Догляд за ногами: прибираємо натоптиші

Перш за все, необхідно відзначити, що велика кількість людей хвилює проблема мозолів і натоптишів. В першу чергу, необхідно зрозуміти причину появи подібної проблеми. Отже, як правило, натоптиші, що представляють собою ущільнення шкіри, утворюються із-за незручного і досить вузької взуття. Якщо не позбутися від них вчасно, то вони будуть постійно приносити біль під час ходьби. Після того, як вам вдасться позбавитися від них в домашніх умовах, вам потрібно буде підібрати м'яку і правильне взуття для того, щоб уникнути появи хворобливих і неприємних ороговений шкіри знову.Взагалі догляд за ногами вимагає грунтовного підходу, адже когось може хвилювати, наприклад, варикозне розширення вен на ногах, а що стосується натоптишів, то в цьому випадку незамінним народним засобом лікування є прополіс. Для того, щоб позбутися такої проблеми, як натоптиші, прополіс необхідно розтовкти, додати його до шкіри, надіти шкарпетки і таким чином залишити все як є на цілий день. Прибрати прополіс можна буде ввечері, після чого обов'язково необхідно попарити ноги в гарячій води, а на ніч знову додати потовчений прополіс до проблемних ділянок. Курс такого лікування складає приблизно один тиждень. За допомогою такого досить простого способу ви напевно зможете позбутися натоптишів в домашніх умовах.

Є також і інший спосіб лікування подібних проблем. Отже, візьміть 2 літри води і додайте туди половину столової ложки харчової соди. Ноги в цьому випадку необхідно тримати в такому розчині протягом 10-15 хвилин. Потім візьміть аркуш алое і розріжте його вздовж, після чого внутрішньою стороною прикладіть його до ущільненим ділянок шкіри. Накрити це місце можна буде за допомогою компресним або пергаментного паперу, після чого необхідно перебинтувати і залишити все, таким чином, на ніч. До ранку проблемні ділянки шкіри розм'якшаться, завдяки чому їх можна буде зрізати або просто зіскоблити.

Ще один спосіб полягає в застосуванні лимона. Для цього в першу чергу потрібно буде потримати ноги 10-15 хвилин у гарячій воді. Після цього візьміть лимон і зріжте його верхівку, при цьому залишивши трохи м'якоті. Далі прикладіть його внутрішню сторону до проблемного місця, а зверху нього накладіть тугу пов'язку. Все це в такому вигляді залишити на всю ніч, а вже вранці мозоль можна буде спокійно зрізати.

Є й інший спосіб, який полягає у застосуванні оливкової або рослинного масла. Для його застосування необхідно в першу чергу змочити шкарпетки в одному з вищеописаних маслі, після чого надягніть їх на ноги. Потім оберніть їх зверху поліетиленовим пакетом, після чого одягніть ще пару шкарпеток. Подібну масляну маску потрібно залишити на всю ніч. Потім вранці сполосніть ноги теплою водою з милом і спробуйте з допомогою пемзи зчистити натоптиші. Далі витріть ноги насухо і змастіть проблемні місця з допомогою зволожуючого крему.

Таким чином, позбутися мозолів і натоптишів при ґрунтовному підході можна, головне не зволікати з цією справою і не терпіти дискомфорту під час ходьби. Отже затягувати в цьому випадку і чекати, коли такі проблеми пройдуть самі собою не варто, краще вчасно приступити до їх лікування.

Компрес від натоптишів з цибулею і маслом

Схожі статті: