Як боротися з целюлітом: вправи, антицелюлітний масаж, медове обгортання

Як боротися з целюлітом: вправи, антицелюлітний масаж, медове обгортанняУ колишні часи, коли людство не мало доступу до інтернету і багатоканального доступу різнобічної інформації вважали, що проблема «апельсинової корочки» притаманна виключно толстушкам. Сьогодні ж ситуація в край змінилася і доказом теорії є величезна кількість молоденьких струнких дівчат на пляжі без надлишків жиру, однак, з наявністю некрасивого візерунка на стегнах.

Порушене харчування, спосіб життя, обмін речовин, сидяча робота, відсутність спортивних навантажень – все це є причинами виникнення «цитрусової кірки». Давайте обговоримо, чи можна позбутися від целюліту і які є способи.

чи Можна боротися з целюлітом?

Утворенню целюліту в людському тілі розділяється на 4 стадії: перші два – це практично непомітні відкладення, останні ж дві – це не естетичні і дуже запущені варіанти відкладення застояних відходів.

Боротьба з целюлітом – це тривала праця над фізіологічними і психологічними відхиленнями організму, результати якого видно тільки в комплексному підході. Через цього багато жінок сумніваються в реальності позбавлення від «апельсинової кірки».

Кращі рецепти боротьби з целюлітом

Одним з найбільш ефективних методів у боротьбі з целюлітом є медове обгортання, здійснити яке можна вдома. Сьогодні, маючи під рукою інтернет зовсім не обов'язково витрачати купу грошей на проведення таких простих процедур. Хороших результатів можна досягти застосовуючи медове обгортання. Не обов'язково відвідувати СПА-салон і витрачати великі суми грошей. Таке обгортання можливо здійснити вдома.

Для цього, перед проведенням процедури необхідно прийняти душ, пройтися улюбленим скрабом в області «потерпілих» зон протягом 7 хвилин і насухо витертися рушником.

Змішати в посуді мед, 4 краплі грейфрутового масла і ложку подрібненої кориці. Нанести на «постраждалі» зони. Для більшої результативності від прискорення процесу впливу на організм оберніть тіло у кілька шарів харчової плівки і ляжте під ковдру. Через кілька годин обполосніть тіло. Для досягнення результатів слід повторювати таку процедуру через день протягом місяця.

Через те, що боротися з целюлітом можливо і в домашніх умовах – найкращим рішенням є боротьба з недугою на ранніх стадіях, за появи перших ознак.

Антицелюлітний масаж

Найбільшої результативності антицелюлітний масаж може надати тільки при комплексному використанні, а саме: правильне харчування, спортивними заняттями і т. д. Для того щоб розібратися як позбавити від проблеми необхідно розібратися в причині її появи. Утворення підшкірних відкладень відбувається в результаті порушеного розподілу жирових і рідинних надлишків. Виправити таке становище і нормалізувати внутрішні процеси можливо швидше всього за допомогою баночного, медового чи ручного види масажів.

Незважаючи на різноманіття найбільш ефективним і в той же час доступним є медовий масаж, виконання яке здійснюється наступним чином: Набирається мед на кінчики пальців. Пальці з медом прикладаються до проблемній зоні, яка буде прилипати. А потім відриваються. Виконувати таку процедуру слід до утворення мутно-білого кольору меду, тобто 10-15 хвилин. Слід зазначити, що це досить болюча процедура, але ефективна, повторювати яку необхідно двічі на тиждень протягом 30 днів.

Боротьба з целюлітом: ефективна вправа

Відмінним способом у боротьбі з целюлітом є правильно підібраний комплекс спортивних вправ, активних занять. Для запобігання утворення відкладень в підшкірному шарі досить регулярно всього лише 10-12 раз на місяць відвідувати фітнес-центр. Гарною заміною платним спортивним центрам є піші прогулянки, ранкові пробіжки, стрибки на качалку і т. д.

Для винищення целюліту в домашніх умовах потрібно виконувати «пересування на попі». Сісти на підлогу, випрямити ноги, не згинаючи в колінах, вирівняти спину. Потім приступаємо до повільним пересуванням по підлозі, поступово прискорюючи процес. Відриваємо одну ногу від підлоги, не згинаючи її в колінному суглобі, робимо крок вперед. Далі за аналогією пересуваємося другим полупопием.

Таким чином, слід пересуватися на сідницях за 3 хвилини вперед і назад, до появи втоми в м'язах.

У спортивному залі досягти такого результату можливо використовуючи сучасні моделі велотренажерів або на тренажері для згинання ніг в положенні лежачи.

Як Позбутися Целюліту ЛЕГКО в домашніх умовах | Порівняння

Як боротися з целюлітом: вправи, антицелюлітний масаж, медове обгортання Watch this video on YouTube

Схожі статті: