Кава проти целюліту

Кава проти целюлітуНавіть будучи підтягнутими, стрункими дівчатами, не думайте, що целюліт вам не загрожує. Ні, вас ніхто не хоче налякати, однак, вам слід знати, що це не рятує від целюліту. Його поява цілком природно: що збирається «соти» жир служить запасом, який знадобиться для виношування плоду.

Дані жирові освіти є енергетичним джерелом, однак, їх здатність накопичувати ще й шлаки викликає збільшення кількості жирових запасів. Збільшуються до того ж містки між клітинками жиру зменшують приплив крові і речовин, які борються із зайвою жиром. У підсумку, що накопичився жир виходить назовні у вигляді багатьом знайомої «апельсинової шкірки».

Сказати по правді, неправильні звички, харчування і спосіб життя теж негативно позначається на загальному здоров'ї організму, провокуючи його зашлакованість і, як наслідок, целюліт. Любителі жарено м'яса виходять на перші позиції в групі ризику по утворенню целюліту. Висока калорійність їжі провокує утворення не тільки зайвої ваги, але і целюліту.

Кави в боротьбі з целюлітом

Безумовно, салони краси на сьогоднішній день пропонують великий перелік послуг по боротьбі з «апельсиновою кіркою». Але навіщо витрачати багато грошей, коли звичайний кави може допомогти! Це і дешевше, і, якщо проводити процедури регулярно, так само ефективно.

Будинки з кави можна виготовляти скраби, які не тільки очищають шкіру, але і наситять її мікроелементами, разжижающими жир. Більше того, під час втирання кавового складу в шкіру проводиться антицелюлітний масаж, що збільшує кровопостачання проблемної ділянки, а це — головна складова антицелюлітної програми. Так які ж рецепти домашнього кавового скрабу існують? Розглянемо докладніше.

Кави з морською сіллю від целюліту

Перший спосіб приготування кавового антицелюлітного скрабу — змішати рівну кількість кави і морської солі. Для забезпечення більш гладкого ковзання в скраб можна додати крем або масло оливи. Другий інгредієнт більш кращий, оскільки є натуральним і містить корисні мікроелементи, пом'якшує шкіру. Кавово-сольову суміш втирають в проблемні місця протягом 10 хвилин, потім залишають на шкірі на 15 хв. для того, щоб шкіра ввібрала корисні компоненти. Потім, суміш змивають за допомогою теплого душу.

Ще простий спосіб впоратися з целюлітом за допомогою кави

Найпростіше приготувати кавовий антицелюлітний скраб, просто затока каву окропом, щоб утворилася густа маса. Зверніть увагу на розмір кавових крупинок: вони повинні бути дрібними, так зменшується ризик пошкодження шкіри. Суміш слід трохи запарити, а потім втирати в очищену проблемну зону.

Втирати скраб потрібно по колу, масажними рухами протягом 10-15 хв. Вже після першого використання такого скрабу шкіра стане помітно більш ніжною. Але ефективність такого складу в боротьбі з целюлітом невисока, рекомендується додавати в скраб жироразжижающие добавки.

Кавово-медовий скраб

Суміш кави з медом є найбільш ефективним засобом в боротьбі з целюлітом. Забезпечується це завдяки меду: цей натуральний компонент є кладезью корисних елементів. Мед популярний у багатьох народних рецептах, у косметології використовується також широко. Поєднання меду і кава приносить шкірі неоціненну користь.

Щоб приготувати антицелюлітну суміш, потрібно змішати розведений гарячою водою мед зі свежесмолотым кави. Втирати її потрібно до тих пір, поки не відчуєте ефект прилипання (зазвичай, 5-10 хв.). Після цього, настає час для масажу: лясніть рукою по шкірі, притиснувши руку, а потім відривайте. Після такої процедури, особливо, якщо ви провели її вперше, можуть залишитися синці, що говорить про посиленого притоку крові. Це добре, оскільки саме збільшення кровообігу в проблемній зоні дозволити перемогти целюліт.

Корисні рекомендації проти целюліту

Всі скраби наносять на чисту шкіру як другий етап її очищення. В результаті процесу скрабування шкіра насичується корисними мікроелементами, і в той же час, видаляються омертвілі частинки шкіри. Для посилення ефективності від таких процедур рекомендується попередній прийом гарячої ванни.

Скраб використовується відразу після виготовлення, зберігати його для декількох процедур не потрібно, так як він втратить свої корисні якості. Кава також необхідний мелений, з тієї ж причини.

Скраб не змивається відразу, він повинен побути на шкірі 10-15 хв. після втирання. Якщо в ньому не було пом'якшуючих компонентів, таких як масло і крем, потрібно нанести на шкіру антицелюлітний крем.

Ви дізналися, що кава — надійний помічник у боротьбі з целюлітом. Однак і від інших заходів відмовлятися не потрібно. Тільки комплексний підхід здатний забезпечити хороший результат. Наприклад, перед скрабування рекомендується прийняти ванну з антицелюлітної сумішшю, яка продається в аптеках.

Масаж після таких процедур обов'язковий. Через відсутність спеціаліста, використовуйте вакуумний масажер або масажні рукавички. Удачі вам!

Швидкий, але ефективний КАВОВИЙ СКРАБ ВІД ЦЕЛЮЛІТУ.

Кава проти целюліту Watch this video on YouTube

Схожі статті: