Блефаропластика: молодість вашого погляду

Наші очі стають найпершою мішенню старіння, адже саме вони відображають самі перші ознаки старіння, оскільки шкіра навколо них сама тонка і найбільше піддається віковим змінам. Крім того втомлений вигляд навіть молодим дівчатам можуть надати такі проблеми, як мішки під очима, набряки і синяки. Тому багато жінок сьогодні вдаються до пластичної хірургії, щоб додати погляду молодість і позбутися від будь-яких ознак старіння — впоратися з проблемою в даному випадку допоможе блефаропластика.

Показання та особливості проведення

Головними показаннями до проведення процедури є зморшки навколо очей (поверхневі і глибокі), нависання шкіри повік, мішки, грижі верхнього або нижнього століття, а також загальний втомлений вигляд очей при хорошому самопочутті жінки. Крім того, іноді процедура проводиться з метою зміни форми і розміру очей і може бути пов'язана як з анатомічними особливостями жінки, так і за її бажанням змінити зовнішність і стати більш привабливою.

Проте операція має і протипоказання, які слід враховувати перед її проведенням. Зокрема, оперативне втручання протипоказане при онкологічних захворюваннях, сухості очей, цукровому діабеті та підвищення очного тиску. Не можна призначати процедуру і людям, що мають проблеми зі згортанням крові.

Що стосується особливостей самої процедури, то вона проводиться під місцевим знеболенням, так і під загальною анестезією, все залежить від складності проблеми. Тривати вона може від 30 до 60 хвилин, проте часто пластичні хірурги поєднують блефаропластику з іншими пластичними операціями, тому на її проведення може знадобитися більше часу.

Після операції жінці слід залишитися в стаціонарі мінімум на одну добу, щоб лікар зміг спостерігати за станом її здоров'я. Загальна ж реабілітація після блефаропластики становить 10 днів, а через місяць повністю зникають будь-які сліди оперативного втручання та залишаються лише приємні результати.

Якщо почитати в інтернеті відгуки про блефаропластики, можна переконатися в тому, що вірогідність виникнення побічних ефектів після процедури вкрай мала, тоді як позитивні зміни в зовнішності відзначають практично всі пацієнти пластичних хірургів. Негативні відгуки ж в основному пов'язані з лікарським непрофесіоналізмом, тому дуже важливо, щоб вашою зовнішністю займався досвідчений лікар в хорошій клініці.

Види

У сучасній хірургії операція буває трьох видів. Найпоширеніший вид блефаропластики — видалення надлишків шкіри і жирової тканини в області верхніх повік. Менш поширений — видалення зайвої шкіри і жиру з нижніх повік. Але і та і інша процедура залишають невеликі шрами і вимагають реабілітації, тому все частіше хірурги використовують сучасний метод — трансконъюнктивальную або лазерну блефаропластику, при якій доступ здійснюється через кон'юнктиву і слідів від втручання не залишається. На жаль, даний метод показаний тільки в деяких випадках — виправити розріз і форму очей, наприклад, цим способом неможливо.

Схожі статті: