в умовах будинку не вийде, особливо якщо використовувана для перманентного макіяжу фарба була стійкою, і її внесли глибоко під шкіру.

Методи виведення перманентного макіяжу брів

Для тих, хто зважився прибрати татуаж брів в домашніх умовах, але не знає, як це зробити є кілька способів:

 • Обесцвечивающая рідина для татуювань.
 • Йод.
 • Хімічний пілінг.

Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

А тепер послідовно про кожну методику:

 1. Позбавитися від татуажу брів можна за допомогою спеціальної рідини, яку позбавляються від татуювань. Даний розчин можна придбати в татуіровочних салонах. Відбілюючий засіб знебарвлює пігмент, але іноді малюнок виходить дуже розмитий, все залежить від того, наскільки глибоко було введено фарба під час процедури татуажу.
 2. Перед тим скористатися ще одним способом, необхідно придбати 5% йод, але не беріть відсоток вище, так як не виключена ймовірність серйозних опіків, внаслідок яких можуть утворитися шрами. За допомогою ватної палички, не виходячи за лінії татуажу, наносимо йод. Цей процес поділяється на чотири рази на день. Йод буде діяти за принципом випалювання і після закінчення декількох днів шкіра на бровах почне лущитися, що є цілком нормальною реакцією на опік. Таким чином, відбувається відмирання верхнього шару дерми. Не намагайтеся самостійно позбутися від лущення, є ймовірність занесення інфекцій. На ніч, обробляйте Актовегін, і не варто на момент процесу закривати брови марлею або лейкопластиром. Майте на увазі, що на дану методику може знадобитися кілька місяців в кращому випадку один.
 3. Перед тим як використовувати хімічний пілінг, щоб звести татуаж брів в домашніх умовах, необхідно гарненько все обдумати. Зазвичай, це салонна процедура, але деякі все - таки ризикують і застосовують її самостійно. Хочеться відзначити, що за допомогою даного методу вивести повністю татуаж, не вийти, відбудеться лише освітлення, так що не намагайтеся занадто активно використовувати складу, інакше, можливо отримати опік і дуже серйозний.

Поширені помилки

Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

насправді найбільша і найпоширеніша помилка-це видалення татуажу брів в домашніх умовах, так як наслідки в результаті цих дій можуть бути вельми плачевні. Видалити барвник з брів не проблема, а от позбутися від ймовірних шрамів, внаслідок опіків від всякого роду засобів, це куди проблематичніше.

Часто людина піддається думку оточуючих, що іноді призводить до незворотних наслідків. Якщо вже виникла необхідність позбутися від перманентного макіяжу, то найкращий спосіб, це звернутися до професіоналів. Взагалі на сьогодні найбільш поширена і безпечна є процедура лазерного видалення. Звичайно ж, дана методикане дуже приємний на відчуття, але заради сприятливих наслідків можна трохи і потерпіти.

Волосинки під впливом лазера можуть знебарвлюватися. Це цілком адекватна реакція, скоро все відновиться. У цей період можна просто скористатися фарбою для брів.

Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

Перед тим як позбутися від татуажу брів лазером, необхідно дізнатися, як правильно доглядати за ними після такої процедури:

 • Не рекомендується користуватися при вмиванні водою з-під крана, тільки кип'яченою.
 • Не проводити косметичні процедури особи до повного загоєння.
 • Не відвідувати солярій і місця з підвищеною вогкістю і вологою.
 • Під час всього процесу відновлення користуватися протизапальною маззю.
 • Ні за яких обставин не чіпати, які виросли навколо волоски.
 • Утворилася корочку ні в якому разі не знімати, дочекатися поки вона відпаде сама.

Висновок

Перш за все, перед тим як ви зважитесь звести татуаж брів в умовах будинку, гарненько подумайте про наслідки. Якщо хтось порекомендував, це не означає, що дана методика вам підійде. Ви ж не знаєте, по суті, наскільки вразлива шкіра, а професійні фахівці зможуть більш ефективно підійти до цього питання. Залишається тільки знайти хорошого і дипломованого майстра і звернутися до нього за порадою, щоб уникнути незворотних наслідків.

Схожі статті: