Імбир від целюліту: антицелюлітні рецепти

Імбир від целюліту: антицелюлітні рецептиПроблема позбавлення від целюліту зараз досить актуальна для багатьох жінок. За статистикою, целюліт є у 95% жінок середнього віку і у 10% чоловіків.

за Причиною появи целюліту є: неправильне та незбалансоване харчування, порушення кислотно-лужного балансу, малорухливий спосіб життя. Все це веде в підсумку до поступового збільшення підшкірного жиру, розростання і пошкодження сполучної тканини.

Якщо ви хочете бути стрункою і красивою, насамперед, збалансуйте свій раціон і побільше рухаєтеся!

А, для розщеплення вже наявного підшкірного жиру можна скористатися імбиром від целюліту. Справа в тому, що до складу імбиру входять речовини, що прискорюють мікроциркуляцію крові і обмін речовин. Жир досить швидко розщеплюється і «апельсинова кірка» йде.

Крім того, завдяки своїм антиоксидантним властивостям імбир здатний повернути шкірі пружність. Також він володіє легким зігріваючим ефектом і приємно пахне.

Антицелюлітна імбирна маска

Трохи глини змішати з порошком з імбиру (1:1) і розведіть її мінеральною водою. Суміш нанести на ті місця, де це необхідно, і оберніть поліетиленовою плівкою. Тривалість процедури не більше півгодини.

Суміші з імбиру для антицелюлітного масажу

Імбирний порошок (3 ложки) з'єднайте з рослинним маслом. Цією сумішшю впливайте на проблемні зони. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.

Якщо в процесі масажу ви відчуєте слабке печіння, не лякайтеся, це нормально! Якщо ж печіння досить сильне, то змийте суміш і ретельно помийте руки.

Натріть корінь імбиру. Просочіть марлю оливковою олією і загорніть в неї імбир. Розітріть марлею ділянки тіла схильні до целюліту.

Справді, відчутний результат можна отримати, роблячи імбирний антицелюлітний масаж один раз в тиждень.

Антицелюлітний імбирний скраб

Як приготувати: оливкова олія змішайте з порошком з імбиру. Потім додайте трохи ефірного масла (буквально кілька крапель), отриманого з цитрусових і морську сіль (можна замінити її кавовою гущею).

Ділянки шкіри, уражені целюлітом, натирайте скрабом близько десяти хвилин.

Схожі статті: