Як перенести сайт на хостинг провайдер?

На сьогоднішній день reg.ru - це найкраща компанія, яка займається наданням цієї послуги. Вона надається за низькими цінами. Співробітники завжди стежать за роботою вашого проекту і при необхідності допоможуть його підтримати. Перенести хостинг isp можна досить швидко своїми силами. Про це ми вам розповімо в цій статті.

Для того, щоб швидко здійснити перенесення сайтів вам може знадобитися зберегти всі свої проекти. Зробити це досить просто і вам потрібно буде використовувати панель управління. Також якщо у вас хороша компанія, тоді вона зможе надати вам доступ для бекапа. Цей процес не є обов'язковим і тому не варто переживати, якщо немає доступу. У своїй панелі ви також зможете знайти спеціальний архіватор, який виконає всю необхідну роботу замість вас. Деякі системи мають простий архіватор. Саме тому зробити цей процес можна всього в кілька кліків. Також при необхідності ви швидко зможете отримати шлях до теки. Де вони розташовані ви зможе дізнатися у своїй компанії, яка надає вам необхідні товари.

Далі для перенесення вам слід вибрати необхідний домен. Після його вибору потрібно натиснути кнопку «Ок». Це не відніме у вас багато часу. Тепер можна перейти до найбільш складного етапу. Вам слід створити папку і внести в неї зміни. До змін ставиться нове ім'я користувача. Після цього ви можете вставити нову посилання директорії куди все буде швидко переміщено. Після здійснення переносу ви зможете розпакувати файли, які будуть повністю готові до роботи.

Даний хостинг ви також можете придбати в компанії reg.ru. Ось основні її переваги, якими ви зможете скористатися:

 1. Вам буде надано необмежений трафік відвідувачів. Завдяки вам не потрібно турбуватися про те, що через перебір відвідувачів ваш сайт можуть відключити.
 2. Співробітники завжди стежать за надходженням спаму на ваш сайт. Якщо він буде виявлений, тоді вони швидко зможуть його видалити.
 3. У вашому чеку будуть зазначені лише ті послуги, які ви придбали або які вам необхідні. Більше ніколи не потрібно переплачувати за те, що не купуєте.
 4. Багато веб майстри працюють вночі. Саме тому reg.ru впровадила цілодобову підтримку. Тепер з усіх питань ви можете звертатися і в нічний час.
 5. Усіма процесами стало набагато простіше керувати. Тепер ви зможете самостійно проводити зміни на своїх сайтах. Більше не потрібно писати співробітникам і просити їх внести нові зміни.

Схожі статті:

 • Літній костюм для риболовлі

  0 у Шопінг 26-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Риболовля – улюблене заняття багатьох чоловіків, так і жінки теж не проти посидіти з вудкою на березі. Вона може бут...

 • Доставка квітів онлайн для всіх

  0 Послуги 17-09-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Квіти - універсальний подарунок, яким можна озброїтися не лише вирушаючи на весілля або день народження, але і за мен...

 • Як вибрати жіночу сумку в новому сезоні весна-літо 2016

  0 у Жіночі хитрощі 12-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Без модної сумочки не може напевно обійтися ні одна панянка, адже вона надає образу певної вишуканості, підк...

 • Догляд за шкірою тіла – запорука молодості

  0 у Жіночі хитрощі 08-06-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Ретельно піклуючись про свою зовнішність, багато хто забуває, що - те, що приховано під одягом потребує догл...

 • Догляд за ногами: прибираємо натоптиші

  0 у Краса 18-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Перш за все, необхідно відзначити, що велика кількість людей хвилює проблема мозолів і натоптишів. В першу чергу, нео...