Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Кожна сучасна дівчина мріє навчитися красиво рухатися. Танець – це один із способів самовираження, елегантний і своєрідна мова спілкування з оточуючими, можливість продемонструвати привабливість своїх форм і просто приємно провести час в яскравою і веселою компанії.

Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Як навчитися танцювати?

Для того, щоб стати зіркою танцполу, зовсім не обов'язково вникати в складні канони і правила хореографії, як мистецтва. Досить оволодіти декількома прийомами сучасних клубних танців, дозволити тілу розслабитися і позбутися від невпевненості.

Де навчитися основам сучасних танців? Є два варіанти вирішення цього питання. Перший – піти в спеціалізований зал чи фітнес-клуб. Другий – скористатися безмежними можливостями інтернету і взяти уроки у провідних танцюристів світу і навіть у зірок шоу-бізнесу.

Безліч вітчизняних і зарубіжних ресурсів пропонують танцювальні курси. Для того, щоб приступити до будь придивилася навчальній програмі, не обов'язково володіти іноземною мовою, адже мова рухів зрозумілий абсолютно всім. Головне – уважно спостерігати за тренером і повторювати за ним руху.

Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Щоб навчитися танцювати достатньо знайти відео-уроки

Щоб зняти всі сумніви щодо танцювальних відео-уроків по інтернету, давайте пройдемося по переваг і недоліків такого методу.

Вчимося танцювати не виходячи з дому: плюси

Почнемо з позитивних аспектів домашнього навчання сучасним танцям.

ПлюсыОписание Економія времениНет необхідності витрачати час на дорогу (адже поблизу може не виявитися танцювальної студії), підпорядковувати звичайний денний графік поставленої задачі, жертвувати заради неї іншими важливими подіями. Вдома можна займатися в будь-який зручний час, будь то ранок, день або пізній вечір Економія финансовОбучение танців у клубі – не дешеве задоволення, а до нього потрібно додати ще й витрати на проїзд. Домашнє «самоосвіта» дозволить зберегти гроші на інші приємні покупки Психологічний комфортНе всім дівчатам дано від природи красиво і плавно рухатися. Деяким доводиться трудитися в поті чола, щоб досягти поставленої мети. Присутність інших учасниць групи може бентежити і перешкоджати повноцінному розслабленню і саморозкриття. А це дуже важливі складові успіху в освоєнні танців. Наодинці з собою можна експериментувати з власним тілом скільки завгодно, навчаючись азам танцю і потім відточуючи отримані навички

Домашнє навчання танцям: мінуси

Як і в будь-якій справі, в навчанні сучасних танців в стінах власного будинку, є і недоліки. Однак вони не настільки великі, щоб стати серйозною перешкодою для здійснення задуманого.

МинусыОписание Відсутність пространстваДля танців знадобиться вільне місце площею мінімум два на два метри. Якщо кімната дуже мала, виділити навіть маленький п'ятачок для активних рухів може стати проблемою. Однак плюс клубних танців у тому, що вони мають безліч модифікацій. Багато з них дозволяють красиво і ритмічно рухатися практично стоячи на одному місці Відсутність зеркалПроцесс навчання танцям проходить ефективніше, якщо дивитися на своє відображення в дзеркалі. Однак цей нюанс не стане перешкодою, якщо є гаряче бажання і тверда впевненість у своїх намірах. Процес навчання можна розбити на дві частини – спочатку повторювати рухи за віртуальним вчителем, дивлячись в екран монітора або телевізора, а потім відпрацьовувати отримані навички перед дзеркалом в тому місці квартири, де воно є Відсутність критичного погляду з стороныЗанятия без викладача загрожує помилками, які ніхто не вкаже. Тому потрібно готуватися витратити на самостійне навчання більше часу. З іншого боку повна свобода дій і персональний темп освоєння рухів дозволять відчути танець зсередини і вжитися в процес всіма клітинками тіла

З чого почати

Отже, якщо рішення на користь домашнього навчання сучасним танцям прийнято, потрібно визначити послідовність дій.

Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Як почати танцювати

  1. Знайти в інтернеті танцювальні уроки. На перший погляд це завдання здасться простою, адже на запит «Уроки сучасних танців», пошуковик запропонує десятки тематичних ресурсів. Насправді можна витратити кілька годин і навіть днів, поки буде знайдено той курс, який потрібен саме вам. Критерій, за яким можна це зрозуміти – симпатія до всього, що ви бачите і чуєте на даних відео-уроках. Голос і манера подачі інформації ведучого, його зовнішній вигляд, вміння рухатися, музичний супровід, якість зображення і звуку, навколишня обстановка студії, з якої ведеться запис – все це повинно викликати у вас довіру і повагу. До тих пір, поки є сумніви у правильності вибору, продовжуйте пошуки. Ваш особистий успіх в освоєнні танцювальних навичок безпосередньо залежить від готовності сприймати інформацію з легкістю і задоволенням.
  2. Визначити чіткий графік. Дотримання дисципліни – непростий, але дуже важливий пункт у домашньому навчанні. «Взяти себе в руки» і попрямувати в навчальний центр навіть при відсутності натхнення набагато простіше, якщо сплачені гроші за абонемент і задані конкретні рамки тренувального режиму. При самостійному навчанні доведеться паралельно тренувати силу волі. Відкладання індивідуальних занять на потім, пропуск намічених уроків без поважної причини навряд чи приведуть до успіху.
  3. Придбати форму для занять. Помилково вважати, що займаючись танцями в домашній обстановці, можна обійтися без спеціального одягу і взуття. Насправді танцювальна «екіпіровка» грає величезну роль в просуванні до успіху. По-перше, «правильний» зовнішній вигляд задає тон уроку і створює певний настрій. По-друге, танцювальний одяг чудово підкреслює фігуру і надає дівчині елегантний вигляд, що, в свою чергу, позитивно впливає на самооцінку і змушує рухатися вперед. Втім, зовсім необов'язково відразу купувати форму для танців. Для початку можна обійтися спортивними легінсами і майкою, однак важливо, щоб одяг був красивою і добре сидів на фігурі. Розтягнуті спортивні штани і домашні тапочки вже точно не надихнуть на образ зірки танцполу. А ось що стосується взуття, то краще з самого початку надягати туфлі на невисокому стійкому каблуці. Таким чином, ноги і корпус будуть звикати до танцювальних рухів в тій взуття, яка зазвичай використовується в клубному дрес-коді.
Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Танцювальна «екіпіровка» грає величезну роль в просуванні до успіху

Після необхідних приготувань можна сміливо приступати до освоєння спокусливих і чарівних рухів.

На що ще звернути увагу?

Танці – це не тільки технічно правильні рухи тіла. Це також промениста посмішка, блиск у погляді, загальний шарм і чарівність. Тому перед кожним домашнім уроком варто налаштувати себе на потрібний лад. Якщо немає настрою або долає лінь, можна послухати улюблену музику або спонтанно посуватися в запальних ритмах.

Вітається відпрацювання поглядів і посмішок перед дзеркалом, читання статей на тему правил кокетства, спілкування, секретів зваблювання. Також не варто забувати про ході і королівською поставою. Крім танцювальних уроків можна виконувати вправи на випрямлення хребта і розтягування м'язів спини, вміння красиво стояти, правильно тримати голову.

Вчимося танцювати сучасні танці будинку

Для освоєння мистецтва сучасного танцю зовсім не потрібні тяжкі жертви і позбавлення

Роблячи висновки, залишається додати, що для освоєння мистецтва сучасного танцю зовсім не потрібні тяжкі жертви і позбавлення. Але терпіння, працьовитість, систематичність і дисциплінованість у цій благородній справі не виявляться зайвими.

Через деякий час старанної роботи кожна дівчина зможе не просто веселитися у вихорі яскравою клубне життя, але зупиняти на собі захоплені погляди оточуючих і бути на сто відсотків впевненою у власній неперевершеності. І все це завдяки вмінню танцювати!

Відео - Dance hall

Відео - Комбінація для нічного клубу для дівчат

Відео - Як навчитися Twerking

Відео - G0-G0

Відео - Як навчитися красиво танцювати в клубі

Схожі статті: