Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Апаратний і обрізний – це два актуальних види педикюру. Їх популярність практично однакова, хоча технології дуже різні.

Та апаратний, і обрізний педикюр має переваги і недоліки. І щоб порівняти процедури, слід врахувати специфіку кожної.

Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Обрізний педикюр – що це таке?

Класичний педикюр – це не синонім, а його друга назва. Поширеність цієї техніки – заслуга її віку. Вона є найстаршою з всіх нині актуальних аналогів. Будь-який кваліфікований майстер з педикюру зобов'язаний знати тонкощі такої процедури, адже вона є першою з усіх цих, яким навчають.

Обрізний педикюр – це цілий комплекс заходів, що передбачають використання гострих предметів. Вони застосовуються в декількох цілях:

 • корекція форми нігтів;
 • видалення задирок;
 • зрізання огрубілою шкіри.
Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Виконання класичного педикюру

Як правило, нігтики підрізають за допомогою ножиць, цим же інструментом або кусачками усуваються задирки, а для зняття мертвих клітин шкіри використовуються спеціальні леза. Отже, майстер виконує все вручну.

Перед здійсненням цих маніпуляцій ноги клієнта распариваются за допомогою води з размягчающим засобом. Цей етап важливий для безболісності та більшої ефективності процедури.

Після того, як видаляється зайва шкіра і підрівнюється верхній край нігтя, шліфування нігтьової пластини теж відбувається вручну з використанням об'ємної м'якою пилки.

Відео - Класичний педикюр: підготовка, огляд стопи, довжина і форма

Чим хороший і чим поганий обрізний педикюр

Він з давніх пір і донині утримується на ринку краси і здоров'я завдяки значущим плюсів:

 1. Низька ціна. Так як не потрібні дорогі засоби і складні техніки, майстри педикюру готові брати за процес порівняно невеликі суми.
 2. Приємні відчуття під час процедури. Клієнтам приємний сеанс прийняття міні-ванни, нанесення крему масажними рухами і будь-якого іншого впливу на ноги руками майстра.
 3. Результативність. Після класичного педикюру стопи по-справжньому гладкі і акуратні.
 4. Можливість здійснити процес будинку. Якщо запастися необхідними інструментами, які дуже доступні, і призвичаїтися, відмінних результатів досягти легко.
Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Техніка виконання обрізного педикюру в домашніх умовах

Примушує зробити вибір на користь іншого виду педикюру тільки ряд мінусів:

 1. Високий ризик інфікування. Предмети, використовувані майстром, дуже гострі, і здатні створювати ранки. Через них може проникнути інфекція, навіть якщо в педикюрі кабінеті чудові умови гігієни.
 2. Болючість при неакуратності майстра. Маніпулювати лезо для видалення мертвої шкіри дуже важко, тому їм легко зачепити ніжні ділянки шкіри. Ножицями і пилою теж можна поранити клієнта.
 3. Неприємні відчуття після процедури. Може здатися, що шкіра стоп подібна найтоншої матерії. Все це з-за того, що видаляється чимало огрубевшего шару.
 4. Довготривалість процедури. Хороший класичний педикюр не реально зробити при невеликих тимчасових витратах.
 5. Недовговічність ефекту. Після того, як шкірний покрив моментально звільняється від верхнього шару, починається активне вироблення клітин шкіри організмом, щоб оголені ділянки виявилися захищеними. Тому вже через сім-десять днів можна знову вирушати в педикюрний кабінет.
 6. Великий ряд протипоказань. Наприклад, при дуже чутливій шкірі подібні процедури крані не рекомендуються.

Апаратний педикюр – порівняно нова технологія

Не дарма цей вид педикюру отримав таку назву, адже основна частина процесу здійснюється з допомогою приладу. Він являє собою підставу з наконечником, який потрібно вибирати в залежності від зони впливу. Наприклад, для видалення зайвої шкіри з п'ят часто застосовується грубий наконечник, а для полірування нігтів потрібен більш м'який. Наконечники обертаються під час впливу, і їх швидкість теж можна регулювати.

Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Виконання апаратного педикюру

Основну роботу виконує саме прилад. Майстру потрібно лише направляти його прилад на потрібну зону і налаштувати його так, щоб він не заподіяв клієнту біль, але при цьому давав добрі результати.

Крім роботи з апаратом, майстер займається покриттям нігтів ми, офарблюють і зміцнюючими засобами, а також нанесенням захисного крему на ноги.

Апаратний педикюр робиться на сухі ноги. Прилад краще впливає саме на сухі поверхні, тому попередньо розпарювати ноги не потрібно.

Відео - Особливості апаратного педикюру

Гідності і мінуси апаратного педикюру

Відвідувачі салонів краси полюбили апаратний педикюр за його плюси:

 1. Безболісність. Незважаючи на величезну кількість оборотів за найкоротший термін, прилад діє дуже м'яко. Після процедури відчуття дискомфорту теж не буде.
 2. Малий ризик травматизму. Зробити ранку на шкірі майстер може лише у випадку, коли неправильно відрегулює прилад.
 3. Швидкість процедури. Швидкість дії приладу і відсутність потреби в розпарювання ніг дозволяють майстру вкластися в найкоротший термін.
 4. Неможливість занесення інфекції. Це забезпечує практично нульовий ризик ушкодження шкірного покриву.
 5. Відсутність протипоказань. Єдине, що може перешкоджати створенню такого педикюру – алергія на матеріал, з якого створено наконечник.
 6. Довготривалість ефекту. Шкіра не оголюється повністю, тому процес утворення нових клітин не посилюється.
 7. Результативність. Ніжки після процедури довгий час будуть зберігати акуратний вигляд.
Який апаратний педикюр краще або обрізний? Особливості, плюси і мінуси

Техніка виконання апаратного педикюру

Хоч мінусів у апаратного педикюру мало, вони іноді впливають на відмову від нього:

 1. Відносно висока ціна. Цей педикюр коштує дорожче багатьох аналогів.
 2. Неможливість здійснити процедуру вдома. Єдиний виняток – якщо ви зможете придбати обладнання та призвичаїтися ним користуватися.
 3. Малу кількість приємних моментів під час процедури. На жаль, ароматну ванну для ніг вам не нададуть, так і процес пройде дуже швидко.

Так що ж краще?

Виходить, що і апаратний, класичний педикюр в чомусь хороший і поганий. Якщо вам досі важко визначитися, зверніться до таблиці. У першому стовпчику зазначені позитивні якості. Інші стовпці і плюси вказують їх наявність у кожної з процедур. Вам залишається тільки розставити пріоритети і вибрати для себе найкраще.

Позитивні качестваАппаратный педикюрОбрезной педикюр Приємна вартість+ Відсутність реабілітаційного періоду+ Довговічний результат+ Можливість зробити процедуру вдома+ Хороша швидкість процедури+ Мінімальний ризик інфікування+ Відсутність протипоказань+ Приємні відчуття під час сеансу+

Схожі статті: