Чи потрібен вам сонцезахисний крем?

Чи потрібен вам сонцезахисний крем?Важко уявити людину, яка б не чекав сонячного літа, адже дійсно сонця чекають дощової осені і холодної зими. Але з настанням спекотних днів, на жаль, далеко не всі з нас замислюються над використанням такого важливого і необхідного крему, захищає від ультрафіолету, думаючи, що якщо наше тіло отримує так мало сонячного тепла, то навіщо ж від нього ще й відмовлятися, відгороджуючись з допомогою коштів. Як би там не було, а ультрафіолет несе в собі певну небезпеку, як раз сонцезахисний крем здатний стати захистом від неї.

Чим може зашкодити сонце

Безумовно, що головною небезпекою є опіки, абсолютно точно, що кожна людина хоча б раз у своєму житті відчув і випробував настільки неприємний випадок. Обгоріти на сонце, насправді, досить просто, шкіра червоніє, а після починає приносити біль і дискомфорт. Навіть сон у такі моменти може стати цілою проблемою, будь-який поворот дуже хворобливий, заснути важко. Звичайно, через день або два біль піде, однак після цього ушкоджений шкірний шар почне відшаровуватися. В результаті ми отримуємо некрасивейший загар і додатковий стрес для організму.

Є ще одні наслідки сонечка, правда, віддалені, але при цьому можливі. Це рак шкіри. Найбільше до групи ризику належать люди зі світлим тоном шкіри, з веснянками і світлими очима. Бути обережними з прийняттям сонячних ванн і тим, у кого на тілі є багато родимок. Таким людям в обов'язковому порядку необхідно користуватися кремом, що захищає нас від сонця. Найбільш поширеним типом шкірного раку прийнято вважати меланому, вона пов'язана з ультрафіолетом групи В. Якщо отримувати його в надлишку період з 20 до 25 років, можна дуже серйозно нашкодити здоров'ю. Це ще раз говорить про важливість використання спеціального засобу в періодах дитинства і юнацтва.

А ще слід обов'язково нагадати про те, що надмірне опромінення призводить до висушення нашої шкіри, до її раннього старіння. Особливо це необхідно пам'ятати прихильникам «шоколадного» засмаги.

Як працює засіб

Спеціалізовані компоненти, що входять до складу такого засобу від ультрафіолету, мають здатність створювати потужну перешкоду для сонячних променів. Інші складові можуть поглинати, розсіювати і відображати ультрафіолет. Головною відмінністю таких засобів є рівень захисту, який вони можуть надати. Купуючи крем, зверніть увагу на те, що написано на упаковці, там обов'язково має бути нанесено позначення показника SPF від 15 до 50. Дана цифра позначає час, який ви можете перебувати на сонці. Прийнято вважати, що якщо шкіра нічим не захищена, на сонці ми можемо перебувати не більше 20 хвилин. Якщо ви купуєте крем з показником SPF 15, в такому випадку природне час перебування збільшується в 15 разів, якщо показник SPF буде дорівнює 45, відповідно, час збільшиться в 45 разів і т. д.

Як і коли користуватися таким засобом

Починаючи з дитячого віку дуже важливо не забувати про кремах, що захищають від такого очікуваного сонця, хоча, звичайно, малюкам до 6 місяців його використовувати не можна, в цьому випадку потрібно просто ховати дитину від агресивного випромінювання. Розсіяні промені сонця ідеальні, оскільки вони є чудовою профілактикою рахіту, а також часто зустрічається дефіциту вітаміну D. Щоб отримати розсіяні промені, досить розташуватися під кроною дерева.

Цілком зрозуміло, що в країнах, де клімат відрізняється великою кількістю спекотних днів, без сонцезахисного крему просто не обійтися. Вся справа в тому, що ультрафіолет пускається практично під прямим кутом, таке розташування особливо небезпечно. У середній смузі також не варто забувати про спеціальні кремах, не потрібно розслаблятися, якщо день сонячний, то доза опромінення цілком може стати зайвою. Саме тому захисний крем потрібно використовувати не тільки влітку, але і навесні, восени, коли сонце також небезпечно.

Знову ж таки, якщо на шкіру нанесений крем, то це не значить, що перебувати на сонці необхідно протягом цілого дня. Ви все одно можете обгоріти, нехай навіть і не дуже сильно. Використовуйте парасольки, навіси, размещайтесь в тіні дерев. Багато людей вважають, що невисока температура повітря є запорукою того, що сонце не зможе завдати шкоди. Однак це зовсім не так. Важлива не спека, а кут, під яким нахилені промені.

Наносити крем потрібно не тонким, а досить рясним шаром, бажано робити це приблизно за 30 хвилин до того, як ви вийшли на вулицю. Зазвичай за одне нанесення йдуть приблизно 30 грам кошти. Сонцезахисний засіб потрібно наносити на всі ділянки, які відкриті. Можливо, самостійно ви не зможете нанести його на деякі ділянки, в такому випадку, зверніться за допомогою. Ефективна тривалість дії засобу від сонця зазвичай дорівнює двом годинам, тому по закінченні цього часу потрібно оновити шар. При цьому якщо ви часто купаєтеся, то час скорочується до однієї години. На море варто вибирати водостійке засіб, пам'ятайте, що частина крему видаляється, коли ви вытираетесь рушником.

Вартість крему зазвичай різниться в залежності від виробника, якщо у вас є фінансова можливість, то краще всього купувати засоби перевіреного виробника. По-перше, у вас буде широкий вибір коштів, по-друге, всі вони будуть якісними. Крім того, практично всі з них характеризуються додатковими властивостями – це зволоження або відсутність алергенів. Ще є звичайні денні креми, що захищають від сонця, для чоловіків зазвичай це крем після гоління, для жінок зволожуючі засоби для денного використання. Також є такі ж засоби для волосся.

І всього сказаного вище можна зробити висновок, що сонцезахисний крем важливий для кожного з нас, зробіть його невід'ємним атрибутом відпочинку на сонці, і ваша шкіра буде в порядку.

Схожі статті:

 • Топ 5 найкращих тональних кремів для жирної шкіри

  0 у Жирна шкіра 09-04-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Краще тональний засіб для жирної шкіри особи визначається по маскуванню, стійкості, ексклюзивним складом і ефек...

 • Крем для жирної шкіри обличчя в домашніх умовах

  0 у Жирна шкіра 23-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Якщо ви не хочете купувати лосьйони і тоніки для очищення жирної шкіри, то їх можна успішно приготувати самості...

 • Топ 10 кремів для жирної шкіри

  0 у Жирна шкіра 26-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Говорити про те, як важливо доглядати за жирною шкірою обличчя, можна до нескінченності. Її власники і без того...

 • Жиросжигающие крем – диво-винахід офтальмологів

  0 у Новини 03-04-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Розвиток індустрії краси та наукові технології останнім часом йдуть нога в ногу один з одним. На підтвердження цього...

 • Як вибрати крем для жирної шкіри

  0 у Жирна шкіра 07-03-2015 Facebook Twitter Мій світ Вконтакте Однокласники Google+ Питання про використання крему для жирної шкіри часом ставить її володарів у глухий кут. Мовляв, навіщо потрібн...