Як дізнатися стать дитини без узд в домашніх умовах

Звичайно ж, кожному батькові шалено цікаво, ким буде його малюк: хлопчиком чи дівчинкою? Хочеться заздалегідь оформити дитячу, купити коляску і іграшки, а це все дуже залежить від статі майбутньої дитини. Звичайно, самий популярний і доступний спосіб дізнатися, ким буде ваш малюк – провести УЗД. Однак ця процедура дає результат лише на 23 тижні вагітності. Так як же бути, якщо відповідь хочеться знати раніше? Вдатися до альтернативних засобів!

Визначаємо стать дитини народними засобами

Ще задовго до того, як стать дитини навчилися визначати з допомогою медицини, наші предки винайшли свої методи. Звичайно, за їх достовірність ручатися не можна, проте, як відомо, фольклор не зберігає неактуальну інформацію. Давайте подивимося, що нам пропонують наші дідусі і бабусі.

По таблиці Людмили Кім

Чи ж друге назву методу «Китайський календар». Таблиця являє собою поле 27х13. Перший вертикальний стовпець це вік майбутньої матері (від 18 до 45), перша горизонтальний рядок – місяць зачаття. Комірки таблиць розфарбовуються в 2 кольори (в даному випадку блакитний і синій), з яких один колір відповідає хлопчикові, інший – дівчинці. У нашому прикладі блакитний колір – дівчинка, а синій хлопчик.

Працювати з цією таблицею дуже просто: вибираємо рядок з віком майбутньої мами і співвідносимо з стовпцем місяця зачаття.

Як дізнатися стать дитини без узд в домашніх умовах

По групі крові

Ще один табличний метод визначення статевої приналежності дитини – таблиця груп крові. Таблиця являє собою поле 5х5. У перших стовпці і рядку вписані групи крові, найчастіше стовпець відповідає за матір, а рядок за батька. Основна частина таблиці – комірки з написом «хлопчик» чи «дівчинка». Для визначення підлоги потрібно знати групу крові обох батьків і співвіднести їх у таблиці.

I II III IV I Ж М Ж М II М Ж М Ж III Ж М М М IV М Ж М М

За циклами крові

Вважається, що у чоловіків і жінок кілька разів у році оновлюється кров (4 і 3 рази відповідно). Розраховуються цикли оновлення рівними періодами від дня народження (тобто у чоловіка кожні 3 місяці, у жінки кожні 4). Так ось, у кого з партнерів на момент зачаття кров була «чистіше», статі і буде майбутній малюк.

Провести розрахунки можна наступним чином: розділити вік батька на кількість річних оновлень. Наприклад: матері 19, батьку 22, разом виходить:

19:3=6,3; 22:4=5,5.

У підсумку, у кого число вийшло менше, того кров і «новіше».

За датою овуляції

Цей метод дозволяє не тільки визначити гендерну приналежність малюка, але і спланувати її заздалегідь. Метод ґрунтується на розходженні сперматозоїдів, у складі яких перебувають X і Y хромосоми. Перші вважаються менш рухливими, але більш живучими, другі – навпаки. Таким чином, X хромосоми потрапляючи в матку, можуть перебувати там кілька днів, і, дочекавшись овуляції запліднити яйцеклітину. У такому разі слід чекати дівчинки. Якщо ж статевий акт відбувався в період овуляції, то, швидше за все, на світ з'явиться хлопчик.

Народні прикмети

Крім конкретних методів в народі ще існує безліч прикмет, за допомогою яких наші предки намагалися визначити стать майбутньої дитини. Ставиться до них серйозно? Вирішувати тільки вам. Для зручності сприйняття уявімо прикмети у вигляді таблиці

Чекаємо хлопчика, якщо Чекаємо дівчинку, якщо Сечею вагітної жінки необхідно змочити зерна ячменю і пшениці першим проріс ячмінь першою проросла пшениця Сильно опухають ноги Жінка починає втрачати красу Попросіть вагітну жінку показати вам руки покаже долонями вниз покаже долонями вгору Просуньте кільце вагітної через ниточку і підвісьте над животом розгойдується з боку в бік здійснює кругові рухи Якщо живіт витягнутий, незграбний Якщо живіт круглий Легка вагітність Сильний токсикоз

Статистичні дані

Статистика, звичайно, не дає 100% гарантії, однак, орієнтуючись на неї, можна з певною часткою вірогідність сказати, кого вам слід очікувати.

Отже, за даними досліджень сини з'являлися частіше:

 • при зачатті восени;
 • у молодих матерів;
 • у повних жінок;
 • у сприятливі періоди часу.

З дочками все йде рівно навпаки, вони з'являються на світ:

 • переважно при зачатті навесні;
 • у більш зрілих жінок;
 • у худих;
 • у несприятливі періоди часу, війни, катаклізми.

Визначення статі дитини методами сучасної медицини

Отже, перейдемо до точних наукових методів визначення статі дитини. Перелічені нижче способи повністю підтверджені дослідженнями і дають гарантію 90%.

Аналіз крові на ДНК

Цей тест проводиться в умовах клініки і дозволяє визначити гендерну приналежність малюка через 5 днів після проведення. У чому суть цього методу? У період вагітності у жінки в крові поступово починають з'являтися клітини малюка.

Як дізнатися стать дитини без узд в домашніх умовах

Цим способом можна скористатися, починаючи з сьомого тижня вагітності. Крім визначення статі цей тест дозволить виявити різні захворювання, визначити ризик їх розвитку.

Тест з аналізу сечі

Головна перевага цього методу – можливість використання на ранніх термінах і вагітності. Робиться це за допомогою продукту «ТестПол». Тест проводиться в домашніх умовах і являє препарат, який необхідно помістити в сечу вагітна жінки. Контактуючи з нею, «ТестПол» забарвлюється в певний колір, який залежить від статі дитини: зелений – хлопчик, помаранчевий – дівчинка.

Схожі статті:

 • Як дізнатися чи є глисти у людини в домашніх умовах

  Діагностика захворювання В лабораторних умовах присутність паразитів визначають двома способами – забір крові та дослідження калу. Перший варіант виявляє антитіла - реакція на токсини шкідників....

 • Як правильно зробити педикюр в домашніх умовах

  0 у Педикюр, Догляд за нігтями 03-05-2013 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Щоб ніжки завжди виглядали красивими і доглянутими, особливо при носінні відкритому взутті, треб...

 • Як прибрати татуаж брів в домашніх умовах

  0 у Татуаж брів 11-03-2016 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Татуаж на сьогоднішній день користується популярність у багатьох дам, але іноді знаходяться причини, по яким пр...

 • Як відбілити зуби в домашніх умовах

  0 Поради 02-11-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Про красивій білій посмішці мріють багато: вона притягує до нас людей, додає впевненості в собі, допомагає в житті. На...

 • Професійний догляд за волоссям в домашніх умовах

  0 у Догляд за волоссям 25-10-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Волосся є справжньою прикрасою, яке подаровано кожній жінці від природи. Відростивши розкішні і здорові...