Оцет від целюліту: яблучно-оцтове обгортання та інші рецепти від целюліту

Оцет від целюліту: яблучно-оцтове обгортання та інші рецепти від целюлітуНаші предки, виявляється, теж чудово знали, що таке целюліт, і активно з ним боролися. Прекрасно зарекомендував себе в боротьбі з цією напастю звичайний яблучний оцет. Він є чудовим спалювачем жиру і допомагає позбавитися навіть від помітною горбистості уражених целюлітом ділянок. Яблучний оцет хороший тим, що його можна використовувати в домашніх умовах, коштує він копійки і годиться для приготування антицелюлітних обгортань, масок і може використовуватися для масажів. Дія яблучного оцту полягає в посиленні кровообігу, розігріві шкіри й активізації розчинення в ній жирових відкладень. Посилення метаболізму в проблемних зонах призводить до зникнення застійних набряків.

Яблучний оцет від целюліту - корисні рецепти

Антицелюлітний масаж з оцтовим маслом

Одну частину будь-якого рослинного масла (навіть соняшникової) потрібно змішати з 3 частинами яблучного оцту. Суміш потрібно нанести на целюлітну зону і активно втирати за допомогою масажних рукавиць, мочалкою або банкою не менше 10 хв. Після чого відразу ж прийняти теплий душ, після якого обов'язкова обробка лосьйоном для зволоження. Цю процедуру можна проводити щодня.

Оцтове обгортання від целюліту

Такі обгортання потрібно проводити 1-2 рази в 7 днів. Робиться це так. Оцет навпіл розводиться водою і цей розчин потрібно минут10 активно втирати у целюлітну шкіру. Потім оброблені місця обертаються харчовою плівкою і утеплюються одягом або ковдрою. У такому вигляді потрібно пролежати або проходити не менше години, після чого обов'язково прийняти теплий душ і обробити шкіру зволожуючим кремом.

Медово-оцтове тісто

Рівні кількості оцту і меду змішуються, додається борошно до отримання пластичної маси, яка наноситься на целюлітні ділянки на 2 години. Оцет в такій масці діє як розчинник жиру, а борошно витягає рідину і шлаки.

Медово-оцтовий лосьйон

Його можна застосовувати щодня. Готується він шляхом змішування рівних частин оцту, меду і води, спочатку ретельно перемішуються оцет з медом, потім суміш розводиться водою. Оцтовий лосьйон втирається в шкіру хвилин 10, після чого дуже бажано (але не обов'язково) обернутися плівкою і походити так півгодинки. Потім традиційний теплий душ.

Як самостійно зробити яблучний оцет проти целюліту?

500 гр яблук потрібно натерти на крупній тертці разом з сердцевинками. Цю кашку заливають 0,5 л. теплої води, всипають 10 гр. сухарів, 50 гр. меду і дріжджі (5 гр.). Банку потрібно протримати 10 днів у теплому темному місці, помішуючи вміст вранці і вечорами. Рідину проціджують, додають трохи меду (на 0,5 літра - 20 гр.) і залишають у темному місці до освітлення, після чого знову проціджують, закупорюють і ставлять на зберігання.

Дивитися Яблучний Оцет Від Целюліту Відгуки - Оцет Від Целюліту Відгуки

Оцет від целюліту: яблучно-оцтове обгортання та інші рецепти від целюліту Watch this video on YouTube

Схожі статті: