Таблетки для схуднення без рецептів: список

Повальна мода на худі тіла призводить до широкої популярності засобів для схуднення. Традиційні підходи, які полягають у скороченні споживаних калорій і підвищення фізичної активності, вимагають великої кількості сил і залізної волі. Наука рухається вперед і пропонує більш простий спосіб схуднути – таблетки і добавки. У багатьох аптеках виділені окремі стенди під дану фармацевтичну категорію. Безліч пігулок для схуднення відпускаються без рецепта, тому їх може придбати будь-яка жінка.

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Таблетки для схуднення – принцип дії

Ефективність засобів доведена численними дослідженнями і досвідом споживачів. Всі таблетки для схуднення діляться на два типи – пригнічують апетит і блокуючі жир. Їх ефективність ґрунтується на впливі на організм людини – прийом даних коштів призводить до зниженим вживання калорій. Це відбувається або за рахунок втрати апетиту, або за рахунок виключення засвоєння жирів в ШКТ. Навіть якщо раціон не зміниться і фізичної активності не додасться, таблетки для схуднення дадуть позитивний результат у досить короткий проміжок часу.

Найменування таблеток для похуденияКак действуетСтоимостьПобочные ефекти РедуксинПодавляет аппетитВысокаяСухость у роті, головний біль, сонливість, дратівливість, судоми МеридиаПодавляет аппетитСредняяПсихоз, емоційні реакції, депресія, біль у грудній клітці Тенуате РетардПодавляет аппетитОчень высокаяБессонница, підвищення тиску, тахікардія, сильне серцебиття КсеникалБлокирует засвоєння жировВысокаяУчащение дефекації, нетримання калу, ураження ясен, болі в животі ОрсотенБлокирует засвоєння жировСредняяМаслянистые виділення з прямої кишки, м'який стілець, ураження зубів ЛистатаБлокирует засвоєння жировСредняяБоль і дискомфорт у прямій кишці, здуття живота, головний біль

Таблетки для схуднення, що пригнічують апетит

До даної категорії відносяться відомі Меридиа (сибутрамін) і Редуксин (сибутрамін), Тенуате Ретард (диэтилпропион) – в дужках вказано основна діюча речовина. Механізм їх дії полягає у проникненні в нейрони мозку та активізації хімічних речовин, що знижують апетит. У деяких випадках препарати позитивно впливають на обмін речовин.

Редуксин

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Редуксин є лідером російського ринку таблеток для схуднення

Засіб випускається таблетками по 10, 20 і 30 штук і є лідером російського ринку таблеток для схуднення і має безліч відгуків. Редуксин захоплює серотонінові рецептори і підвищує їх активність. За рахунок цього посилюється відчуття насичення і знижується потреба в їжі. Таблетки активізують термопродукцию і сприяють спалювання бурого жиру.

В аптеках продається «полегшена» різновид даного препарату. Але варто звернути увагу, що в препараті «Редуксин-лайт» відсутня базова діюча речовина – сибутрамін.

Меридиа

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Меридиа позиціонується як засіб лікування ожиріння

Препарат являє собою желатинові капсули по 14 штук в упаковці і позиціонується як засіб лікування ожиріння. Механізм дії зводиться до посилення синергетичних ефектів серотоніну і норадреналіну, що призводить до втрати апетиту і збільшення почуття насичення. Посилює термогенез і руйнує буру жирову тканину.

Тенуате Ретард

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Тенуате Ретард підвищує активність і життєву енергію

Засіб виробляється в Німеччині і його досить складно знайти в російських аптеках. Випускається в упаковках по 60 таблеток. На відміну від засобів, до складу яких входить сибутрамін, Тенуате Ретард володіє меншим числом протипоказань і побічних ефектів. Помимом основної функції придушення апетиту, препарат підвищує активність і життєву енергію.

Таблетки для схуднення, блокуючі жир

Найбільш популярним засобом у цій категорії є Ксенікал з діючою речовиною орлистатом. Таблетки обволікають стінки кишечника і повністю виключають можливість всмоктування жирів, яке зазвичай відбувається тільки в цьому відділі ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Засіб блокує засвоєння жирів на 100%. Існують більш доступні аналоги з тим же активною речовиною – орсотен і листата. Засоби призводять до підвищення кількості жирів в кале.

Ксенікал

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Ксенікал не дозволяє жирів усмоктуватися в стінки тонкого кищечника

Являє собою желатинові капсули з випуском в 21, 42 і 84 штуки. Його дія полягає в зміні роботи ферменту, що відповідає за розщеплення жирів у тонкому кишечнику. При прийомі препарату жири не розщеплюються і, відповідно, на всмоктуються стінками кишечника. Знижується споживання організмом калорій, і маса тіла падає. Засіб володіє довгостроковим ефектом 48-72 години. При перерві в прийомі більше 72 годин ефект блокатора калорій зникає.

Орсотен

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Орсотен блокує розщеплення тригліцеридів

Препарат випускають в упаковках по 7 або 21 штуці. Основна функція зводиться до блокування розщеплення тригліцеридів. З-за чого нерасщепленные жирні кислоти не засвоюються організмом. Засіб впливає на ШКТ без всмоктування його в системний кровотік. Повністю виводиться з організму через дві-три доби. При дуже великому рівні жирів у раціоні ефективність препарату знижується.

Листата

Таблетки для схуднення без рецептів: список

Листата знижує рівень холестерину

Засіб випускається таблетками по 30, 60 або 90 штук. Препарат має більш низьку концентрацію орлістату і вважається препаратом формату «міні». Крім базової функції блокування всмоктування жиру в кишечнику продукт знижує рівень холестерину. У деяких випадках відзначається значна втрата вісцерального жиру.

Таблетки для схуднення, які відпускаються без рецепта, рекомендуються людям, що страждають на ожиріння та мають значний надлишок маси тіла. Надто широкий перелік протипоказань і побічних ефектів підтверджує, що препарати досить серйозні і краще їх вживати за призначенням лікаря.

Відео - Вся правда про таблетки для схуднення

Схожі статті:

 • Зелений чай з молоком для схуднення: рецепт, рекомендації, протипоказання

  Більшість людей знають, що зелений чай – дуже корисний напій, що володіє безліччю цінних і навіть лікувальних властивостей. Недарма при багатьох захворюваннях, коли протипоказано пити звичайний ч...

 • Список продуктів для схуднення живота

  Проблема зайвої ваги ніколи не перестане бути актуальною у всі часи жінки прагнуть до краси й граціозності, які неможливі без стрункого і підтягнутого тіла. Надлишкові кілограми в першу чергу від...

 • Селеровий суп для схуднення: рецепт

  Про корисні властивості селери відомо багатьом. Крім того, що містяться в селері вітаміни і мінерали, коріння і стебла рослини володіють ще і жиросжигающим ефектом. Саме тому на їх основі готують...

 • Вправи в басейні для схуднення: докладний список вправ

  Ідеальна фігура – важка праця. Фізичні навантаження, правильне харчування, постійний контроль ваги зведуть з розуму будь-кого. Але можна схуднути і не мучачи себе виснажливими заняттями. Не любит...

 • Окрошка на кефірі рецепт для схуднення

  З настанням літа багато хто з радістю готують смачне холодна страва – окрошку. Цей кислий «супчик» з ковбасою і овочами давно полюбився не тільки російського народу, але і жителям європейських кр...