Варіанти фарбування волосся Омбре - фото

Варіанти фарбування волосся Омбре - фотоОмбре - популярний метод фарбування волосся, останнім часом отримав широке застосування у представниць слабкої статі. Французькою мовою слово «омбре» означає «затемнений», «з тінню». В результаті такого фарбування з'являється ефект вигорілих волосся. Взагалі, стиль омбр в класичному розумінні - це поєднання темних коренів і освітлених кінчиків, що сильно контрастують один з одним. Цей метод передбачає освітлення волосся на кінчиках на 8 тонів, при цьому коріння не забарвлюються зовсім або набувають у процесі фарбування більш темний відтінок для досягнення найкращого контрасту. Для проміжного кольору волосся освітлюються на 4 тони. Однак потрібно зазначити, що існують і інші види фарбування локонів в цьому модному стилі.

Варіанти фарбування волосся в стилі омбре

Класичний метод

Варіанти фарбування волосся Омбре - фотоФарбування локонів із застосуванням двох тонів, в результаті якого практично непомітна межа переходу кольору між кінцями і корінням. При фарбуванні перехід одного відтінку в інший відбувається рівномірно по всій довжині волосся, починаючи від коріння і закінчуючи кінчиками. Помітити поглиблений колір можна вже біля скронь або скул. Такий метод фарбування підходить брюнеткам, так як в ньому застосовується фарба, відтінок якої найбільш близький до природного відтінку волосся. Найбільш поширеними вважаються шоколадний, бежевий, русявий, мідний і інші натуральні кольори. Ефектно виглядає класичне омбре і руденьких дівчат.

Кінчики і коріння розділені пофарбованої в інший тон смужкою

Варіанти фарбування волосся Омбре - фотоЦей метод використовують тільки сміливі, ефектні дівчата, які люблять експериментувати зі своєю зовнішністю. Все волосся фарбуються в один тон, але поділяє коріння і кінчики смуга, розташована горизонтально, що не має чітких меж, пофарбована у відмінний від кінчиків коренів і колір.

Кольорове омбре

Дуже екстравагантний метод, в якому застосовуються різні, часом дуже сміливі кольорові відтінки. Творчі особистості, які люблять веселитися на вечірках і привертати увагу інших своїм незвичайним зовнішнім виглядом, обов'язково оберуть для фарбування волосся цей спосіб. Серйозним, діловим жінкам кольорове омбре не підходить із-за своєї екстремальності.

Світлі коріння - прояснені кінці

Варіанти фарбування волосся Омбре - фотоВ цьому випадку коріння забарвлюються у світлий відтінок, а кінці знебарвлюються. Такий метод підходить жінкам з русявим волоссям.

Отросшее брондірованіе

Метод, найбільш підходящий для темного волосся. Добре виглядає також і на русявого волосся. Такий спосіб передбачає фарбування коренів в темний відтінок, який наближений до природного кольору волосся. Потім застосовується техніка брондирования, в результаті якої пасма набувають більш світлі відтінки. Це ідеальний варіант для представниць жіночої статі, які не люблять часте фарбування волосся.

Різновид відтінків волосся, пофарбованих у стилі омбре

Варіанти фарбування волосся Омбре - фотоПри класичному методі використовується два тони. Для фарбування застосовуються натуральні, наближені до природного кольору волосся, відтінки. Такими є, наприклад, русявий і шоколадний колір. Але клієнтка може віддати перевагу будь-які кольори, форми і техніку фарбування своїх локонів.

Чітку, ясну лінію переходу одного тону в інший віддають перевагу жінки, які люблять оригінальність і увагу оточуючих до своєї персони.

Існує варіант фарбування, коли для кінчиків застосовується шоколадний колір, а посередині розташовується світла горизонтальна смуга.

пофарбувати волосся омбр в домашніх умовах швидко і дешево How To Make Ombre Hair Part 1

Варіанти фарбування волосся Омбре - фото Watch this video on YouTube

Фото фарбування волосся Омбре

Варіанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фотоВаріанти фарбування волосся Омбре - фото

Схожі статті: