Характер людини і колір очей

Характер людини і колір очейОчі — ворота сонця.

Піфагор

Колір очей відіграє важливу роль в характері людини. Хоча багато хто стверджує, що це все з області фантастики і несусвітня нісенітниця. Але ви придивіться до себе, оцініть свій темперамент за кольором ваших очей.

І ви здивуєтеся, наскільки ж все це правдиво.

Як стверджують астрологи, відтінок очей людини може розкрити інформацію про те, який темперамент у їх власника, які він має переваги і схильності.

Слід уточнити, що у кожної людини свій винятковий і неперевершений колір очей. Точніше колір може бути однаковим, але ось відтінок дуже індивідуальний. За висновками ряду наукових і соціологічних досліджень, можна прийти до висновку, що у темноглазых більш яскраво виражений характер - вони імпульсивні, запальні, енергійні. Люди зі світлими очима мають спокійний і стриманий характер, їм притаманний романтизм, у них більш ранимі натури.

Зелені очі. Власники зелених відтінків очей за життя домагаються великих успіхів. До своєї мрії вони йдуть цілеспрямовано і непохитно. Витривалі і принципові зеленоокі люди, часто займають високі посади. Такі люди безконфліктні, вони завжди намагаються вирішити будь-який спір мирним шляхом. Але з іншого боку, якщо вони бачать, що інші користуються їх спокоєм і миролюбністю, можуть дати добру відсіч. У любові такі люди постійні, їм важливі міцні і взаємні відносини, але другу половину можуть шукати досить довго. Це характеризується тим, що у зеленооких людей високі вимоги як до себе так і до інших. Вони хочуть бачити біля себе людину, яка постійно самовдосконалюється, має злагоджений і спокійних характер, інтелектуально і духовно розвинений. Незважаючи на зовнішню суворість і стриманість – ці люди мають дуже ніжну і вразливу натуру. Це незамінні і віддані друзі, їх люблять рідні та близькі.

Чорні і карі очі. Люди з темними відтінками очей мають яскраво виражений темперамент. Їх імпульсивність і запальність часто призводить до непотрібних спорів. Але представники запального характеру швидко заспокоюються і йдуть на світову першими. Ініціативність і підприємливість дозволяють темноглазым досягати гарних результатів у кар'єрі. Вони досить легко закохуються, їм подобається бути в центрі загальної уваги. Ставлення до людей вибіркове – деяких поважають, з деякими змагаються. Характерно те, що чим темніше колір очей, тим більш явно виражаються всі перераховані вище якості.

Світло-карі і горіхові очі. Представники цих відтінків мають м'який і добрий характер, в деякій мірі навіть безвольний. Вони є прямою протилежністю людям з темними коричневими відтінками. Нерішучість і сором'язливість іноді відіграє негативну роль в їх життєвих ситуаціях. Такі люди люблять тихі відокремлені вечора, з книгою в руках або в обнімку з коханою людиною. Сімейні відносини у таких людей гармонійні. В основному з-за того, що партнери світлоокий більш активні і цілеспрямовані. Працьовитість і старанність дозволяють цим представникам бути на хорошому рахунку у начальства. Друзі завжди приходять їм на виручку, так як їх відкритість і дружелюбність сприяє тісним контактам.

Блакитні очі. Власники блакитних очей дуже романтичні і сприйнятливі. Найчастіше це представники мистецтва, естети, дуже творчі особистості. Вони досить ранимі й образи запам'ятовують надовго. Мстити відкрито не будуть, але якщо випаде шанс насолити непомітно – обов'язково скористаються ним. Такі люди будь-які життєві негаразди сприймають дуже близько до серця і довго не можуть заспокоїтися. Але при м'яких і сентиментальних рисах, ці представники надзвичайно цілеспрямовані. Вони велелюбні і їм потрібні постійно нові відчуття, тому блакитноокі не поспішають обзаводитися родиною. Люди, у яких темний колір блакитних очей, більшою мірою відповідають перерахованим вище характеристикам.

Сірі очі. Власники таких очей дуже працьовиті. Вони розвинені інтелектуально, так і духовно. Їх допитливості немає межі. Такі представники надійні, за ними як за кам'яною стіною. Обранця люблять беззастережно, і навряд чи будуть задивлятися на інших. Сіроокі бачать світ таким, яким він є насправді, не ідеалізують і не прикрашають дійсність. Такі люди вірні своїм переконанням. Зовнішня сухість і скутість – оманливе враження, так як усередині ховається трепетна і романтична сутність.

Сіро-зелені очі. Володарі такого приголомшливого поєднання відтінків працьовиті й сумлінні. Вони володіють високим почуттям справедливості. Прагматизм і розвинена сила волі – невід'ємні риси характеру таких людей. Власники сіро-зелених очей інтелектуально розвинені, а їх сталість, терплячість і рішучість грають вирішальну роль в активному кар'єрному зростанні. Але все ж такі люди не люблять, коли їм переходять дорогу, в цьому випадку вони можуть витончено помститися.

Володарі тигрових або жовтих очей ексцентричні і вперті. На їх точку зору дуже складно вплинути. Вони не люблять, коли їм вказують і роблять все навпаки. Представники з такими незвичайними відтінками зустрічаються вкрай рідко, ймовірно і характер у них повинен бути незвичайним. Їх можна назвати підступними і хитрими, в будь-якій ситуації знайдуть вихід, причому умудряться не тільки вийти сухими з води, а також і отримати від цього вигоду.

Люди з сіро-карі-зеленими очима – велика рідкість. Але характер у них більш ніж звичайний. Вони досить безвольні представники даного відтінку очей. Воліють приймати чиюсь лідерство. Їм складно самостійно щось вирішувати, вони бояться брати на себе відповідальність. З іншого боку володарі очей настільки дивного поєднання відтінків м'які і ніжні натури, вони віддані своїм коханим і готові піти за ними хоч на край світу. Сильний і вольовий партнер спонукає їх ще більше відійти від вирішення серйозних питань.

Безперечно, всі люди різні і не схожі один на одного. Дані характеристики всього лише загальний опис особистості. Ні в якому разі дана публікація не кличе всіх «міряти під одну гребінку». Потрібно пам'ятати, що саме люди творці свого характеру, саме від нас залежить те, як ми будемо жити. Якщо якась риса характеру не задовольняє людину – він може змінити її самостійно. Для цього лише потрібен час і відмінна сила волі.

Схожі статті:

 • Вибір дієти по конституції людини

  0 у Здоров'ї 19-10-2014 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Споживані нами калорії можуть стати енергією або жиром, що залежить від приналежності людини до того чи іншого кон...

 • Дихальна гімнастика допоможе поліпшити важливі процеси в організмі людини

  0 у Бодіфлекс 23-10-2014 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Оновлення повітряних клітин Перша вправа допоможе збудити активну діяльність повітряних клітин, що знаходяться в...

 • Відтінки лаку для нігтів і характер дівчини

  0 у Дизайн нігтів, Догляд за нігтями 30-07-2013 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Тільки актори, співаки та художники можуть користуватися привілеєм, що знаходиться у відан...

 • Важливість танців для життя людини

  0 Здоров'я та фітнес 03-11-2014 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Танець здавна був невід'ємним елементом святкувань, церемоній і ритуалів. Його історія почалася ще в давні...

 • Ще раз про красу людини

  0 у Краса 28-10-2014 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Скільки людей ми зустрічаємо кожен день – і всі вони абсолютно різні. У кожної людини індивідуальне статура, форма обл...