Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Коротенькі нігті іноді дуже важко декорувати, адже мала площа їх поверхні виключає багато видів дизайну. Максимально доступним засобом в цьому випадку можуть бути стрази декору. З їх допомогою можна збільшити привабливість коротких нігтів, вносячи нотку розкоші і образ.

Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Правила манікюру зі стразами на короткі нігті

Є кілька правил, якими варто користуватися при декоруванні недовгих нагідок таким чином:

 1. Використовуйте стрази невеликого розміру. Великі деталі акцентують увагу тільки на себе, залишаючи нігтьову пластину непомітною. Єдине виключення – велике одиночна прикраса прозорого кольору в поєднанні з однотонним покриттям.
 2. Не перетворюйте кожен ніготь в блискучий квадрат. Короткі нігті, посипані стразами, виглядають вульгарно.
 3. При основному складному дизайні використовуйте мала кількість стразів. Якщо вступите зворотним чином, отримаєте не менш вульгарний ефект, ніж у попередньому випадку.
 4. Слідкуйте за поєднанням кольорів страз і лаку. Навіть стандартні прозорі стрази підходять далеко не всім квітам базового покриття. Приміром, на золотих нігтях вони виглядають погано. Пам'ятайте, що розташовувати кілька страз різних відтінків різнобарвною базі – не дуже гарна ідея.
Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Не забувайте про поєднання страз і лаку

Ринок нігтьової індустрії пропонує покупцям різноманітність відтінків великих блискіток. Для створення модного дизайну не обов'язково купувати абсолютно всі кольори. Стандартних сріблястих і золотистих блискіток буде достатньо.

Зверніть увагу на таблицю з найбільш вдалими поєднаннями страз золотого і срібного відтінку з квітами лаків для нігтів.

ЦветЗолотые стразыСеребряные стрази Червоний+ Оранжевий+ Зелений+ Синій+ Жовтий+ Фіолетовий+ Рожевий+

Як приклеїти стрази на нігті

Цій техніці треба приділити належну увагу, щоб прикраси не відвалювалися в найвідповідальніші моменти і не псували манікюр.

 1. Будь-які об'ємні блискітки слід наносити після того, як основний дизайн буде завершено. Якщо покриття наносилося в два шари, стрази можна укладати відразу після його використання.
 2. Бажано підготувати стрази та інструмент для їх захоплення (голку, зубочистку і т. п.) перед початковими етапами манікюру, щоб уникнути незручностей. Щоб великі блискітки краще захоплювалися, змочуйте паличку.
 3. Якщо основне покриття швидковисихаючий або використовується в один шар, варто застосовувати клей, інакше блискітки відпадуть.
 4. Після нанесення будь-яких блискучих елементів нігті слід покрити безбарвним лаком. Цей прийом забезпечує не тільки привабливий блиск, але стійкість дизайну.

Відео - Як приклеїти стрази на нігті

Основні методики розташування страз

Існує вісім способів вдало приклеїти великі блискітки на нігтьову пластину:

№СпособОписание 1Французская полоскаСверкающие елементи наносяться в ряд на самий кінчик нігтя, повторюючи форму «посмішки», яку має на увазі французький манікюр 2Блестящий френчЭтот варіант іноді іменую подвійним френчем, так як блискучі елементи потрібно наносити так само, як і в першому випадку, тільки в два ряди. Чим коротше нігті. Тим дрібніше повинні бути блискітки 3Лунный маникюрЗдесь все просто – усмішка з страз викладається на нижній частині нігтя 4Ослепительный блескЗадача – укласти великі блискітки так, щоб вони покривали практично всю поверхню нігтьової пластини 5ПуговицыИспользуется кілька страз, які слід приклеїти вертикально і по центру на невеликій відстані один від одного. Оптимальна кількість – три штуки 6ВолнаСверкающие елементи розташовуються по центру, утворюючи хвилю 7Геометрические формыКак правило, ця методика являє собою накладення на ніготь стразовой смуги. Їх може бути кілька, вони розташовуються або паралельно, або перехрещуються 8ПирамидаИз блискіток викладається трикутник

Деякі види розташування можна комбінувати на одній руці. Наприклад, добре поєднується метод «сліпучий блиск» і «французька смужка».

Є і дев'ятий спосіб розмістити стрази – у вигляді візерунка. Цей прийом часто використовується при створенні візерунка або його декорі.

Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Приклади розташування страз на нігтях

Як поєднувати стрази з популярними видами манікюру на коротких нігтях

Якщо у вас класичне однотонне покриття на нігтях, можна застосовувати будь-які із зазначених вище технік. Головне, визначитися з кольором страз, якщо кожен ніготь на одній руці пофарбований у певний колір.

У випадках, коли була застосована техніка розтяжки кольору, тобто нігті були пофарбовані в близькі один одному відтінки, знадобиться тільки один колір страз. Якщо ніготь на великому пальці пофарбований в чорний, на вказівному – в темно-сірий, на середньому – у сірий, на безіменному – в світло-попелястий, а на мізинці – білий, краще всього розмістити по одному сріблястому блискучому елементу на кожен палець.

Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Французький манікюр зі стразами

Французький манікюр чудово виглядає в союзі з блискучими елементами. Ось кілька способів зробити його особливо привабливим з їх допомогою:

 1. Додавання «французької смужки». Стрази потрібно намагатися наклеїти на кордон між кінчиком і основною частиною нігтьової пластини.
 2. Прикраса всій поверхні кінчика блискітками. Тут потрібно використовувати прийом «подвійний френч», застосовуючи дрібні стрази.
 3. Пряма лінія по центру. Потрібно приклеїти об'ємні деталі по вертикалі на центральну нігтьову частину. На самому кінчику бажано розмістити більшу.
 4. Місячний манікюр навпаки. Треба обрамити стразами нижній край нігтя.
 5. Дві прямі перехрещені лінії. Цей прийом придатний лише за двох умов. Перше – лінія межа між основною поверхнею і верхнім краєм повинна бути прямою. Друге – ніготь, на якому будуть розташовуватися лінії, слід пофарбувати в колір верхніх країв інших нігтів повністю.

За допомогою страз можна урізноманітнити і місячний манікюр. Нижня частина, виділена кольором, або обрамляється повністю, або підкреслюється тільки кордон. Якщо пофарбована область нижнього краю представляє собою трикутник, можна додати одну блискучу деталь на його вершину.

Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Ніжний місячний манікюр зі стразами

Якщо в основі дизайну лежачи геометричні лінії і поєднання кольорів і фактур, стразами обрамляються контури. Приміром, якщо ніготь пофарбований двома кольорами, стрази потрібно клеїти на кордон їх з'єднання.

Коли основний дизайн передбачає однотонне покриття з тонкими перехресними смугами, приклеїти стрази потрібно на місця їх з'єднання.

Як поєднувати стрази зі складним дизайном на коротких нігтях

Складний дизайн може передбачати наявність невеликих намальованих елементів на поверхні нігтя. Так як малювати на невеликій поверхні дуже важко, короткі нігті часто прикрашаються мереживом або плівкою з малюнком.

Стрази тут доречні, але тільки в малих кількостях і за умови грамотного розташування. Також потрібно звертати увагу на малюнок, так як, з деякими візерунками, наприклад, з леопардовим, блискітки погано поєднуються.

Манікюр зі стразами на короткі нігті: як зробити гарний манікюр

Квітковий манікюр зі стразами

Розташовувати стрази у всіх цих випадках потрібно з урахуванням візерунка. Припустимо, якщо він квітковий, блискітки треба клеїти в серединки троянд, ромашок і т. п. Якщо малюнок складається з химерних ліній, можна прикрасити блискучими деталями прогалини.

Дуже обережно потрібно користуватися об'ємними блискучими елементами декору блискучих нігтів. Якщо блискучі елементи вже присутні, озбройтесь мінімальною кількістю страз. У випадках, коли весь ніготь вкрито блискучим лаком, припустимо розставити акцент у вигляді одного невеликого елемента. Не варто забувати про те, що такий вид манікюру придатний тільки для свят, але ніяк не для буднів.

Не варто озброюватися стразами, якщо база – це ефект омбре. Два акценту будуть перешкоджати один одному.

Схожі статті: